مشعل المپیک روشن بدون تماشاگر; ایندیان ولز, تنیس, لغو بیش از coronavirus

این اولین بار از سال 1984 لس آنجلس بازی های المپیک است که این مشعل-نورپردازی مراسم برگزار خواهد شد بدون تماشاگر پوشش در دامنه باستان ورزشگاه کوچک پلوپونز شهر المپیا که در آن ها نشات گرفته است.

“تنها 100 دعوت و معتبر مهمان” را مجاز به حضور در روشنایی مشعل المپیک یونانی کمیته المپیک در بیانیه ای گفت: با توجه به رویترز. “لباس تمرین در تاریخ 11 مارس خواهد بود بسته به تماشاگران و رسانه ها است.”

پس از نور مشعل وجود خواهد داشت هفت روز رله با پایان دادن به یک بحران مراسم مارس 19 در یونان. ژاپنی پا از رله مشعل آغاز خواهد شد 26 مارس در فوکوشیما به عنوان آن شروع می شود چهار ماه سفری به ژاپن 47 استان.

همانطور که با بازی های المپیک, تصمیم گیری در مورد هند چاه آمد و در اواخر با بازیکنان در حال حاضر در حال ورود به یک دوره از مسابقات در نظر گرفته شده فقط یک ردیف زیر تنیس چهار گرند اسلم حوادث. مرحله مقدماتی مسابقات شد برای شروع روز دوشنبه در زنان قرعه کشی اصلی شروع چهارشنبه و مردان پنج شنبه.

“ما اینجا هستیم و هنوز تصمیم گیری چه در آینده. خیلی غم انگیز برای همه است که اتفاق می افتد در سراسر جهان با این وضعیت” رافائل نادال جهانی دوم-رتبه بندی بازیکن توییتی. “امیدوارم به زودی راه حل از مقامات. ماندن همه خوب و امن است.”

این رویداد که به طور معمول جذب به عنوان بسیاری از 450,000 طرفداران راه اندازی شد به ویژگی های 19 از 20 بالا مردان, بازیکنان از جمله نادال شماره 1 جهانی نواک جوکوویچ و دفاع از قهرمان Dominic Thiem. (راجر فدرر بود که در حال حاضر به دلیل عمل جراحی زانو.) قرعه کشی زنان به همان اندازه ستاره نکردم از جمله امثال سرنا ویلیامز, نائومی اوزاکا و کوکو Gauff.

“ما بسیار نا امید است که این مسابقات برگزار خواهد شد اما سلامت و ایمنی جامعه محلی, هواداران, بازیکنان, داوطلبان, حامیان مالی, کارکنان, فروشندگان, و هر کس درگیر با این رویداد است که از بالاترین اهمیت” مدیر مسابقات تامی هاس گفت: در بیانیه منتشر شده از پنج شنبه شب. “ما در حال آمادگی برای برگزاری این مسابقات در تاریخ دیگری و کشف گزینه است.”

در ایتالیا بازی فوتبال صورت گرفت در خالی استادیوم و یوونتوس بازیکنانی مانند کریستیانو رونالدو را تحسین بی ثمر سفید به عنوان تیم خود را آماده برای بازی اینتر میلان در یکی از سری بزرگترین مسابقات. شمال ایتالیا به ویژه در ضربههای ویروس و تمام سری مسابقات در حال بازی در پشت درهای بسته حداقل تا آوریل 3. تنها رسانه کادر فنی ورزشگاه کارکنان و بالا رتبه بندی باشگاه مقامات مجاز به ورزشگاه با هر کس با داشتن درجه حرارت خود را چک در هنگام ورود.

قبل از مسابقات تنیس بود به نام خاموش, شهرستان ریورساید (کالیفرنیا.) افسر بهداشت کامرون قیصر, اعلام وضعیت اضطراری پس از اولین محلی به دست آورد و مورد بیماری کشف شد در Coachella Valley است که در آن ایندیان ولز واقع شده است.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) تا به حال اعلام وضعیت اضطراری برای کل کشور روز شنبه گفت که در کالیفرنیا بود “استقرار هر سطح از دولت برای کمک به شناسایی موارد و آهسته گسترش این کوروناویروس.”

BNP Paribas سازمان به استناد یک استاد پزشکی و مهندسی پزشکی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی دیوید Agus که گفت “وجود دارد بیش از حد بزرگ است یک خطر در این زمان به بهداشت عمومی از شهرستان ریورساید منطقه در برگزاری یک گردهمایی بزرگ از این اندازه است.”

“این است که نه در جهت منافع عمومی از طرفداران بازیکنان و مناطق همجوار این مسابقات به ادامه” Agus اضافه شده است. “همه ما باید به هم پیوستن برای محافظت از جامعه از شیوع کروناویروس.”

به عنوان خبر از مسابقات را لغو گسترش در میان فعلی و سابق بازیکنان مختلفی ابراز شوک. “آنچه [expletive]?!?!?!” بلژیک Kirsten Flipkens توییتی های یک صدای جیر جیر با اعلام این خبر از BNP Paribas سازمان.

“این واضح است که ناامید کننده بود اما سلامت است که همیشه یک اولویت ایم” روسیه Alla Kudryavtseva. “امید به بازگشت در Indian Wells هر زمان که جامعه از بهبود از این تهدید. سالم ماندن بچه ها! شستن دست های خود را!”

بریتانیا جیمی موری اشاره کرد که آن را “نمی کند و به خوبی جواب” برای ATP Tour اگر یک رویداد مانند هند چاه لغو شد “برای 1 مورد تایید شده در Coachella Valley.” او اشاره کرد که Broward County, خانه آینده میامی باز است “بیشتر مورد تأیید” و تعجب آنچه که ممکن است از گاروس و ویمبلدون.

سازمان برای میامی باز مجموعه ای برای شروع, مارس 23 روز جمعه گفت (از طریق خورشید-نگهبان) که آنها در نظر گرفته شده برای ادامه به عنوان برنامه ریزی شده حداقل برای زمان حال.

“ایمنی باقی می ماند یک اولویت” مسابقات گفت: “ما در حال نظارت بر covid-19 وضعیت از نزدیک با های محلی و ایالتی و فدرال مقامات و سازمانهای بهداشتی و درمانی در این منجر به این مسابقات است.”

در جای دیگر در میامی محبوب Ultra Music Festival, برنامه ریزی شده برای ماه مارس 20-22 شد و به تعویق افتاد تا 2021. آینده نزدیک نیز با حضور Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 10-19 باقی مانده نامشخص با توجه به قیصر.

“برخی از اتفاقاتی که در حال کاهش خطر هنوز هم ممکن است قادر به گرفتن محل با اقدامات احتیاطی مناسب برای شرکت کنندگان و محل برگزاری” the Riverside County health رسمی روز یکشنبه گفت. “برخی از این ممکن نیست. ما به دنبال در این مورد به مورد و بر اساس قضاوت خطر و بدانند آنچه که ما می توانیم در مورد آن انجام دهد.”

Riverside County نیز به رانچو مایراج که قرار است میزبان تور LPGA اولین اصلی قهرمانی ANA, الهام, مارس 2-5 در ماموریت هیلز باشگاه کشور. LPGA از دست داده و سه مسابقات در آسیا در اوایل این سال به کروناویروس مرتبط با احتیاط اما این سفر گفت: در هفته گذشته که در آن هیچ برنامه ای برای لغو آن حوادث در ایالات متحده با توجه به Arizona Republic.

در بیانیه روز شنبه, WTA, مدیر عامل شرکت استیو سیمون گفت: “اولین و مهمترین هیچ چیزی مهم تر از حفاظت از سلامت بازیکنان ما کارکنان داوطلبان و طرفداران که حضور در رویدادهای ما. بر اساس توصیه های پزشکی دریافت شده در مارس 8, آن است که با تاسف که این سال 2020 BNP Paribas Open برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده این مه.”

“این WTA همدردی با کسانی که مبتلا به کروناویروس در این منطقه و سراسر جهان,” او ادامه داد. “ما در حال نا امید طرفداران ما نمی خواهد بود قادر به بیرون آمدن و به تماشای این رویداد و بازیکنان ما نیز نا امید به رقابت بیش از دو هفته آینده همراه با حامیان مالی که حمایت از این رویداد است. اما ما درک می کنیم این تصمیم شده در بهره عمومی ایمنی و بهداشت است که اولویت در این زمان است.”

در روز پنج شنبه NHL San Jose Sharks شد توصیه شهرستان سانتا کلارا مقامات به انصراف از بازی های خانگی خود را برای آینده قابل پیش بینی اما آنها کاهش یافته است به انجام این کار و پس از میزبانی در بازی مقابل مینه سوتا وحشی, Ottawa Senators و Colorado Avalanche.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im