یکی از اولین تماس-ردیابی برنامه های نقض آن را سیاست حفظ حریم خصوصی

نظارت نشان می دهد که مقامات دولتی و اپل هم که مسئول بررسی صلاحیت برنامه قبل از آن موجود شد مارس 7, بودند, خواب رفتن در چرخ. آمریکایی ها به خصوص با احتیاط از محل و سلامت داده ها و حفظ حریم خصوصی نقض هر درجه خواهد مانع تلاش ها برای استفاده از هر دو گوشی های هوشمند برای ردیابی تماس و ارائه قرار گرفتن در معرض اطلاعیه ها.

ایالات متحده تبدیل به داکوتای شمالی برنامه ساز ProudCrowd به Care19 به صورت رایگان. ProudCrowd تایید کرد به من که داده ها را از خود آی فون برنامه می رود به چهار ضلعی یک محل برجسته-ارائه دهنده اطلاعات برای بازاریابان — اما می گوید آن را ندارد مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد تجاری. (Google Android نسخه Care19 نیز با استفاده از چهار ضلعی اما آن را در راه است که تحت الشعاع خود قرار داده ProudCrowd گفت.) هنوز ProudCrowd می گوید که برنامه ای برای تغییر Care19 سیاست حفظ حریم خصوصی و به اشتراک گذاری داده های کمتر در آینده است.

“باید این اند بررسی شده است? بله. ما در حال پیگیری است که به عنوان ما صحبت می کنند” گفت: Vern Dosch ایالت داکوتای شمالی تماس-ردیابی تسهیل. “ما می دانیم که مردم بسیار حساس هستند.” مقامات بهداشت در داکوتای جنوبی را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

اپل گفت که بررسی این گزارش است و اگر آن را پیدا کرد یک برنامه از انطباق این آثار با توسعه به آن را دریافت به انطباق.

چهار ضلعی می کند “نه با استفاده از داده ها را در هر راه است و به سرعت دور انداخته گفت:” سخنگوی جنیفر یو.

مقامات بهداشتی در حال حرکت سریع به ساخت coronavirus نرم افزار اغلب با ویژگی های محدود منابع است. آنها با تکیه بر, تجاری, شرکت های ردیابی و تیره حریم خصوصی حمایت و تحت این شرایط روشن نیست ما باید به آنها اعتماد.

این Care19 برنامه چشمگیر است که هدف اصلی آن است که به طور داوطلبانه جمع آوری شهروند داده های مکان. (این متفاوت از یک مجموعه جدید از برنامه های کاربردی که با استفاده از تکنولوژی بلوتوث از اپل و گوگل برای ارائه ناشناس قرار گرفتن در معرض هشدار بدون جمع آوری داده های مکان.) Care19 تماس خود را به یک “دیجیتال خاطرات” برای کمک به مردم به یاد داشته باشید که در آن آنها بوده است و بیش از گذشته 14 روز به طوری که آنها می توانید جابجایی مراحل خود را و مردم آنها شده است در تماس با آنها باید قرارداد covid-19.

اگر کاربران انجام تست مثبت این برنامه اجازه می دهد تا آنها را داوطلب برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات محل سکونت با دولت وزارت بهداشت برای کمک در تلاش خود را به سرعت گسترش ویروس.

اما Care19 سیاست حفظ حریم خصوصی می گوید: داده های مکان است و “خصوصی به شما” و “ذخیره شده و ایمن” در سرورهای متعلق به ProudCrowd. محل سکونت “را نمی خواهد با هر کسی از جمله نهادهای دولتی و یا اشخاص ثالث” را می گوید.

که در آن حریم خصوصی بررسی توسط ادم تنومند و بدقواره می یابد این برنامه می افتد کوتاه. ردیابی جریان داده ها از نرم افزار, آن را در بر داشت Care19 می فرستد داده ها به چهار ضلعی از جمله یک شهروند محل تبلیغات شناسه (یک کد منحصر به فرد به نمایندگی از یک تلفن خاص) و منحصر به فرد “شهروند” کد تولید شده توسط این برنامه است.

Care19 را ساز تیم Brookins از ProudCrowd به من گفت این برنامه با استفاده از یک چهار ضلعی سرویس به نام زائر SDK برای تبدیل داده های مکان آن را جمع آوری به عنوان طول و عرض جغرافیایی به نام تشخیص مکان.

“این Care19 رابط کاربری برنامه به وضوح تماس از استفاده از چهار ضلعی بر ما ‘اماکن نزدیک’ صفحه نمایش در هر شرایط ما چهار ضلعی توافق” Brookins نوشت: در یک ایمیل. “ما کار خواهد کرد با دولت ما همکاران به طور صریح تر در سیاست حفظ حریم خصوصی ما.” (او همچنین گفت: این امر روشن شدن سیاست حفظ حریم خصوصی زبان مورد چگونه سهام آن داده ها برای انجام تشخیص است.)

Brookins گفت که در آینده خود برنامه را متوقف های شهروند کد با چهار ضلعی است. “این مهم است که توجه داشته باشید که ما به توافق با Foursquare اجازه نمی دهد آنها را به جمع آوری Care19 داده ها و یا استفاده از آن در هر شکل فراتر از به سادگی تعیین نزدیکی کسب و کار و بازگشت آن به ما,” او گفت:.

چهار ضلعی می کند “نه از نظر مالی سود از کاربران رایگان مانند Care19” گفت آن سخنگوی یو. “اساسا هر گونه اطلاعات ما دریافت خواهید کرد ممکن است بلافاصله دور انداخته شود.”

چهار ضلعی دارای یک کسب و کار مهم در بازاریابی فن آوری. برنامه های دیگر است که با استفاده از زائر SDK استخدام آن را به کمک به آنها ارسال هدفمند اطلاعیه ها و قرار دادن کاربران به بازاریابی مخاطبان بخش بر اساس جایی که آنها مانند “تناسب اندام متعصب” و “زیبایی علاقه مندان است.”

خبر خوب گفت: ادم تنومند و بدقواره مدیر عامل Pierre Valade است که اپل و گوگل باید بیشتر صریح قوانین جدید دسته از ویروس-نرم افزار ردیابی است که با استفاده از ویژه دسترسی به یک گوشی بلوتوث سیگنال برای کمک به ناشناس اطلاع مردم آنها ممکن است در معرض به افرادی که covid-19. قوانین برای این “قرار گرفتن در معرض” برنامه های می گویند که آنها در حال مجاز به جمع آوری هر گونه اطلاعات محل سکونت و یا کاربر را تبلیغات دانست.

Brookins می گوید او ساخت نسخه دوم از Care19 برنامه است که انجام خواهد شد قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی و مطابق با اپل و گوگل قوانین.

خبر بد این است که Care19 نظارت در معرض همه بیش از حد معمول حفظ حریم خصوصی در برنامه های: آنها حاوی کد از پنهان, شخص ثالث, شرکت های ردیابی. در یک مطالعه از داده های جریان از خود من در آی فون من مواجه می شوند بیش از 5,400 انتقالها در یک هفته. برخی از آنها حتی جمع آوری اطلاعات شخصی در حالی که من خوابیده بود و من صفحه نمایش گوشی خاموش شد.

شخص ثالث نرم افزار باعث می شود آن را آسان تر برای برنامه های شرکت به کد به سرعت. اما آن را نیز اغلب تغذیه, شخصی, اطلاعات, اقتصاد, استفاده می شود به هدف ما برای بازاریابی و سیاسی پیام.

و وقتی که می آید به شدت حساس تماس با ما-ردیابی نرم افزار حفظ حریم خصوصی و نوار باید تنظیم شود و حتی بالاتر. به عنوان دولت های توسعه این برنامه های آنها در حال رفتن به نیاز به منابع خود را برای توسعه فن آوری است که تکیه می کند نظارت تجاری شرکت و یا کمک بیشتر از اپل و گوگل است.

هفته گذشته گروهی از دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا معرفی بهداشت عمومی اورژانس حریم خصوصی عمل می کنند که شامل مقررات جدید برای اجرای استفاده از شهروند داده ها در برنامه های مبارزه با کروناویروس.

سناتور. ماریا Cantwell (D-شستشو.), نماینده دموکرات کلیدی تکنولوژی متمرکز کمیته در کنگره گفت: برنامه های نیاز به حفظ حریم خصوصی قوی حمایت در مبارزه با کروناویروس.

“اگر آن را ندارد, حفظ حریم خصوصی قوی چارچوب آن را تضعیف می کند اعتماد” Cantwell گفت.

تونی Romm کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>