المپیک مقامات تن توکیو بازی ها ممکن است نیاز به تعویق افتاد اما هیچ تصمیمی هنوز

“با هم با تمام ذینفعان ما شروع به بحث مفصل امروز برای تکمیل ارزیابی ما از توسعه سریع در سراسر جهان وضعیت سلامت و تاثیر آن در بازی های المپیک از جمله یک سناریوی از تعویق,” باخ نوشت.

یکشنبه, عمومی امتیازی می آید به عنوان IOC پیدا کرده است به طور فزاینده خود را زیر آتش رو سنگین انتقاد از بسیاری از ورزشکاران و کارکنان فدراسیون های ورزشی. ایالات متحده آمریکا شنا و ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست در میان کسانی که علنا به نام یک سال تعویق در روزهای اخیر و ورزشکاران از سراسر جهان ابراز نگرانی در مورد رقابت در توکیو در این تابستان. بسیاری تلاش کرده اند برای آموزش و آماده سازی برای بازی های المپیک در حالی که همچنین مطیع هشدارهای ایمنی از مقامات بهداشت عمومی و دولت حمایت محدودیت.

باخ گفت: در نامه ای که تصمیم گیری در سرنوشت بازی های المپیک توکیو “در حال حاضر هنوز هم می تواند زودرس است.”

“این عدم قطعیت سنگ اعصاب ما و افزایش یا تقویت شک و تردید در مورد آینده مثبت آن را از بین می برد امیدواریم,” او نوشت. “حتی برخی از آنان را به ترس برای موجودیت خود را. این عدم قطعیت ناشی از این واقعیت است که در این لحظه هیچ کس واقعا می تواند به طور کامل قابل اعتماد اظهارات در مورد مدت این مبارزه با ویروس. این درست است برای ورزش, علم, رسانه, سیاست و جامعه است. به همین دلیل نیز کمیته بین المللی المپیک می توانید متاسفانه پاسخ به تمام سوالات خود را.”

قبل از آن دو نفر از کارکنان فدراسیون های ورزشی علنا به نام یک سال تاخیر ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته در روز جمعه گفت: نبود حمایت برای به تعویق افتادن. سوزان لیون صندلی هیئت مدیره گفت: بدن حاکم برای المپیک ورزشی در ایالات متحده توافق با کمیته بین المللی المپیک “که ما بیشتر نیاز به مشاوره و اطلاعات از ما باید امروز برای تصمیم گیری.”

“ما بازی های هفته آینده یا دو هفته از در حال حاضر,” او گفت:. “آنها چهار سال از هم اکنون. و من فکر می کنم بسیاری ممکن است تغییر در آن دوره زمانی است. بنابراین ما در حال تهیه کمیته بین المللی المپیک این فرصت را به جمع آوری این اطلاعات و مشاوره.”

روز یکشنبه در ایالات متحده آژانس ضد دوپینگ شد آخرین المپیک سازمان به تماس برای به تعویق افتادن. تراویس Tygart, USADA رئیس اجرایی گفت: واشنگتن پست: “ما به توافق برسند این بازی باید به تعویق افتاد متاسفانه تا یک سال در انصاف به ورزشکاران که زندگی شده اند و طرح میتوانست به اطمینان حاصل شود آنها نمی به طور بالقوه تبدیل به کثیف ترین بازی ها تا کنون با توجه به کاهش قابل توجهی از ضد دوپینگ تلاش با توجه به covid-19.”

با اذعان به تعویق افتادن به عنوان یک احتمال کمیته بین المللی المپیک است و آرام تن خود را در حالی که هنوز نگه داشتن بر روی امیدواریم که توکیو بازی ها می تواند به عنوان برنامه ریزی شده.

“این است که تجربه ما به عنوان ورزشکاران است که شما همیشه باید آماده برای انطباق با موقعیت های جدید,” باخ نوشت. “به همین دلیل ما باید همانطور که از قبل فکر شده است در حالات مختلف و تطبیق آنها تقریبا روز به روز.”

باخ نه طرح حالات ممکن است. بسیاری از المپیک ناظران می گویند یک سال تاخیر ممکن است به احتمال زیاد گزینه هر چند سازمان نیز ممکن است در نظر به تعویق افتادن چند ماه و یا شاید تا دو سال. در حالی که بازی های المپیک هرگز به تعویق افتاد چند جای گرفته اند بعد در تقویم از جمله 2000 سیدنی و 1988 سئول بازی که در هر دو صورت گرفت در اواخر ماه سپتامبر 1964 توکیو و در سال 1968 مکزیکو سیتی, بازی صورت گرفت که در ماه اکتبر.

به عنوان نگرانی خود را از گسترش سریع این بیماری افزایش یافته و فشار نصب شده در هفته های اخیر برای المپیک مقامات را به یک تصمیم گیری دشوار در یک رویداد که یک مشکل عظیم برای سازمان و ورزشکاران به طور یکسان. به عنوان آنها علنا تشویق ورزشکاران برای ادامه آموزش برای این تابستان المپیک مقامات بخش خصوصی مورد بحث برگزاری بازی های تابستانی بازی بدون تماشاگر و یا تغییر زمان بزرگترین رویداد ورزشی برای تاریخ بعد.

بازی های المپیک, برنامه ریزی برای شروع جولای 24, تساوی هم بیش از 11,000 ورزشکاران و 25,000 روزنامه نگاران بیش از 200 کشور جهان — به علاوه صدها نفر از هزاران نفر از گردشگران خارجی در حال اجرا شمارنده به عمل اجتماعی فاصله توصیه شده توسط مقامات بهداشت عمومی. بازی های پارالمپیک, برنامه ریزی برای شروع Aug. 25 بودند و انتظار می رود برای جذب 4,400 شرکت کنندگان از سراسر جهان است.

در سراسر جهان coronavirus است مختل ورزشی, برنامه و لغو کلید مقدماتی حوادث. به عنوان ورزشگاه و امکانات تعطیل — از جمله دو المپیک ایالات متحده مراکز آموزشی — بسیاری از ورزشکاران تلاش برای پیدا کردن یک محل برای آموزش. هنوز در هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک در نشست مارس 3, یک سخنگوی سازمان بود و نه حتی در مورد برنامه های احتمالی و قول داد که بازی آغاز خواهد شد در زمان.

باخ کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور برگزار شد یک سری از تماس های تلفنی با سهامداران در هفته گذشته های همان پیام و کمیته بین المللی المپیک با صدور اطلاعیه ای گفت: “کمیته بین المللی المپیک را تشویق می کند تمام ورزشکاران برای ادامه به آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020 به عنوان بهترین آنها می توانند.”

Inaki گومز در یک مسابقه المپیک واکر از کانادا به نام پیام “تدبیر & بی پروا.”

“به خصوص در کشورهای که در آن مستند است که در اثر” او ارسال شده در توییتر. “پیام باید خود منزوی کردن و یا محدود کردن غیر ضروری, تماس, و ما می تواند نگرانی در مورد ورزش یک بار وضعیت شده است موجود است.”

به تعویق انداختن یک المپیک هیچ کار آسان است که شامل سهامداران متعدد حامیان مالی کشورهای ورزشی فدراسیون ملی و سازماندهی کمیته های. کارشناسان می گویند هر نوع تاخیر به احتمال زیاد برای مطرح کردن مشکلات لجستیکی از نظر جهانی در تقویم ورزشی و نیز upend برنامه برای ورزشکاران که هدف قرار داده اند تابستان سال 2020 و زندگی خود را ساخته و روال آموزش در سراسر اوج رقابتی این سال است.

در نامه خود به ورزشکاران باخ به نام تعویق افتادن یک “بسیار پیچیده و چالش است.”

“تعدادی از مهم مکانهای مورد نیاز برای این بازی ها به طور بالقوه می تواند در دسترس باشد دیگر” باخ گفت. “این موقعیت با میلیون ها نفر از شب در حال حاضر رزرو در هتل ها بسیار دشوار است که مسئولیت رسیدگی به و بین المللی تقویم ورزشی برای حداقل 33 المپیک ورزشی را باید اقتباس شده است. اینها فقط تعداد کمی از بسیاری از بسیاری از چالش است.”

کمیته بین المللی المپیک گفته است: “تکیه بر مشاوره از سازمان بهداشت جهانی و اولویت بندی ایمنی و بهداشت, اما, نیز وجود دارد پول در خطر است و به تعویق افتادن می تواند نیاز های سنگین تغییرات در طول قرارداد. بازی های المپیک هستند انجام هزینه است و تابستان این بازی انتظار می رود برای حمل یک برچسب قیمت $12.6 میلیارد — هر چند برخی از ژاپنی برآورد پیشنهاد کرده اند هزینه های واقعی در نهایت امر می تواند بسیار بالاتر است.

این بازی همچنین تولید درآمد بزرگ. کمیته بین المللی المپیک, یک سازمان غیر انتفاعی به ارمغان آورد و در بیش از 5 میلیارد دلار در طول های اخیر چهار سال المپیک, چرخه, نزدیک به سه چهارم از آن آمد از پخش حقوق. NBC حقوق دارنده در ایالات متحده منجر حدود نیمی از آن و در نتیجه حمل مقدار زیادی از نوسان با کمیته بین المللی المپیک. Comcast ان بی سی شرکت کرده است گفت: پوشش بیمه خواهد اطمینان شبکه نمی کند و دچار ضرر و زیان هر چند این امر دست در المپیک مربوط به درآمد حاصل از تبلیغات.

“این فوق العاده و بی سابقه بار, و ما به طور کامل حمایت کمیته بین المللی المپیک تصمیم به گام تا آن سناریو-برنامه ریزی برای بازی های المپیک توکیو” یک NBC گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ، “ما آماده برای ایستادن در پشت هر گونه تصمیم گیری ساخته شده توسط کمیته بین المللی المپیک, دولت ژاپن و جهان مقامات بهداشتی با آنها در حال کار در مورد توکیو بازی های المپیک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>