نیل گردشگران آمریکایی در میان کسانی که قرنطینه در کشتی

قاهره — بیش از دو دوجین گردشگران آمریکایی در حال قرنطینه در یک کشتی کروز در شهر مصر اقصر با توجه به دو مسافر به این کشور مقامات بهداشت اعلام کرد: 33 مورد جدید از رمان coronavirus شنبه.

حداقل 26 آمریکایی ها همه بخشی از همان گروه تور بودند و در وسط آنها یک بار در طول عمر, 12 روز تعطیلات رویایی در مصر است. آنها تا به حال دیده اهرام و ابوالهول بزرگ جیزه و تا به حال سوار لوکس کشتی Asara برای نیل کروز.

که همه به پایان رسید زمانی که آنها وارد در افسانه شهر اقصر در روز جمعه. که زمانی که آنها متوجه شدند که 12 کارگران مصر در کشتی خود را تا به حال تست مثبت برای این ویروس است که باعث covid-19 در طول قبلی کروز. سپس آمریکا مسافر مورد آزمایش قرار گرفتند بیش از حد. حداقل سه آمریکایی مظنون به تست مثبت برای ویروس مسافران در کشتی گفت.

فورا آنها ملحق شده بودند مسافران از دیگر لوکس کشتی کروز در سراسر جهان تبدیل شده اند که شناور قرنطینه مناطق با آخرین کشتی سرگردان در سواحل سان فرانسیسکو. و مانند کسانی که مسافران آمریکایی ها روی Asara در برزخ پر از ترس و عدم اطمینان.

“من خیلی می ترسم که وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد ما نمی مریض در برخی از نقطه” گفت: Amy Khamissian و 65 یک حقوقی از میامی.

روز شنبه, مصر, وزیر بهداشت اعلام کرد که 19 از خارجی ها روی آزمایش مثبت همراه با 14 بیشتر مصریان معتقد به خدمه. یازده نفر از مصریان بعد از آزمایش منفی بعد از تست دوم گفت: حالا زاید وزیر.

قبل از شنبه مصر به حال 15 مورد تأیید ویروس اما بسیاری از مصریها نگران هستند که تعداد آنها به مراتب بیشتر است. دولت دارای سابقه ای طولانی در پنهان کردن اطلاعات در نظر گرفته آسیب رساندن به مصر تصویر و گردشگری-اقتصاد محور.

Khamissian و یکی دیگر از میامی ساکن خاویر Parodi, 35, یک بازرس ساختمان بودند گفت: آنها آزمایش منفی شنبه شب ساعت پس از آنها دستور داده شده بود به ماندن در کابین خود. راهنمای خود گفتند: به آنها گفته بود که یک آمریکایی خود را در گروه آزمایش مثبت است.

“همه چیز عادی بود و در حال حاضر همه چیز در حال گرفتن یک به نوبه خود نه چندان عادی” Parodi گفت.

یک سخنگوی مصر وزارت بهداشت کاهش یافته است به نظر حضور قرنطینه آمریکایی و یا دیگر اتباع خارجی در کشتی. آمریکا سفارت خود در قاهره را در پاسخ به یک درخواست برای نظر. سفارت در شنبه توییتی بیانیه ای که به عنوان خوانده شده: “سفارت مطلع شده و وجود دارد که شهروندان ایالات متحده در نیل کشتی کروز که در آن 12 خدمه آزمایش مثبت برای coronavirus. سفارت در حال کار برای ارائه خدمات کنسولی و کمک در هماهنگی با دولت مصر.”

در روز پنج شنبه, مریلند, فرماندار گفت که سه تن از مسافران از Montgomery County آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازگشت به آمریکا از سفر در همان کروز. در فوریه. 28 یک تایوانی آمریکایی که تا به حال شده است در همان رگ آزمایش مثبت یک بار در تایوان است.

به عنوان بسیاری از 28 گردشگران از ایالات متحده, یونان, فرانسه و کانادا را آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازدید از مصر در هفته های اخیر. برخی از آنها در نیل گشت اما این معلوم نیست که آیا همه آنها مربوط به Asara.

مورد تایوانی آمریکایی باعث بازرسی از خدمه Asara. او تا به حال سفر در کشتی بین اواخر ماه ژانویه و فوریه. 1 و ظاهرا با گذشت این ویروس به خدمه مصری وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی خبر داد.

آن را در حال حاضر به نظر می رسد احتمال وجود دارد که آلوده خدمه و یا حداقل برخی از اعضای ادامه کار بر روی کشتی در ماه فوریه تا که به گفته مقامات مصری مارس 1 که تایوانی زن آمریکایی تا به حال آزمایش مثبت است.

زمانی که Asara وارد در اقصر روز جمعه گروه, سفر, شرکت, دروازه, 1 فرستاده آمریکا به مسافران یک نامه. آن گفت که آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پرسنل آگاه بود شرکت “ممکن است قرار گرفتن در معرض” به کروناویروس در Asara در طول کروز Feb. 12 Feb. 19. CDC در خواست نام و اطلاعات تماس را از دروازه 1 سرنشین داشت که با توجه به نامه ای که به دست آمده توسط واشنگتن پست.

خود راهنمای تور گفت: يک مورد از یک مسافر بود که در قرنطینه دو هفته پیش هنگامی که او وارد اسلو با توجه به Khamissian و Parodi.

این نامه گفت: آنها می تواند در کشتی اگر آنها می خواستند یا ادامه تعطیلات خود را. آنها گفته بودند وجود دارد 12 کارگر آلوده پردازنده.

شنبه شب آلوده مسافران گرفته شد کشتی برای رفتن به انزوا روی زمین است. حداقل سه آمریکایی ها قرار داده شد در یک هواپیمای نظامی و پرواز به شهر مرسی مطروح برای مشاهده در یک بیمارستان است که تا کنون درمان مصر موارد گفت: یکی از کسانی که در بیمارستان بستری مت Swider یک فناوری روزنامه نگار از نیویورک است.

“من احساس خوب,” او گفت: در یک مصاحبه تلفنی قبل از سوار شدن به هواپیما. “دیگران در اطراف من به نظر می رسد کمی بیمار است.”

“My Twitter و Facebook با عکس های فوق العاده به پایان می رسد که در حال حاضر متاسفانه,” او اضافه شده است.

آمریکایی ها که تست منفی شد و گفت: برای باقی می ماند در کشتی برای یکی دیگر از 14 روز.

Khamissian و Parodi در حال برنامه ریزی برای دریافت کردن در سه روز.

قبل از آنها به سمت چپ برای قاهره در مارس 1, آنها شنیده در مورد موارد خارجی تست مثبت برای این ویروس پس از بازدید از مصر است. که نمی شود آنها را از تعطیلات خود را. Khamissian و Parodi اضافی بسته بندی شده صابون ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب. آنها ضد عفونی سطوح و صندلی. “این احساس ما در حال انجام همه چیز را راست” Khamissian گفت.

سپس آنها شروع به خواندن اخبار در مورد کشتی بودند و رسیده به سفارت آمریکا در قاهره برای کمک به. “شما نمی خواهید به قایق شما در حال خواندن در مورد در نیویورک تایمز و واشنگتن پست” Parodi گفت.

آنها گفتند که می خواهیم دولت ایالات متحده را به دخالت زیرا آنها احساس نمی به طور کامل آگاه است. به آنها گفته شد قبل از آنها دریافت نتایج خود را که آنها اجازه داده می شود خاموش کشتی اما در حال حاضر قرنطینه در حال اجرا Khamissian و Parodi گفت.

“ما به نوعی در برزخ و در دست دولت مصر و ما خواهد بود و نه در دست دولت آمریکا” Khamissian گفت.

آنها نگران گیر بودن در یک کشتی که اندازه آن کوچکتر از الماس شاهزاده که او نیز در قرنطینه به مدت 14 روز در ژاپن است. “ما در حال راه رفتن بر روی پوسته,” Khamissian گفت: “و من می ترسم.”

Kornfield گزارش از واشنگتن است. Heba فاروق Mahfouz در قاهره کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im