یک اتاق خواب و یک حمام و محل سکونت در پایتخت را Glover پارک لیست برای $360,000

برای مثال, محل سکونت در 4004 بیچر سنت NW #201 قیمت $360,000. اموال یک تلنگر بود که خریداری برای $269,000 در ماه مارس و بازسازی توسط UStar Investments LLC. ماهانه سکونت و هزینه های $318 و سالانه املاک, مالیات ها $1,248. محل سکونت هزینه شامل گاز زباله جمع آوری و رایج-منطقه تعمیر و نگهداری.

واقع در Glover پارک محل سکونت در خیابان های مسکونی با منظره درختان و چمن — در عین حال در یک نیم مایل از مغازه ها و رستوران ها در ویسکانسین خیابان و ایستگاه اتوبوس. نزدیک است که پسر میسون مرکز تفریح و سرگرمی که شامل فضاهای استودیو برای هنرمندان و کلاس های یک سگ پارک, زمین بازی, زمین بیس بال و محیط داخلی و خارجی در دادگاه های بسکتبال.

یک اتاق خواب و یک حمام محل سکونت 500 متر مربع و در طبقه دوم ساختمان است. به روز رسانی برای باز-کف-طرح توجیهی واحد عبارتند از: نور رنگی لمینیت کف احتیاج روشنایی جدید baseboards درب جدید جدید, گنجه در اتاق نشیمن و به طور کامل بازسازی حمام با کاشی و سنگ مرمر. آشپزخانه ارتقا یافته با رنگ خاکستری گرانیت شمارنده فولاد ضد زنگ لوازم خانگی و کبوتر خاکستری کابینت. پنجره واحد سیستم های تهویه مطبوع نصب شده است. تنها پارکینگ خیابان در دسترس است.

اختصاص مدارس شامل Stoddert ابتدایی, مقابله میانه و ویلسون بالا دارای امتیاز بالاتر از متوسط توسط GreatSchools.org بر اساس نمرات آزمون و آمادگی در مقایسه با دیگر مدارس در دی سی

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید املاک و مستغلات عامل روما سیککا با کلر ویلیامز سرمایه خواص در 202-365-2304

بیشتر بخوانید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de