المپیک مدال طلا می گوید covid-19 و ‘تا کنون بدترین ویروس’ او تا به حال

“تا کنون بدترین ویروس من همیشه تحمل با وجود اینکه یک فرد سالم با قوی ریه ها (سیگار/ورزش) زندگی یک شیوه زندگی سالم و جوان بودن (حداقل در معرض خطر جمعیتی)” او است.

Van der Burgh که موفق به کسب 100 متر شنای در تابستان بازی ها هشت سال پیش است و دوره نقاهت را — به آرامی.

“اگر چه شدید ترین علائم (تب شدید) باید کاسته من هنوز هم با تلاش جدی و خستگی باقی مانده سرفه که من نمی توانم تکان,” او نوشت. “هر گونه فعالیت بدنی مانند پیاده روی برگ من خسته برای ساعت.”

او توضیح داد که از دست دادن “در بدن مطبوع [که] بسیار زیاد شده است” و افزود که او می تواند “تنها احساس برای ورزشکاران که قرارداد covid-19 به عنوان آنها را رنج می برند از دست دادن بزرگ از زمان مطبوع از طریق آخرین آموزش چرخه.”

به طور خاص او اشاره ورزشکاران که در حال تلاش برای آموزش, برای بازی های المپیک تابستانی, هنوز هم مجموعه ای را در ماه جولای در توکیو.

“ورزشکاران ادامه خواهد داد به عنوان وجود دارد بدون روشن شدن دوباره بازی های تابستانی و در نتیجه خود را در معرض خطر غیر ضروری,” او نوشت: “و کسانی که قرارداد سعی خواهد کرد با عجله به آموزش به احتمال زیاد افزایش/گسترش آسیب/زمان بهبودی.

او به این نتیجه رسیدند خود را در رشته پیام با یک درخواست: “لطفا از خودتان نگاه همه! سلامت همراه اول — Covid-19 شوخی نیست!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>