اندی باران سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

با Brexit آزادی حرکت نزدیک شدن پایان.

لندن — دامیان Wawrzyniak که پخته شده برای خانواده سلطنتی بریتانیا بود و بالا آشپز در المپیک لندن گفت: او احساس سوخته زمانی که او تبدیل به اقامت دائم در بریتانیا با وجود زندگی در اینجا برای بیش از 15 سال از پرداخت مالیات خود را و “زبان انگلیسی خوب.”

“نبود احساس واقعا خوب گفت:” 39 ساله آشپز که کتمان حقیقت ممکن است یک محصول جانبی از خود اقامت در انگلستان. “من می خواهم به صرف زمان بیشتری را در زندگی بزرگسالی من در انگلستان از در لهستان و من ناگهان احساس مانند یک شهروند درجه دوم.”

او یکی از میلیون ها نفر از اروپایی ها که به راحتی زندگی می کردند و مشغول به کار میان و در میان 28 عضو اتحادیه اروپا با استقبال از یکی از بلوک ستون: آزادی حرکت.

اما همانطور که بریتانیا آماده به ترک E. U. این هفته و وارد 11 ماه دوره گذار جنبش در اینجا این است که نزدیک شدن به پایان.

[چگونه به علامت Brexit روز ؟ بوریس جانسون در حال جستجو برای تن است.]

برای یک نسل برای بیش از چهار دهه لندن شده اند قادر به بسته به لیسبون برلن به بیرمنگام Mancunians به میلان. بدون کاغذ بازی بدون ویزا بدون پیشنهاد شغلی مورد نیاز در طرف دیگر — فقط با خرید یک بلیط و رفتن.

آزادی نیروی کار — در کنار حرکت آزاد کالا و سرمایه و خدمات — یکی از بزرگترین برجسته ترین ایده ها از معاهده 1957 رم. آن را بی پروا gambit که افرادی که پاره کرده بود خود را به قطعات در دو جنگ جهانی که صحبت از ده ها تن از زبان باید قادر به حل و فصل در سراسر مرز قاره است.

توبی ملویل

ایسنا

یک پلاکارد حمایت از E. U. خارج از پارلمان بریتانیا در ژانویه. 22.

تصور کنید که حرکت آزاد بین کانادا و ایالات متحده و مکزیک و شما باید چیزی نزدیک.

اما Brexit فعالان تحت فشار قرار دادند و این تصور که بریتانیا نیاز به “کنترل” از مرزهای خود. اروپایی ها به Brexiteers ادعا کرد به دنبال تیز در کشورهای فقیر در لبه شرقی بلوک — زمان انگلیسی, مشاغل و تیره و تار, انگلیسی, خدمات اجتماعی.

E. U. شهروندان خواهد بود قادر به ادامه حرکت در اینجا آزادانه از طریق Brexit دوره گذار حداقل تا ماه دسامبر است. اما پس از آن آنها نیاز به اعمال می شود و شما دیگر اولویت بیش از متقاضیان از قاره های دیگر.

نخست وزیر بوریس جانسون صحبت کرد تا یک “امتیاز بر اساس” سیستم شبیه به استرالیا را که می رسم “بهترین و درخشان.” تعداد کم مهاجران متخصص خواهد بود کاهش داد.

در ضمن E. U. شهروندان — که برخی از آنها را به نام بریتانیا خانه برای دهه باید اعمال می شود اگر آنها می خواهند به ماندن بگیرید. اگر آنها نمی, ثبت نام در ماه ژوئن 2021 آنها را در اثر می شود در این کشور غیر قانونی است.

Wawrzyniak لهستانی, آشپز فکر می کند این است که عمیقا ناعادلانه است. او راه اندازی کرده است یک درخواست تماس خودکار برای حل و فصل وضعیت برای همه E. U. شهروندان و اعضای خانواده خود را در حال حاضر زندگی در بریتانیا. طرفداران برآورد وجود دارد حدود 3.6 میلیون E. U. شهروندان در بریتانیا اما اضافه کنید در غیر E. U. وابستگان و این رقم می تواند نزدیک به 5 میلیون نفر است.

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

معترضان نشان می دهد در خارج از پارلمان در ماه سپتامبر 2017.

Wawrzyniak شخصا خوب خواهد بود. پس از یک صدای جیر جیر خود رفت, ویروسی, مقامات, تماس, بستری آنها ساخته شده است یک اشتباه و روشن او از “قبل از حل و فصل وضعیت” به “حل و فصل وضعیت.” اما او نگران است برای دیگران که همان رسانه های اجتماعی با بلند گو حرف زدن او می کند.

جانسون دولت را رد میکنند. صفحه اصلی دفتر خدمات مهاجرت اغلب به عنوان یک سیاه چاله از بوروکراسی ایجاد کرده و کاربر پسند نرم افزار تلفن همراه برای فعال کردن E. U. شهروندان به درخواست برای حل و فصل وضعیت آنلاین و آن را نقل مکان کرد به اکثر متقاضیان پاسخ سریع.

تا کنون حدود 2.8 میلیون نفر را اعمال می شود. از 2.5 میلیون دریافت کرده اند که تصمیم 58 درصد داده شد “حل و فصل وضعیت” و 41 درصد داده شد “قبل از حل و فصل وضعیت” معنی آنها را مجبور به استفاده مجدد در پنج سال. در تنها شش شده اند آشکار رد بر “مناسب بودن زمینه” بیشتر به دلیل سوابق کیفری است.

یکی دیگر از 300.000 در انتظار یک تصمیم.

براندون Lewis, دفتر خانه وزیر نوشت: در تایمز لندن که دولت “ارائه یقین به میلیون ها نفر در سراسر کشور به طوری که آنها می تواند شواهد حقوق خود در دهه های آینده است.”

لوقا پیپر, یک وکیل مهاجرت که توصیه به طرفداران E. U. شهروند حقوق موافقت خود را با پروژه “زمین لرزه — آن است که بسیار قابل توجه و چه آنها موفق به رسیدن به دور است.” اما او هشدار داد که حتی اگر فقط 5 درصد از E. U. شهروندان از طریق ترک سقوط که به مقدار بیش از 100 ، 000 نفر است.

یک بلندی سوال این است که چه اتفاقی می افتد به کسانی که هنوز مهلت.

لوئیس گفت: یک روزنامه آلمانی در پاییز گذشته که کسانی که نمی درخواست برای اقامت می باشد در معرض خطر در حال بازگشت به خانه. او پس از نرمش موضع خود گفتن که ماموران پلیس با ضربه زدن بر روی درب و اخراج E. U. شهروندان است “نه آنچه که ما در مورد.” دولت می گوید که اگر کسی “دلایل منطقی” برای از دست رفته مهلت آنها داده شود دیگر فرصتی برای اعمال می شود.

اما حتی اگر بریتانیا دفتر خانه نیست به طور فعال در تبعید مردم آن شناخته شده است برای ترویج یک عمدا “محیط خصمانه.” یک سیاست معرفی شده در سال 2012 به طور موثر ساخته شده پزشکان کارفرمایان و حتی صاحبخانه به مهاجرت اجرای افسران آنها را ملزم به بررسی مردم وضعیت.

[پس از جنگ بریتانیا استقبال این کارگران است. Brexit بریتانیا می خواهد اثبات تعلق دارند.]

یک محصول جانبی بود “Windrush رسوایی است.” Windrush خانواده به انگلستان آمد قانونی از کشورهای مشترک المنافع در کارائیب. آنها افراد از تاج به دعوت دولت بریتانیا برای کمک به بازسازی پس از جنگ جهانی دوم است. اما زمانی که بریتانیا سخت تر آن قوانین مهاجرت و افزایش اسناد و مدارک مورد نیاز محروم بودند مراقبت های بهداشتی و شغل خود را از دست و خانه به این دلیل که آنها قادر به اثبات وضعیت خود را. یک تعداد انگشت شماری بودند و حتی تبعید کردند.

جک تیلور

گتی ایماژ

دولت بریتانیا عذرخواهی به سران کشورهای کارائیب پس از مردم از “Windrush نسل” بودند به اشتباه شناسایی شده به عنوان افراد در کشور غیر قانونی است.

رابرت فورد, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه منچستر گفت: این وضعیت برای E. U. شهروندان در بریتانیا که همین حالا ثبت نام با تاریخ قطع می تواند مقدار به “Windrush plus, plus, plus, plus.”

طرفداران به خصوص نگران برای خیلی از جوان های ناتوان مردم با زندگی پیچیده و افرادی که اسناد و مدارک نابجا هستند. ممکن است صاحبخانه حاضر به اجاره دادن به آنها ؟ ممکن است آنها رد شده است پوشش خدمات بهداشت ملی?

“اگر شما یک E. U. شهروند مبتلا به سرطان پستان و به طور ناگهانی پرداخت 40000 پوند برای درمان این واقعیت است که شما نیز نمی خواهید به chucked خارج از کشور است که واقعا یک پاسخ به مشکل” فورد گفت.

این ماه پایین جاده. اما حتی در حال حاضر E. U. شهروندان مضطرب هستند.

النا Remigi, 51, شده است, جمع آوری نظرها. Remigi نقل مکان کرد و از ایتالیا به ایرلند به بریتانیا و گفت که برای بسیاری از افراد مانند او وجود دارد “حس خیانت — که قوانین ما بر اساس زندگی ما در حال دور گرفته شده است.”

همان احساسات است احساس در میان برخی از 1.4 میلیون انگلیسی در اروپا زندگی می کنند.

مردم مانند کارول-Anne ریچاردز 53 ساله که در ایتالیا زندگی می کردند به مدت 15 سال و سفر گسترده از طریق اروپا برای کار به عنوان یک مشاور.

Karla آدم

واشنگتن پست

کارول-Anne ریچاردز راست و ربکا MacKian شرکت در لندن تظاهرات کردند.

صحبت کردن در یک drizzly روز در یک تظاهرات در لندن ریچاردز اشاره کرد که پس از Brexit او نمی تواند یک E. U. شهروند زندگی در ایتالیا بلکه یک “کشور سوم ملی” با مفاهیم کار و زندگی شخصی. “من باید مشکلات کار من چون من دیگر آزادی, جنبش,” او گفت:.

آنا اماتو 57 بود که فقط 18 ماه هنگامی که او نقل مکان کرد و از ایتالیا به بریستول, انگلستان خانه او بوده است. او یک شوهر دو فرزند و مشغول به کار در شغل های مختلف از جمله پزشکی به عنوان منشی در یک بیمارستان است.

Karla آدم

واشنگتن پست

آنا اماتو 57 بود که فقط 18 ماه هنگامی که او نقل مکان کرد و از ایتالیا به بریستول, انگلستان خانه او بوده است.

در سال 2017, بعد از رفراندوم Brexit او تصمیم به گرفتن تابعیت بریتانیا که او فکر خواهد بود یک تشریفات. او گفت مقامات به جای اول درخواست برای اقامت دائم است که او را تکذیب کرد بر این اساس است که او را با ارائه شواهد کافی برای اثبات وضعیت او.

اگر چه دفتر خانه گفته اند در تماس با اماتو او سعی نمی کند به درخواست دوباره زیر حل و فصل-وضعیت سیستم معرفی شده در سال گذشته است. “اگر من را تکذیب کرد دوباره ؟ من اصلا اعتماد به سیستم و من قصد دارم به درخواست کمتر از حقوق من در حال حاضر,” او گفت:.

او گفت که او احساس “humiliated” با تمام مصیبت. “من در حال حاضر سوال: من که هستم ؟ من همیشه احساس من تعلق دارد. من همیشه احساس بریتانیا; I am proud to be انگلیسی. اما در حال حاضر آنها به من گفتن: “ما نمی خواهیم شما’, ” او گفت:. “هنگامی که مردم به من می گویند, ‘برگرد’ کجا ‘بازگشت’؟”

ادامه مطلب

چگونه جنبش موسس اصل E. U. کمتر شد رایگان

انگلیسی کشاورزان نگران: چه کسی را انتخاب میوه پس از Brexit?

بریتانیا پرانتز برای خروج از E. U. پزشکان و پرستاران دستتون درد نکنه با Brexit

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su