ویرجینیا مایو AP

فعال پیتر کوک unfurls انگلیسی و E. U. پرچم در خارج از پارلمان اروپا در بروکسل در Jan. 30.

لندن — در طول سایکودراما بر مبارزه با تروریسم در اروپا و بریتانیا بوده است پاره جدا — سیاسی عاطفی بین “وضعیت افراد” و “remainers.” این وضعیت افراد برنده ، بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا در روز جمعه.

و بنابراین remainers سمت چپ مانند یک شکست خرد ارتش تعجب چه باید بکنید بعد. خود را در دانشگاه تحصیل کرده شهر-خانه Europhile نیروهای مطمئن نیستید که آیا به ارسال و یا مقاومت در برابر — به سر خم کردن در باغ آپارتمان از Islington در شمال لندن و یا رنگ چهره خود را آبی و مبارزه با ارتفاعات اسکاتلند که در آن هر کس رای دادند در برابر Brexit.

رفته است و همه امیدواریم که مجلس مانور که می تواند بلوک Brexit. است که تا سال 2019.

این remainer رهبران اخراج شده اند و مردم را به رای دادن وب سایت در حال رفتن در تاریکی است. وجود دارد بیشتر پرونده های حقوقی به فایل بیشتر برای حضور در راهپیمایی.

[Adieu, E. U.: انگلیسی تکرار بسته کیسه های خود را به عنوان پارلمان اروپا تصویب Brexit]

هیچ گرفتن در اطراف این واقعیت است که نخست وزیر بوریس جانسون ، cheerleading Brexiteer در حال حاضر 80-صندلی اکثریت در مجلس عوام. صاحب نظران می گویند جانسون را قانون به مدت پنج سال شاید 10.

نقش برآب پس از آن هم یک remainer فانتزی از یک دوم همه پرسی برای معکوس Brexit.

مجلس و دولت باید به توافق برسند به مرحله یک همه پرسی کاملا وجود دارد هیچ را در وستمینستر برای قرار دادن قبل از این رای دهندگان دوباره.

اولیویه Hoslet

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

حزب کارگر بریتانیا از اعضای پارلمان اروپا و حامیان آنها در برخواهد داشت پیش از آخرین جلسه عمومی در ژانویه. 29.

به عنوان ویکتور جانسون در حال برنامه ریزی یک “شفا” سخنرانی شب جمعه. و نور نشان می دهد, تاکید بر وحدت پادشاهی متحده. در میدان پارلمان هزاران نفر از سرسخت Brexit-حامیان جمع آوری خواهد شد به حزب دلچسب و تشویق ضبط bongs بیگ بن است.

[چگونه به علامت Brexit روز ؟ بوریس جانسون در حال جستجو برای تن است.]

پل برنل یک سرسخت دشمن از مبارزه با تروریسم در اروپا و استاد حقوق در دانشگاه شرق آنجلیا توییتی: “اجازه Brexiters خود را بونگ. اجازه دهید آنها را از خود جشنواره است. اجازه دهید آنها را سکه خود را. اجازه دهید آنها را آبی گذرنامه (حتی اگر آنهایی که قدیمی بودند واقعا سیاه و سفید). در صورتی که مسائل مربوط به آنها اجازه دهید آنها را لذت بردن از آنها. اما. مبارزه مثل جهنم برای حفاظت از حقوق و کاهش آسیب برساند.”

خواهد Hutton یک آکسفورد سیاسی اقتصاددان و برجسته remainer خواست خود را پیروان توییتر به “نور یک شمع در 11pm, در ژانویه 31st, به عنوان ما ترک اتحادیه اروپا. توسط خودتان و یا با دوستان. یک روز ما خواهد بود.”

اما واقعا, آنها خواهد شد ؟

Hutton گفت: remainer دوستان “احساس بسیار احساسی در مورد این در حال حاضر. این یک متهم جو است. آنها فکر می کنند آن است که همه چیز باور نکردنی است.”

آنها صحبت از زندگی در بیداری کابوس است.

آنها می گویند که آنها را حفظ خواهد کرد مبارزه با مبارزه خوب است. نه به بلوک Brexit — غیر ممکن است — اما برای نگه داشتن انگلیس به عنوان نزدیک تراز وسط قرار دارد با E. U. که ممکن است در آینده تجارت, تخفیف, شهروند, حقوق, تغییر آب و هوا دفاعی و سیاست خارجی.

[یکی از بزرگترین اثرات Brexit? پایان دادن به آزادی حرکت.]

و سپس شاید روزی به بازگشت.

مانند زمانی که?

Hutton تصور آن را سالها و شاید دهه ها.

در حال حاضر عمده وجود دارد جریان اصلی سیاستمدار خواهد شد که موج E. U. پرچم.

این باقی می ماند رهبری نابود شده است.

فرانک Augstein

AP

لیبرال دموکرات رهبر Jo Swinson می پیوندد فعالان برای یک تجمع انتخاباتی Dec. 11.

جو Swinson که رهبری حزب لیبرال دموکرات یک حزب به سهام آن در آینده در معکوس مبارزه با تروریسم در اروپا در ماه دسامبر انتخابات به او رای دادند و او را اعداد در مجلس عوام صندلی در نیمه قطع شد به 11.

مخالفت حزب کارگر نیز مورد ضرب و شتم مانند یک درام در انتخابات و آن flummoxed رهبر جرمی Corbyn — که هرگز نمی تواند را تشکیل می دهند ذهن خود را در مبارزه با تروریسم در اروپا — در حال حاضر در راه است. جایگزینی خود را ممکن است یا حمایت از مبارزه با تروریسم در اروپا به عنوان بسیاری از کار رای دهندگان را و یا فقط می خواهید برای جلوگیری از این موضوع همه با هم.

اندرو آدونیس یک سیاستمدار و پیشرو ضد Brexit مبارز گفت که او احساس “unutterable غم” درباره خروج قریب الوقوع اما او اضافه شده در سخنان وینستون چرچیل آن را ممکن است تنها “پایان آغاز” نه “آغاز پایان است.”

که ممکن است افکار واهی و پوچ اما او گفت که او بازشناخت که در روز جمعه خروج می تواند “نقطه بالا از Brexit” و همه چیز را به آمده خواهد بود سراشیبی چرا که تا کنون “ما مرتکب این عمل بدون هیچ گونه عواقب.” و در حال حاضر عواقب.

[چه تغییراتی بعد از Brexit روز در Jan. 31?]

“بسیاری از ما که مخالف مبارزه با تروریسم در اروپا تغییر نکرده ذهن ما” آدونیس گفت:, و اضافه کرد که در حالی که او پذیرفته مبارزه با تروریسم در اروپا اتفاق می افتد, او هنوز هم نمی راستا تصمیم به عنوان “کاملا مشروع است.”

“من فکر نمی کنم این موضوع شده است دموکراتیک حل و فصل شود,” او گفت:. “اگر تمام ترس به نوبه خود متوجه شدم در آینده من و بسیاری از همکاران من در باقی می ماند کمپین بازگشت به تماس برای یکی دیگر از رفراندوم.”

پس از 2016 Brexit رای خود را با 52 درصد به 48 درصد در نتیجه علاقه “ترک” نظرسنجی ها نشان می دهد یک تغییر جزئی در حمایت از “باقی می ماند.” یک نظرسنجی در این ماه نشان داد 52 درصد از مردم انتخاب کردن به ماندن در E. U. و 48 درصد خواهد رای خود را ترک کنند.

نظرسنجی می گویند این است که بیشتر در مورد تغییر جمعیتی از مردم در مورد تغییر ذهن خود را. برخی از وضعیت افراد فوت کرده اند و افراد جوان (آینده) هستند و قریب به اتفاق pro-E. U.

توماس سامسون/استخر

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen و رئیس پارلمان اروپا دیوید Sassoli دیدار در Bazoches-sur-Guyonne فرانسه در ژانویه. 30 به بحث در مورد اتحادیه اروپا پس از مبارزه با تروریسم در اروپا و یک استراتژی برای پنج سال آینده.

Doire فین, 24, موفق ایرلند شمالی شعبه آینده ما انتخاب ما, کمپین سراسر کشور جنبش دوم همه پرسی.

“من ناراحت ما ترک روز جمعه که ما مردم به خصوص جوانان در ایرلند شمالی خواهد شد به از دست دادن خیلی” فین گفت.

“ما نیاز به نگه داشتن حرکت با افراد جوان که مشغول به کار هستند و آنها را تشویق به مشارکت فعال” او گفت:. “در دوره گذار ما نیاز به مطمئن شوید که ما حقوق نمی برده است. به طوری که که در آن انرژی است که در حال حاضر.”

[مغلوب ساختن پیشی جستن-بوریس ماه عسل بیش از]

کسانی که رای دادند در برابر مبارزه با تروریسم در اروپا در سال 2016 نمی تواند به آرامی به آن شب خوب. وجود دارد بزرگ ضد Brexit تظاهرات سال گذشته با یک میلیون نفر در خیابان های لندن خواستار یک تازه رای عمومی. این بود برخی از بزرگترین تظاهرات در انگلیس ،

مقاومت خود را نشان داد در اشکال مختلف.

وجود گروه هایی مانند رهبری خر: چهار پدران در 40s خود را که شروع به رخنه کردن در وسط شب با سطل رب تصویر زمینه برای گچ به نقل از نشان دادن آنچه که آنها را دیدم به نفاق منجر Brexiteers بر روی تابلوهای تبلیغاتی غول پیکر.

تصاویری از کار خود در ساختمان بلکه زمینه های بازی, سواحل, پیش بینی بر روی پارلمان بریتانیا — ویروسی رفت.

“این نشان داد که گرسنگی واقعی که برای پاسخگویی گفت:” بن استوارت, 45, یکی از خر فعالان. او با اشاره به نشانه های خنده دار بودند ، “ما در تلاش برای قرار دادن طنز در مرکز آن است. این زمان تاریک اگر شما مترقی انترناسیونالیستی و امیدوارم ما مردم را به خنده و کمک به آنها را از این طریق دریافت کنید و شاید کمک کمی به نگه داشتن قدرت به حساب آورد.”

استوارت گفت که اگر چه او نا امید شده بود در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا روز “بسیار وجود دارد هنوز هم به مبارزه با برای. . . . ما به آینده روابط با اروپا نشده است تعریف شده است.”

در E. U. پایتخت بروکسل بسیاری از سیاستگذاران به نظر می رسد زده غم و اندوه است که Brexit که واقعا اتفاق می افتد. برخی از پرشور ترین صداها در حمایت از بریتانیا باقی مانده یک عضو از باشگاه آمده اند از E. U. سیاستگذاران و دیپلمات.

هیچ مراسم برنامه ریزی شده در بروکسل به علامت بزرگ روز جمعه. اما در روز چهارشنبه مجلس با حضور در پارلمان اروپا به تصویب نهایی به Brexit خروج معامله یک نفر پس از دیگری از صحبت در مورد روابط نزدیک با بریتانیا.

“تنها در عذاب فراق ما نگاه به عمق عشق” گفت: رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen به نقل از جورج الیوت. “ما همیشه شما را دوست دارم و ما هرگز دور از ذهن است.”

مانفرد وبر آلمان رهبر جناح راست حزب مردم اروپا بلوک در پارلمان اروپا گفت: برخی از اولین بحث در مورد اتحادیه اروپا صورت گرفت بیش از پیمانه نیم لیتری گینس در لندن هنگامی که او در کالج.

او گفت که او امیدوار بریتانیا روزی خواهد بازگشت.

“به همکاران که ما را ترک خواهد کرد, من به شما بگویم من امیدوارم که کار ما در سال های بعد را در اروپا چندان قوی بسیار جذاب است که خود را فرزندان و نوه های خود را می خواهید به بخشی از اتحادیه اروپا یک بار دیگر,” او گفت:.

پس از رای نمایندگان مجلس پیوست دست به آواز خواندن “Auld لنگ تا کنون” و پیشنهاد انگلیس خداحافظی علاقه.

واقعی اشک ریختن شد.

Birnbaum گزارش از بروکسل. آماندا فرگوسن در بلفاست کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im