این دی سی منطقه تولید متعدد شناگران المپیک و بسیاری از پیشرفت های رخ داده در رقابت محلی برای تابستان لیگ بین سنین 4 و 18. اما با رمان coronavirus شیوع لغو کسانی لیگ که شروع به اطراف روز یادبود جوانان شناگران را از دست ندهید یک سال از توسعه است که می تواند کلیدی برای آینده خود را.

“[تابستان] واقعا سنگ بستر” گفت: باب نیویورک جانباز شمال ویرجینیا شنا مربی لیگ. “همه چیز را هل می دهد تا در تابستان. آنها کار کرده ام تمام بهار و سپس تابستان خود را رفته است. شما باید تمام این پیش بینی و سپس بوم.”

رقابتی تابستان شنا در سی منطقه بر می گردد به سال 1952 و در حال حاضر 12 لیگ. مربیان اعتباری این منطقه فراوانی از باشگاه ها و استخرهای برای کمک به تولید با استعداد شناگران است. بسیاری از کسانی که استخر بسته شده است.

این NVSL و Montgomery County شنا لیگ دو کشور و رقابتی ترین لیگ است. زمانی که دانشگاه های استخدام Conger او گفت: مربیان در مورد خواسته خود را تجربه شنا در MCSL.

محلی شنا لیگ های تولید شده مدال آوران المپیک کتی Ledecky, Conger, تام دولان اد موسی مت مک لین, علامت, Henderson, Mike Barrowman, Brad شوماخر و ملیسا Belote. آنها همچنین باید برجسته از المپیک امیدوار اندرو Seliskar و سنگ ریج ارشد قمر بیکن.

“فصل تابستان ویژه است چرا که آن را واقعا فقط زمان شنا” گفت: Gemmell که رقابت برای پوتوماک جنگل شنا باشگاه در راکویل ، “در طول پاییز و زمستان و بهار شما باید به تمرکز بر مدرسه و مدرسه شنا. در تابستان آن عمل چرت و تمرین دوباره, بنابراین شما واقعا فقط هزینه های بسیاری از وقت خود را با تمرکز بر شنا و دیدن خود شنا دوستان است.”

برای بسیاری از جوانان, تابستان, شنا, معرفی آنها به ورزش زمانی که آنها هنوز هم در حال یادگیری اصول اولیه.

گریم دو زمان همه ملاقات شناگر از سال و یک دانشگاه تگزاس متعهد در بازدید از نمایشگاه اوکس استخر در فیرفاکس زمانی که او بود 4. او وجود دارد فقط به بازی اما شنا را ملاقات می کردند به طوری مادرش ادنا وارد او را در تاریخ و زمان آخرین دقیقه. گریم و برنده 25 متر آزاد و به زودی سقوط در عشق با ورزش.

“لیگ تابستانی شنا نوع باز می شود که درب را برای شما” Conger گفت: “و آن را تا به شما که آیا شما می خواهید به آن را یا نه.”

شنا در تابستان شناخته شده است برای ساختمان رفاقت در میان شناگران و مربیان است. در علاوه بر این به شیوه ها و دیدار های تیم های میزبان پیتزا شب, پارک تفریحی, سفر و پپ تظاهرات.

حتی پس از شناگران محلی حرکت به المپیک محاکمه آنها ادامه شنا با تابستان خود را در تیم به دلیل چگونه حیاتی آن را به توسعه است. دولان برای مثال رقابت با واشنگتن گلف و باشگاه کشور در آرلینگتون در سال 1994 پس از اتمام سال اول در میشیگان و شکستن رکورد ایالات متحده آمریکا در 400 متر individual medley.

“نبود حتی یک سوال که آیا من می خواهم شنا در تابستان لیگ گفت:” هرگاه که اجرا می شود یک مرکز آموزش در ویرجینیای شمالی. “من کاملا برای رفتن و شنا در دیدار. من همیشه می خواهم بگویم این است که چگونه من شروع کردم.’ “

مربیان ترس این مشارکت را رها بدون شنا در تابستان. کودکان نمی خواهد این شانس را به انتخاب کنید تا یک شور و شوق برای ورزش آنها نگران و دیگران ممکن است پیدا کردن یک جایگزین فعالیت در طول تابستان است. بازی های المپیک تابستانی معمولا باعث ایجاد افزایش در شنا, علاقه, اما سنبله با تاخیر حداقل تا 2021.

در حالی که برخی از شناگران را از دست یک مرحله کلیدی توسعه, جوان امیدوار المپیک دیدن مثبت در این فصل از دست. برای بیکن و گریم آنها را باید یک سال دیگر برای بهبود قبل از مسابقات المپیک. و از آنجا که شیوع کروناویروس بسته ترین امکانات در سراسر کشور به آنها احساس آنها در همان موقعیت به عنوان همتایان خود.

هنوز هم از دست دادن تابستان شنا فصل مختل برنامه و سنت است که بخشی از آنها معمول است.

“تابستان بود و تمرکز و همه که زمستان بود, ‘چگونه می توانم بهتر برای تابستان شنا؟’ گفت: “بیکن که شنا برای Tallyho شنا باشگاه در پوتوماک. “بدون رفتن به پاستا شب در Tallyho آن مرا ناراحت می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات