در یک روز زمانی که امید باید بهار ابدی پریمیر لیگ در انگلستان, خانه, درب بازکن, وارد به عنوان یک یادآوری از یک درجه اعتبار ساقط

که این طرح حداقل قبل از رمان coronavirus شیوع تعطیل بیس بال و تبدیل پنج شنبه به فقط یکی دیگر از ماندن در خانه در روز است. قرار بود آن را به خانه بازکن در اتباع پارک, 1:05 بعد از ظهر شروع برای اتباع واشنگتن در مقابل متس نیویورک قبل از آن یک مراسم برای جمع آوری یک سری جهانی بنر. آن شده اند که یک sellout و سپس برخی از. آن را بسته بندی شده کل محله با طرفداران.

در عوض در این واقعیت متناوب, Gifford نشان داد تا پس از 9 صبح او نمی دبستان چاله آتش در پیاده رو و یا آب گل او هرگز کاشته شده و یا به نوبه خود در هر یک از 11 تلویزیون در امتداد دیوار است. او باز لپ تاپ خود را و نگاه سفارشات را که به trickling در. والترز ارائه مواد غذایی بسته نرم افزاری از طریق یک وانت پنجره و آشپزخانه به نظر می رسد مانند یک pop-up سوپر مارکت.

Gifford صف ده ها تن رسید در نوار. تلفن زنگ نگه داشته. وجود دارد ضربه بزنید تا لیست در یک آهنربا مدیره — شهر بندر Devils Backbone راست مناسب — اما هیچ به مشتریان خدمت می کنند.

“ما شده است فکر کردن در مورد این روز برای مدت زمان طولانی” Gifford گفت: در حالی که تکان دادن سر خود را. “این اتفاق می افتد در نهایت. آن را به راست?”

امتیاز کارگر

مایک کاب شده اند که چند ساعت به یک شیفت در حال حاضر, رانندگی لودر از طریق تلاقی چند خیابان یا جاده چاشنی امتیازی می ایستد با آبجو, بادام زمینی, و هر چیز دیگری.

به جای آن فقط پس از 10 a. m. او در خانه اش در Md., یکی از او مدیون یک وام مسکن در سخنرانی خود به ده ها تن در یک کنفرانس تلفنی.

برگزار شد با متحد در اینجا محلی از 23 اتحادیه به نمایندگی از پارک 1,200 امتیاز کارگرانی که از کار هستند. کاب یکی از آنها است. او شده است در ballpark پس از افتتاح آن در سال 2008 سقز غذا و نوشیدنی خارج از انبار اغلب هل دادن از طریق یک شبه تغییر است.

“همه ما به دنبال یک کمی کمک” کاب گفت: در تماس است. هر تیم در بیس بال متعهد است مبلغ 1 میلیون دلار برای کمک به ورزشگاه کارگران که نه دریافت حقوق. اما از آنجا که کاب در نظر گرفته شده است “nonevent” کارگر او واجد شرایط نیست. متحد در اینجا اصرار اتباع و دیگر 29 باشگاه به پرداخت آن subcontracted خدمات مواد غذایی کارگران برای اولین بار در 40 بازی در خانه آنها به احتمال زیاد به از دست ندهید.

“وجود دارد بسیاری از مردم که در حال حاضر در خارج از محل کار به دلیل ویروس بحران” کاب ادامه داد. “ما در زمینه بیکاری که من دریافت نکرده هنوز. بنابراین اساسا من در برزخ گیر کرده.”

مدیر

دیو مارتینز می شده اند و در دفتر خود به دنبال بیش از متس’ صف چک کردن در با تبادل مربی پل Menhart نیمکت مربی تیم Bogar, این ویدئو, کارکنان, ارزیابی کارکنان در محل باشگاه کارکنان و بازیکنان خود را.

به جای فقط بعد از ساعت 11 صبح او sipped قهوه در مزرعه اش در خارج نشویل. او فقط به پایان رسید حمایت a $7,800 کمک مالی به بوندس لیگا 4 خوب جامعه پاسخ صندوق. تیم رادیو شریک 106.7 فن زد به درایو در محل معمولی باز روز پخش. این طرح اجرا شده توسط اتباع Philanthropies را توزیع خیریه کمک مالی برای دسترسی به مواد غذایی و خدمات بهداشتی و درمانی در این بیماری همه گیر.

“بحث ما در مورد جاده پر از دست انداز منجر به یک مکان زیبا” مارتینز گفت: با استفاده از مادرش مورد علاقه خط او ارائه شده به میلیون ها نفر پس از اتباع پیشرفته به مسابقات جهانی در ماه اکتبر گذشته. “ما در bumpiest جاده های ما احتمالا می تواند در سمت راست در حال حاضر. اما ما به این مکان زیبا دوباره.”

مارتینز طرح بود به تماس با هر یک از بازیکنان خود را به می گویند که او آنها را از دست رفته. سپس او می خواست برای بار خاک بر روی تراکتور خود رانندگی آن را به ضرب و شتم مسیر و رسیدن به کار. وجود چاههای در یک جاده در اموال خود را و او فکر کرد که او را بعد از ظهر رایگان به آنها را پر کنید.

ستاره میزبان

James Brown شده اند اجازه شل در این زمینه در اتباع پارک. باشگاه از او خواسته بود تا یکی از تاسیس آن اقلیت صاحبان میزبان بنر-بالا بردن مراسم است. او یک سی بومی مادام العمر واشنگتن طرفدار بیس بال و او هیجان زده برای کمک به بزرگداشت این منطقه را جهانی اول تیتراژ سریال در 95 سال است.

“من فکر می کنم در مورد خودم به عنوان یک سیاه کوچولو بچه زندگی بیش از وجود دارد در جنوب شرقی واشنگتن دی سی به فکر کردن در مورد بازی بیس بال که آن را نمی تحقق در زندگی حرفه ای خودم” براون گفت: وقتی پرسید که چه او را گنجانده شده در این مراسم است. “وجود دارد بسیار هیجان که من می دانم این امر بوده است آشکار در صدا و شور و شوق من.”

به جای فقط بعد از ظهر قهوه ای تا به حال به کار در یک ویژه او ابراز برای فردا. این تفسیر در جهان بدون ورزش.

نوار صاحب

Gifford شده اند که عجله در اطراف چک کردن در آشپزخانه مطمئن شوید آبجو بود نگردند و حجم فقط حق.

در عوض در 1:06 p. m. او به اطراف چرخید و پرسید: “ساعت چند است ؟ من فکر می کنم آن را درست در زمین برای اولین بار.”

وجود دارد 78 مواد غذایی سفارشات و بیشتر در راه است. او می ماند تا 11 p. m. به دست کردن آنها را در حالی که فروش takeout مواد غذایی و نوشیدنی است. به عنوان او ایستاده بود در خالی نوار قرمز اتباع پیراهن peeking از فشرده کردن سی ان ان در یک صفحه نمایش.

اندرسون کوپر صحبت کردیم اما صدا خبری نبود. این chyron بخوانید: “جهانی Coronavirus غرق 50,000.”

این گوینده رادیو

دیو Jageler شده اند بالاتر از میدان در اتباع پارک خانه رادیو غرفه گرد کردن به دیر نوبت با شریک زندگی چارلی Slowes.

در عوض در 3 بعد از ظهر Jageler میخواستم بدونم که آیا این بازی آنلاین دوره های اسپانیایی خواهد پرداخت. او در تماس بوده است بازی برای 106.7 فن از سال 2006. اما بدون بیس بال و گفتن ندارد که, و یا اینکه آیا آن شروع خواهد شد در این سال او سعی کردم به تصور کنید که زمستان است. او نمی خواست به ساکن در روز شنبه شده است می تواند در مورد این بنر که رفتن نیست تا در مورد چگونگی خوب آب و هوا در واشنگتن تیز بادها و تمام.

او شده است در گذر زمان یادگیری زبان دوم. پسرش را قرار است به تحصیل در خارج از کشور در شیلی این سقوط. Jageler و همسرش رزرو سفر به دیدار پس از فصل و او هیچ سرنخی که آیا هر یک از آنها وجود خواهد داشت. Jageler نمی خواهم به ساکن در آن ،

“من انجام بهترین من به تصور کنید که آن را در ماه دسامبر یا ژانویه” Jageler گفت. “و این بدان معناست که آن را نمی خواهد بیش از حد طولانی در حال حاضر تا زمانی که ما به عقب در نوسان از چیزهایی است.”

فن

اریکا ایستاده را به درنگ در ردیف C از بخش 103, آیا بعد از برنده شدن یا از دست دادن و در آغوش گرفت آنچه که او خواستار بیس بال ، او را متوقف کرده اند توسط Budweiser دم خانه قبل از ترک ورزشگاه. او را باید گوش به postgame پوشش رادیویی در خانه درایو به Woodbridge, Va. اگر او سعی به تماس او را بدست راست در اطراف اسپرینگفیلد.

در عوض در 5 p. m. ایستاده بود و فقط به پایان رسید teleworking شیفت و یک تاریخ را با تخیل او. در Twitter, Facebook و در یک چت با همکاران او نوشت: “مبارک روز افتتاحیه. من می روم دفتر در 10 سر به پارک و من با پوشیدن من صوت jersey.” یکی از دوستان پرسید که آیا او می خواست برای گرفتن یک pregame نوشیدنی در نمک خط. چند رفقا از بخش نگهداری می شود این بازی تا بیش از متن است. یک گروه ملاقات در زوم به خواندن “Take Me Out to the Ball Game” در اوایل بعد از ظهر.

“این نوع خنده دار و همچنین نوع ناراحتم چون هیچ کس با هم” ایستاده گفت. سپس مانند Gifford, کاب, مارتینز, قهوه ای و Jageler او افزود که او امیدوار بیس بال است که به زودی.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de