یک کشور یک سیستم: هفته است که چین خرد آن نذر در هنگ کنگ

آنتونی Kwan گتی ایماژ

طرفدار دموکراسی فعال مارتین لی, مرکز, برگ منطقه مرکزی ایستگاه پلیس در هنگ کنگ دستگیر و شنبه.

دلار هنگ کنگ — مارتین لی درهم با حزب کمونیست چین بارها در دهه مبارزه برای رسیدن به انتخابات آزاد در هنگ کنگ و طلب کردن غرب برای حمایت از این شهر دموکراتیک جاه طلبی.

آخر هفته گذشته پلیس آمد و ضربه زدن. هفت افسران به نظر می رسد در لی به خانه و بازداشت 81 ساله برای شرکت در یک غیرمجاز اعتراض سال گذشته که 1.7 میلیون نفر حضور داشتند. بیش از یک دوجین دیگر دموکراسی فعالان بازداشت شدند در همان روز.

دستگیری buttressed یک هفته از هماهنگ اقدامات پکن است که کارشناسان می گویند باید تعریف وضعیت هنگ کنگ. این اثر بود به تخریب “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که ممنوع پکن دخالت در امور محلی است و قرار است به استطاعت مالی مرکز سطح بالایی از استقلال است.

“این بسیار مهم را از من بازداشت” لی کمک کرد که پیش نویس هنگ کنگ مینی قانون اساسی, قانون اساسی گفت: در یک مصاحبه. “آنچه واقعا نگرانی من این است که پایه وعده هنگ کنگ شده است به طور کامل تغییر کرده است.”

با جهان پریشان رمان coronavirus همه گیر چین برای انجام یک قدرت گرفتن در این مستعمره سابق بریتانیا که راه و روش زندگی آن را به حال متعهد به حفظ تا 2047. در روزهای اخیر مقامات گفته اند که برای اولین بار است که پکن دفاتر نمایندگی در خاک می تواند “نظارت” هنگ کنگ امور داخلی — یک گام است که کارشناسان حقوقی می گویند خود را نقض قانون اساسی فایروال با سرزمین اصلی. قانون اساسی تصریح می کند که این شهرستان باید در اجرای آن امور خود را از جمله پلیس و سیستم مهاجرت به غیر از دفاع و روابط خارجی.

مقامات شهر پکن نیز نامیده می شود برای هنگ کنگ را به شما معرفی امنیت ملی قانون کنار گذاشته که زودتر تلاش در معرفی آن موجب اعتراضات گسترده در سال 2003 — و به بیشتر به این شهر مقننه با حمله به دموکراسی قانونگذاران.

تغییر “سیگنال های مرگ ‘دو سیستم’ ” گفت: Eric چونگ قانونی محقق در دانشگاه هنگ کنگ است. “این کاملا روشن است که آنها در حال حاضر آوردن سرزمین اصلی سیستم سرزمین اصلی ایده از نظارت و حاکمیت قانون در اینجا.”

آنتونی Kwan

گتی ایماژ

ماموران پلیس با گشت زنی در یک خیابان در هنگ کنگ در ماه مارس است.

نتیجه این است که هنگ کنگ جهان می دانستند — یک محاصره سرمایه داری که در آن آزادی های سیاسی محافظت می شدند و حکومت قانون اعمال شده است — به شدت به خطر بیافتد.

همانطور که واشنگتن آماده گزارش سالانه خود در هنگ کنگ سیاست عمل به قانون است که اجازه می دهد تا ایالات متحده برای درمان قلمرو متفاوت از سرزمین اصلی چین و پی ریزی هنگ کنگ وضعیت به عنوان یک مرکز مالی چین اقدامات افزایش یک سوال فوری: چه مدت می تواند به هنگ کنگ دیده می شود که جدا از سرزمین اصلی ؟

هیچ مسیر رو به جلو

دیپلمات های غربی در این شهرستان در حال حاضر نگران است که نهادهای آن را تبدیل به برگشت ناپذیر شرکت تصمیم گرفتند با پکن است. اداره مهاجرت پدید آمده است به عنوان خاص نقطه ضعف همراه با پلیس است. کسب و کار غربی از ترس آنها خواهد بود و در سرکوب که تا به حال تا حد زیادی تحت تاثیر فعالان خارجی و روزنامه نگاران و دانشگاهیان از دیپلمات ها می گویند undercutting هنگ کنگ آینده به عنوان یک محل برای انجام کسب و کار.

“شده است وجود دارد مطلقا هیچ گفت و گو و یا آشتی بر حوادث سال گذشته گفت:” یکی از دیپلماتهای ارشد غربی در هنگ کنگ است. “هیچ کس می توانید ببینید یک مسیر رو به جلو است.”

[نظرات: امیر تتلو در هنگ کنگ است. آن را بخشی از چین طرح بزرگتر است.]

یک سخنگوی هنگ کنگ دولت در پاسخ به پرسش از واشنگتن پست تصریح کرد که این سرزمین دارای یک “درجه بالایی از خودمختاری” و انطباق با قانون اساسی پس از بازگشت آن به چین در سال 1997.

“”یک کشور دو سیستم’ اصل شده به طور کامل و با موفقیت اجرا” سخنگوی گفت.

تظاهرات گریبانگیر هنگ کنگ در سال گذشته بیش از یک در حال حاضر خارج لایحه که اجازه داده اند به فرهنگ جامعه تبدیل سرزمین اصلی چین است. به عنوان ناآرامی های گسترده تر را به یک فشار به صورت کامل دموکراسی ماه از گاهی-درگیری شدید در گرفت که شکل رابطه بین هنگ کنگ مردم و پلیس بسیاری از آنها در حال حاضر به عنوان یک نیروی سیاسی اجرای پکن سفارشات.

تظاهرات همچنین باعث از هشدارهای پکن قریب الوقوع سرکوب و همچنین به عنوان یک تجدید سازمان از آن دفاتر نمایندگی در این سرزمین است.

آنتونی Kwan

گتی ایماژ

معترضان طرفدار دموکراسی هستند دستگیر شده توسط پلیس در یک درگیری در تظاهرات در هنگ کنگ Wan Chai منطقه در ماه اکتبر.

اداره مهاجرت شروع به انکار برخی افراد ویزا و یا ورود به هنگ کنگ نشده ، این پست به شمارش حداقل نه موارد از سپتامبر که در آن روزنامه نگاران خارجی, فعالان و دانشگاهیان بودند گفت: آنها نمی توانند وارد هنگ کنگ پس از ورود در مرز و یا محروم بودند اشتغال ویزا.

کسانی که اجازه ورود شامل کنت راث مدیر اجرایی دیده بان حقوق بشر که پرواز به هنگ کنگ در ماه ژانویه برای راه اندازی این سازمان در گزارش سالانه.

“او به نظر می رسید کاملا clueless در و نمی دانم که من بود گفت:” راث از افسر مهاجرت که به کار گرفته شد ، “هنگامی که در نهایت تصمیم می آمد و من از او پرسیدم که چرا من را تکذیب کرد, او نگه داشته تکرار آن برای ‘مهاجرت دلایل.’ “

[هنگ کنگ تکذیب ورود به سازمان دیده بان حقوق بشر سر Kenneth Roth]

افسر مهاجرت در هنگ کنگ گفت که تصمیم گیری های مربوط به “حساس” مردم به دنبال ورود به قلمرو ساخته شده توسط فردی افسران که معمولا قدرت به کمک مالی و یا امتناع از اجازه بلکه اجباری اجماع تصمیم گیری است. او کاهش یافته است به می گویند که با صدور دستورالعمل.

“هر کس [راث] ملاقات کرد در مقابله تصمیم می شده اند همان” او گفت:.

راث حال بازدید از هنگ کنگ در گذشته و به عنوان یک آمریکایی باید اجازه داده شده 90 روز بدون روادید ورود. دیده بان حقوق بشر در میان سازمان های پکن گفت: در ماه دسامبر که این امر مجازات در اقدامی تلافی جویانه برای ایالات متحده قانون است که پشتیبانی از آرمان های دموکراتیک در هنگ کنگ است.

هنگ کنگ دولت گفته است که نمی توانم اظهار نظر در موارد فردی و یا فاش کردن شرایط خود را انکار. در پاسخ به پست سخنگوی دولت اضافه شده است که یک “فرد مورد ندارد و تحمل در سیاست کلی” از هنگ کنگ به “استقبال و تسهیل” بازدید و گفت آن را رد کرد و حدود 50000 نفر در سال گذشته.

بازتعریف مرزهای

این تاری از هنگ کنگ را در مرزها تشدید در ماه فوریه زمانی که دولت چین گفته اند Wall Street Journal editors که سه تن از خبرنگاران را اخراج از سرزمین اصلی چین نیز باید هدایت و روشنی از هنگ کنگ به عنوان آنها خواهد بود خودداری کرد و اجازه کار به گفته افراد آشنا با این موضوع. دستورالعمل آن بودند هرگز ساخته شده توسط مجله. یک سخنگوی داو جونز مجله ناشر کاهش یافته است به نظر.

http://www.washingtonpost.com/video/world/china-expels-three-wall-street-journal-reporters/2020/02/19/3d9a4a03-d528-4c35-8cc1-388a1635e3b6_video.html

زمانی که چین اخراج بیش از یک دوجین از خبرنگاران آمریکایی ماه گذشته خود در وزارت خارجه گفت: آنها نیز منع از اشتغال به روزنامه نگاران در هنگ کنگ است.

شهر دولت گفته است که احترام به آزادی مطبوعات است اما نه به طور خاص خطاب تماس برای روشن شدن آن اجراء را تعیین کنید که می توانید وارد کنید و یا کار در هنگ کنگ است.

“چیزی که مایه تاسف است که آنها نمی توانند هر چیزی در مورد پکن دخالت و آنها نمی توانند آن را توضیح دهید به طوری که تنها چیزی که آنها می توانید انجام دهید این است که تکرار است که هیچ چیز تغییر کرده است گفت:” چارلز Mok یک دلار هنگ کنگ نماینده مجلس که نماینده شهرستان در بخش فن آوری.

نگرانی های نصب حتی قبل از تظاهرات Mok گفت. در تابستان 2018 او و دیگر مقامات ملاقات نمایندگان بزرگ ایالات متحده آمریکا رسانه های اجتماعی شرکت بود که با توجه به ساختمان یک مرکز داده در هنگ کنگ است.

“ما در جلسه بودیم و اطمینان آنها را برای تقریبا دو ساعت است که حاکمیت قانون در هنگ کنگ هنوز هم تا به حال تقدم اما نگرانی اصلی بود دخالت از چین و اینکه آیا آن را تبدیل به یک موضوع,” او گفت:.

آنتونی Kwan

گتی ایماژ

مردم با پوشیدن ماسک محافظ عبور از یک خیابان در یک منطقه خرید در هنگ کنگ.

شرکت مقامات میله میله برای بازدید از هنگ کنگ بعد از آن سال برای دیدار با نمایندگان دولت Mok گفت. آنها لغو سفر خود را هنگامی که خبر شکست که دلار هنگ کنگ حاضر به تمدید ویزای کار برای ویکتور پتک فایننشال تایمز’ آسیا, اخبار, ادیتور, که تا به حال میزبانی یک بحث با یک دلار هنگ کنگ استقلال فعال.

در پاسخ به پرسش از پست Facebook گفت: آن را به طور منظم ملاقات با ذینفعان در سراسر جهان به بحث در مورد کسب و کار و سرمایه گذاری و در سال 2018 بود که در مذاکرات در مورد یک دفتر جدید در هنگ کنگ است. این ماه مقامات ایالات متحده مجاز گوگل اینترنت با سرعت بالا لینک به تایوان به ادامه تنها اگر آن را در کنار هنگ کنگ با استناد به نگرانی های امنیت ملی.

[Coronavirus است که سوخت جدید اعتراضات در هنگ کنگ است. مقامات به هدف بازداشت خود را در راه است.]

برای بسیاری از ناظران بیشتر در مورد توسعه آمد در هفته گذشته زمانی که چین بالا در هنگ کنگ گفت: آن را به طور موثر در بالا شهر مینی اساسی و بی بند و بار توسط یک مقاله که بارها دولت چین از مربوط به خود را در این شهر محلی امور. هنگ کنگ دولت در پاسخ با صدور سه اظهارات متناقض در عرض چند ساعت شنبه. آن نسخه نهایی توافق با این فرض تنظیم چینی رابط ،

این هفته این مقام مسئول در وزارت که دسته امور با سرزمین اصلی چین جایگزین شد در یک گسترده تر ترمیم کابینه. او جایگزین مهاجرت, مدیر, Erick Tsang که نمایش عکس رهبر چین شی جین پینگ ،

لاو Siu-کای, معاون رئیس جمهور از انجمن از هنگ کنگ و ماکائو مطالعات توصیه می کند که دولت مرکزی در هنگ کنگ مسائل گفت: چند روز گذشته اتفاقات به نمایندگی از “hard-خط رویکرد” به شهر بحران سیاسی و با هدف تقویت این “روح مبارزه و میهنی نیروهای.”

لی کهنه دموکراسی رهبر گفت: تحولات ترک شکی نیست که پکن برنامه ریزی شده است به “فشار” هنگ کنگ.

“حزب کمونیست حاکم است هنگ کنگ که روشن است” لی گفت. “شاید [این وضعیت] ارائه فرصت و می توانید دعوت دولت ایالات متحده و دیگران را به نگاه در هنگ کنگ وضعیت نو.”

تیفانی لیانگ کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

در هنگ کنگ سرکوب پلیس بارها و بارها شکست قوانین خود را — و در مواجهه بدون عواقب

چین شوم هشدار به دلار هنگ کنگ: کمتر تحمل بیشتر میهنی آموزش و پرورش

هنگ کنگ بحران شدت به چین حرکت می کند به تسریع مرگ از شهر استقلال

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات