در روز افتتاحیه, بازی بیس بال, بازگشت چیزی کمتر از یک معجزه

در یک قرن و نیم از تاریخ بیس بال وجود دارد هرگز یک بازی است که نگاه صدا و یا احساس مانند یک بازی پنج شب در کنار جنوبی کاپیتول خیابان. این بیس بال بود در سن coronavirus: عاری از طرفداران حکومت یک لیست مفصل از پروتکل های ایمنی — بدون تف! — و همچنین برای موسیقی متن فیلم از کنسرو صدای جمعیت لوله کشی در بیش از بلندگوها.

این شب طولانی ترین offseason در تاریخ بیس بال — 266 روز پس از بازی 7 از 2019 جهان سری — راه داد به آخرین روز افتتاحیه در تاریخ بیس بال که خود را راه اندازی کوتاه ترین فصل به طور منظم در بیس بال مدرن تاریخ: 60 بازی با حداکثر سرعت دویدن حتی نیم معمولی 162-بازی فصل.

که ریاضی اتباع’ 4-1 دست دادن به یانکی ها در روز پنج شنبه شب — بازی به نام چون ابر در بالای ششم زمین باز یافته بود 2.7 برابر گران تر از در عادی سال است. Scherzer آغاز شده که اتباع’ عقد بازی 7 از سری جهانی در هوستون در ماه اکتبر گذشته به دو اجرای هومر به یانکی ها مشت زن به Giancarlo استانتون و outpitched توسط Gerrit کول یانکی ها’ جدید آس.

وجود دارد بنابراین بسیاری از لایه های خطوط داستان به پوست قبل از وجود دارد می تواند بیس بال پنج شنبه شب — هر یک ارزش خاص خود را دارد بازگویی حماسه — که در زمان 2020 اتباع به نظر می رسید مانند بیت بازیکنان خود دستور عملکرد.

وجود دارد pregame مراسم برجسته سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش و مبارزه برای عدالت اجتماعی با بازیکنان از هر دو تیم به انتظارنشسته بودند تا در کنار مربوطه خود را پایه خط فاصله از هم جدا در یک نمایش اجتماعی فاصله هر یک از آنها برگزاری یک بافی پارچه سیاه کشیده است که تقریبا از یک ناپاک قطب دیگر. در یک لحظه سکوت همه لباس شخصی پرسنل در هر دو تیم کاهش یافته و به یک زانو و سپس همه دوباره افزایش یافت به صورت ضبط شده پخش سرود ملی.

وجود دارد cringeworthy تشریفاتی ارائه از Anthony S. Fauci — خیلی کم و تا کنون در خارج از اتباع پارچ شان Doolittle, دولا در یک شکارچی موقعیت برای دریافت آن تنها می تواند پرش به پا و تنه زدن و پس از آن آن را به عنوان نورد به سمت backstop.

آن هم نه از همه مدتها در انتظار شب اتباع خود را جشن خواهد 2019 جهان سری عنوان — یک لحظه آنها انتظار می رود به بازگشت در ماه آوریل اصلی, صفحه اصلی, درب بازکن, قبل از coronavirus تعطیل کردن ورزش به مدت چهار ماه. اتباع ترجیح داده اند به مطرح پرچم خود را در مقابل یک خانه کامل خود را از طرفداران خروشان به عنوان قهرمانی پرچم بالا رفت.

اما در این سال همه یادگیری را بدون, و اگر وجود دارد یک سوال هنوز هم طولانی یک شب به فصل آن را چقدر انجام می شود قبل از انجام بیس بال از دست می دهد جوهر آن.

همه هم سطح خود را بهترین به تظاهر — یا به تولید هیجان و آدرنالین که در آن هیچ بود در آینده به طور طبیعی. آدرس عمومی گوینده جروم Hruska درو کردن نام هر یک از اتباع بازیکن در طول pregame معرفی — “HowiEEEEEEEEE Kendrick!” — اما در فواصل که در آن وجود دارد خواهد بود roars از جمعیت وجود دارد تنها هیاهو موسیقی و ضعف همهمه کنسرو تشویق می کند.

کوچک کثیری از طرفداران خال خال پشت بام ها از دور ساختمان ها و هتل ها فراتر از نرده ها. اما غیر از این بود هیچ کس وجود دارد که تماشای نبود یک رسانه عضو یا شخص وابسته به هر دو تیم.

برای معدود کسانی که آنجا بودند دوشنبه شب بیس بال تا به حال هرگز صدا خیلی خالص و منظم. Scherzer علامت تجاری grunts شد سمعی بالاتر از کنسرو سر و صدا. هر “من آن را کردم!” از هر infielder زد بیرون. هر پر کردن خفاش نشست توپ صدا مانند غرش رعد. ناپاک توپ سقوط به صندلی های پلاستیکی و لرزاند اطراف — سپس نشسته وجود دارد تا زمانی که کسی به فکر آنها را بازیابی.

کل این فصل یک معجزه است از نبوغ انسان — نیاز به یک بازسازی اقتصادی یک 113-صفحه عملیات کتابچه راهنمای کاربر جزئیات ایمنی و بهداشت, پروتکل, خرید در از 900 بازیکنان که سلامت در معرض خطر است و هر روز و عمدی تعلیق ناباوری. یادآور شکنندگی تلاش همه جا بودند.

بیس بال دیده می شود یک دوجین یا بیشتر بازیکنان انتخاب کردن از بازی و حداقل 80 دیگران تست مثبت از بازیکنان آغاز کرد و پس از رسیدن به اردوگاه های آموزشی در اواخر ماه ژوئن. تورنتو بلو جیز هنوز در تلاش برای کشف کردن که در آن به بازی بازی خانگی پس از دولت کانادا به طور موثر بوت آنها. آمریکایی کمربند آفتاب از جمله آمده است که خانه را به بیش از یک سوم از تمام تیم های لیگ شاهد افزایش caseloads از coronavirus.

فقط چند ساعت قبل از پنج شنبه شب برای اولین بار زمین اتباع اعلام کرد ستاره چپ fielder ژوئن صوت حال آزمایش مثبت بود و گرفته فعال خود را فهرست.

“این واقعا سخت یادآوری چقدر شکننده این وضعیت تلاش برای بازی بیس بال در این بیماری همه گیر” گفت: Doolittle به اتباع’ نزدیک تر است.

ورزشی ملت بزرگ فرار از فشارها و واقعیت های زندگی روزمره است. اما هیچ راه فراری وجود ندارد در اینجا ارائه شده. آنچه صورت گرفت پنج شنبه شب بود و بیس بال به عنوان یک آزمایش علمی را در یک حسی-محرومیت از مخزن.

هر چند چمن بود سبز درخشان و درجه یک موضوع مهم تابستان پتو ساختمان خود را عاری از طرفداران سازش و انرژی تا به حال احساس ژانویه زمانی که همه چیز آرام است و اولین جمعیت از سال هنوز فقط یک شایعه در فاصله.

قوی پشته های پلاستیکی مهر و موم شده در جعبه های مقوایی صف پایین اجتماع در روده ورزشگاه — 2020 ورزشگاه جالب برای مرتب کردن متفاوتی از فصل. “دیوی مارتینز 2020 Bobblehead” خواندن یک پشته. شاید اتباع مدیر در برخی از نقطه پارگی می تواند به یک جعبه گیر یکی به عنوان یادگاری.

پنج شنبه شب بود که نه تنها اولین بازی بیس بال از سال 2020 این اولین فصل به طور منظم بازی برای یکی از آمریکای شمالی چهار عمده ورزشی لیگ با MLB اساسا در خدمت به عنوان یک bellwether برای انجمن ملی بسکتبال و لیگ ملی هاکی است که آغاز و در روزهای آینده و لیگ ملی فوتبال, برنامه ریزی برای شروع در ماه سپتامبر.

از آن خواهد شد یک معجزه اگر این همه می آید به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به تمام ما در برخورد با همه است که هنوز هم می تواند به اشتباه. هیچ تضمینی وجود ندارد بیس بال به خط پایان برسد یک سری جهانی در ماه اکتبر. اما همانطور که پنج شنبه شب در اتباع پارک اثبات معجزه اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im