یکی از بیماران من درگذشت داشتن آزمایش مثبت برای کوروناویروس. من غمگین و عصبانی – چه می شود اگر من آن را به آنها را?

من به تازگی یک بیمار با تشخیص جدید از یک فرم تهاجمی سرطان که پیش آگهی معمولا اندازه گیری در هفته ها و ماه. در طول مشاوره آنها طبعا وحشت زده و گریان و من بهترین من برای حمایت از او در حالی که تلاش صادقانه در مورد وضعیت خود را.

در پایان, مشاوره بیمار شریک شده بودند stoically سکوت شروع به پاره کردن; صدای خود را شکست به عنوان آنها سعی من سوال بپرسید. دو گریه هم به عنوان آنها در دست یکدیگر. ما توافق کردیم که شیمی درمانی نبود گزینه مناسب برای درمان و تصمیم به اولویت بندی در کیفیت زندگی بیمار.

من ساخته شده یک تماس تلفنی چند به بیمار منتقل می شود به بخش انکولوژی فکر ما خواهد بود, بهترین های قرار داده شده برای ایجاد برنامه ای برای پایان زندگی مراقبت از آنها را به زودی نیاز دارید.

من در تماس انکولوژیست کار زیر را آخر هفته من با خوشحالی به دیدن بیمار وجود دارد وقتی که من شروع به تغییر, به عنوان آنها. در طول زمان ما صرف در جلسه اول ما ما تا به حال ساخته شده است یک رابطه دوستانه. متاسفانه بیمار گرفته شده بود جدی به نوبه خود برای بدتر است. آنها تا به حال یک دستور برای, سرفه, تنگی نفس و ضربان قلب تند بود و در حال حاضر متصل به اکسیژن است. این آزمایش خون پیشنهاد یک عفونت است.

سپسیس من به این نتیجه رسیدند – اکثر پزشکان آن را می دانم در داخل است. من شروع به آنتی بیوتیک های داخل وریدی و مایعات درخواست آزمایش خون اشعه x قفسه سینه ادرار و خلط نمونه. من در رفت و به اتاق خود و توضیح داد که وضعیت آنها جدی بود اما ما درمان عفونت به عنوان بهترین ما می تواند.

به عنوان من پا به بیرون از اتاق من پیشنهاد پرستار انجام یک رمان coronavirus یا Covid-19 سواب را به عنوان به خوبی. به نظر می رسید محتاطانه; ما تا به حال فقط به حال ما اولین مورد در این بخش است. من خداحافظی به بیمار به پایان رسید و من آخر هفته شیفت امید خود را درمان خواهد تغییر مسیر عفونت.

زمانی که من آمد به بیمارستان و چند روز بعد من غمگین به گوش بیمار بود در گذشت. در حالی که بحث در مورد چه چیزی برای نوشتن در گواهی فوت با یک همکار به من اشاره کرد که ناشی از گرد و خاک: مثبت برای Covid-19. من در شوک بود; هر چند درمان می شده اند متفاوت بود به احتمال زیاد هیچ عادی ذات الریه.

سپس آن را به من رسید: اگر چه من تا به حال داده شده بیمار این ویروس به عنوان یک ناقل بدون علامت? من صرف ساعت با آنها در مجاورت نزدیک تسلی آنها و درمان آنها. در هیچ نقطه ای به حال من فرسوده یک ماسک و دستکش و یا پلاستیک دارونما است که ما نازک صحن; پروتکل تا به حال پیشنهاد من نیاز به. بدتر هنوز, حتی اگر من تا به حال می خواستم به, ما به سادگی نمی باید بهداشت عمومی انگلستان توصیه می شود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).


هدایت در حال حاضر به نظر می رسد به تغییر در اثبات این نکته که کارکنان بیمه خدمات درمانی بوده است محزون می خوانی underprotected برای دو ماه گذشته. با وجود این دولت و بهداشت عمومی انگلستان نشان می دهد منابع در دسترس هستند, واقعیت در زمین متفاوت است. من اغلب شنیدن پرستاران دیوانه وار نیم اطراف برای ماسک که مانند گرد و غبار طلا در بخش. این درست نیست.

من پس از یک تب و سرفه و سردرد هستم و در حال حاضر در صفحه اصلی خود جدا و دور از محل کار. اگر من باید این ویروس من نمی خواهد می دانم. من نمی دانم که آیا من آن را برداشت و از یک بیمار یا یک همکار. من نمی دانم اگر من آن را به بیماران خود. بیشتر از شش نفر از همکاران من در بخش نیز منزوی به عنوان آنها یا اعضای خانواده خود را نشانه.

تست های معمول برای کارکنان بیمه خدمات درمانی است که هنوز در دسترس نیست هر چند به نظر می رسد برای نخست وزیران و یا سلطنتی. تقریبا وجود دارد قطعا بدون علامت کارکنان بیمه خدمات درمانی که می تواند گسترش ویروس خود را به بیماران و خانواده های آنها در این لحظه.

مایکل گوو پرسید: اگر coronavirus ساخته شده است که محافظه کاران پشیمان underfunding از بیمه خدمات درمانی

من خشم است که کسانی که در اتهام را به سمت چپ بیمه خدمات درمانی کارکنان و بیماران ما خیلی آسیب پذیر است. ما NHS رهبران به نظر می رسد سریع به پیشنهاد تشکر و اطمینان اما من تعجب می کنم که چگونه به سرعت برخی از آنها را در معرض خطر از آمدن به خط مقدم بدون درست PPE. در ایتالیا حداقل 40 بهداشت و درمان کارگران جان باخته اند و بیش از 5000 آلوده شده اند. ما باید یاد بگیریم از تجربه خود را.

در حال حاضر وجود دارد داستان خود من بیمه خدمات درمانی همکاران متاسفانه مرگ ناشی از ویروس است. دولت به دنبال به را در 65,000 بهداشت و درمان کارگران از بازنشستگی. ما می دانیم که افراد در این گروه سنی که اغلب خود به خود شرایط بهداشتی از جمله آسیب پذیر ترین.

با توجه به شکست دولت به تامین بیمه خدمات درمانی با تست و حفاظت کافی از آنها شکست خورده اند نه تنها به حفاظت از همکاران من اما انگلیسی عمومی نیز هست. من عصبانی و نگران است.

نویسنده دکتر کار در بیمه خدمات درمانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>