در ESPN NFL draft پوشش دکور خانه, دزد نشان می دهد

دور اول پیش نویس صورت گرفت عملا پنج شنبه شب به لطف ویژگی های جادوگری از آن و تولید کارکنان در ESPN و NFL. چهار-plus-ساعت اجتماعی فاصله برنامه تلویزیونی رفت و بدون هر گونه ویژگی های بارز اشکالات. 100 به همراه فید های ویدئویی همه کار می کرد. دیترویت لاینز’ آن مرد مستقر در Winnebago خارج از مدیر کل باب کوین خانه فقط در مورد هرگز به نام در به عیب یابی.

NFL هرگز خجالتی در جشن خود را به عنوان یک نماد ارزش های آمریکایی و همه گیر برنامه تلویزیونی بود که بیش از حد. این رویداد خجسته بود توسط کاخ سفید مشاور Anthony S. Fauci که ضبط یک ویدئو که پخش در بالای پخش.

“ما باید چیزهای مهم است که رخ می دهد در وسط [گیر] و یکی از آنها این است که فوتبال پیش نویس” Fauci گفت. “من می خواهم به ستایش کسانی که در این تصمیم گیری نشان می دهد که ما می توانیم چیزی به عنوان مهم به عنوان آن را در راه است که پادمان زندگی, ایمنی, بهداشت و سلامت آمریکا.”

هر کس در NFL مطمئنا راننده سرشونو تکون دادن همراه است.

در طول یک مصاحبه با ESPN در سرب تا پیش نویس NFL کمیسر راجر Goodell خواسته شده بود توسط ESPN میزبان Trey Wingo “چه آن را مانند به کمیساریای از یک ورزش — محبوب ترین ورزش در کشور — در این میان چیزی مثل این؟” و در پایان شب, ESPN حال بارگذاری-NFL خبرنگار Adam Schefter شد عذرخواهی برای فراموش کردن است که WNBA برگزار شد خود را پیش نویس کمتر از یک هفته پیش.

اما اگر پیش نویس شد و کلاسیک NFL در بسیاری از راه های آن را نیز لذتبخش عجیب و غریب. جونز نیمکت بود یک ستاره برنامه تلویزیونی اما برنامه تلویزیونی دیگر ارائه peeks به خانه از تیم پرسنل و چشم انداز از آریزونا مربی Kliff Kingsbury, sockless و reclined, پناه میبرند در کوهستان hacienda به انتخاب اول جو نقب زدن و خانواده اش از اتاق نشیمن خود را در اوهایو.

صفحه اصلی دکور برنده بزرگ بود ، Bengals’ مربی زک تیلور رفت و مسیر مخالف از Kingsbury, به دنبال, دوربین مخفی داخل اتاق کنفرانس از یک حیاط ماریوت در جایی به عنوان وال استریت ژورنال جیسون گی اشاره کرد.

Wingo به تنهایی در یک استودیو در ESPN بریستول ستاد استقبال بینندگان به پیش نویس اعلام کرد “همه چیز به طور چشمگیری تغییر کرده و بنابراین باید ما.” او اشاره کرد که همکار و تحلیلگر تاد McShay از دست رفته بود پیش نویس پس از عقد قرارداد Covid-19. به عنوان پیش نویس آشکار وجود ندارد بسیاری از مصاحبه های پخش شد از دست رفته و یا معمول گزارش از تیم امکانات مورد جنگ اتاق ماشینی که احساس کمتر از یک دست دادن.

Wingo هموار quarterbacked برنامه تلویزیونی یک تولید مشترک از ESPN و NFL Network. تحلیلگران در خانه عکس های دوربین ارائه شده خود به خود ویندوز به استعداد: Schefter را معصوم قفسه; Kurt Warner خود از مشاهیر مجسمه نیم تنه پشت سر او (خوب فلکس یا نیازمند یادآوری برای هر کسی که فراموش کرده در مورد آن قوچ سوپر کاسه?); یک گل بنفش آرایش و برخی دارای لیت و لعل زیاد هنر مدرن برای دانیل ارمیا.

همانطور که برای Goodell خود pregame مصاحبه ارائه یک نگاه اجمالی در زیرزمین قفسه کتاب که شامل یک سری از زندگینامه سیاسی — فرانکلین دلانو روزولت و هری ترومن در میان آنها. او دعوت طرفداران به تقریبا بو او بیش از حد, اگر در درست NFL مد بوس نیز تا به حال یک حامی جوانه های نور دار.

“نگه داشتن آن در آینده” Goodell گفت: به یک صفحه نمایش مجازی از طرفداران بر روی دیوار پشت سر او در یک نقطه.

بیست و دو دقیقه پس از رسمی 8 p. m. رسمی شروع میدارد در نهایت با LSU را نقب زدن پیوستن به Cincinnati Bengals. که آیا آن را بزرگ تلویزیون واقعا مهم نیست. آن پرچین. و آن را تقریبا زنده ورزشی در طول یک بیماری همه گیر و یا حداقل چیزی است که سعی در شبیه آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات