پس نتیجه معکوس.

آن را به سرعت جمع آوری بیش از 100,000 واکنش و نظرات و همچنین نزدیک به 50 ، 000 سهم. بسیاری از Facebook کاربران در دفاع از barista لنین گوتیرز و برخی به نام ژیل یک “کارن” — یک نام ابداع شده برای توصیف یک حق زن سفید ساخت نامناسب اظهارات.

یکی Facebook کاربر نوشت: “هیچ دلیلی برای عموم شرم یک بچه که تلاش خود را به کار شیفت مانند هر روز دیگر.” یکی دیگر گفت: “من نمی سرزنش بچه پشت پیشخوان. آنها نیاز به پیروی از قوانین است که به آنها داده می شود.”

دیدار lenen از استارباکس که حاضر به خدمت من چون من نیستم با پوشیدن ماسک. دفعه بعد من منتظر پلیس و آوردن معافیت پزشکی.

ارسال شده توسط Amber Lynn ژیل در دوشنبه 22 ژوئن 2020

نظر پور در ادامه به برخی از مردم نوشتن که آنها می خواستند به گوتیرز یک نکته.

که زمانی که مت Cowan, یک مرد که نمی دانم گوتیرز اما تصادفا پست تصمیم به شروع یک مجازی نکته jar برای barista در GoFundMe.

کوان به نام اهدای صفحه “راهنمایی برای لنین ایستاده تا به سن دیگو کارن.” در توصیف او نوشت: “جمع آوری پول برای لنین برای خود محترم تلاش های ایستاده خود زمین که در مواجهه با کارن در وحشی.”

کوان گفت: او هرگز انتظار می رود برای رسیدن به بیش از $1,000. اما فقط در سه روز کل مبلغ بیش از $32,000 و آن را همچنان به افزایش ساعت.

“همه با تجمع در اطراف کسی برای انجام آنچه که آنها قرار است انجام دهد و در تلاش برای محافظت از هر کس دیگری” کوان گفت: در مصاحبه با KGTV. “این فقط به شما نشان می دهد وجود دارد بسیاری از مردم خوب وجود دارد و که بیشتر بد است.”

گوتیرز گفت: او دمیده دور پشتیبانی می کند. در Facebook فیلم او با تشکر از همه کسانی که اهدا و او نیز به اشتراک گذاشته سمت خود را از داستان.

من دریافت پیام های متعدد درخواست من طرف داستان. پس از این به نظر می رسد محبوب ترین موضوع من تصمیم به ارسال تجربه شخصی من در اینجا. با تشکر از شما همه برای عشق و حمایت است.

ارسال شده توسط لنین گوتیرز در چهارشنبه 24 ژوئن 2020

او گفت که پس از ژیل راه می رفت در فروشگاه بدون ماسک او از او خواست اگر او تا به حال یک و سعی کردم به نقطه ای از مقاله با استناد به استارباکس,’ قوانین و مقررات. او شروع به “لعن طوفان” و سپس در زمان یک عکس از او و تهدید به تماس با دفتر شرکت او گفت:.

سن دیگو شهرستان با صدور اطلاعیه مه 1 از نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت در اکثر تنظیمات عمومی از جمله در هنگام خرید در یک فروشگاه و یا چیدن غذا در یک رستوران. اما متوجه دولت است که کسانی که با یک بیماری است که آنها را مانع از پوشیدن ماسک معاف هستند.

در حالی که ژیل ضمنی که او پزشکی معاف از پوشیدن ماسک او نمی استادانه درست شده به همین دلیل است. او در پاسخ به یک درخواست برای نظر از پست.

در یک ویدیو ارسال شده در سایت از سن دیگو تلویزیون NBC 7, Gilles گفت: او را تهدید به مرگ دریافت بیش از او Facebook post.

“من رد شد و تبعیض. من نمی آزار و اذیت هر کسی که من او را به نام” او گفت:.

در نظر اولیه Facebook, پست, Gilles نوشت: “ماسک احمق هستند و بنابراین مردم با پوشیدن آنها.” او همچنین پست های قبلی بیان او امتناع از پوشیدن ماسک و اعتقاد به این که کسانی که لباس آنها “نه تفکر واضح است.”

همه کمک های مالی به مجازی نکته شیشه صفحه در نظر گرفته “هدایای شخصی” به گوتیرز با توجه به جمع آوری کمک. آن همچنین آمده است که گوتیرز مدیر از او خواست به کاهش به اظهار نظر در مورد وضعیت رفتن به جلو. گوتیرز نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر از پست.

در Facebook, گوتیرز گفت: او در حال حاضر برنامه های بزرگ برای او غیر منتظره راهنمایی.

گوتیرز که مشتاق رقصنده گفت که او قصد دارد با استفاده از پول سوخت را با شور و شوق خود را و به دیگران آموزش هنر رقص است.

“با این کمک مالی است که هر کس به من ارائه در GoFundMe من می توانم این رویاهای یک واقعیت” او گفت:. “از ته قلب از شما متشکرم.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات