Olympiacos مقابل آرسنال خط-یو پی اس: اخبار تیم پیش از هفته بیستم لیگ برتر ثابت

دنبال تمام عمل زندگی می کنند که آرسنال سختی روبرو دور آزمون برابر Olympiacos در لیگ اروپا دور از 32.

باکاری سانیا سلطنت و در نهایت به نظر می رسید به آتش با غالب پیروزی 4-0 برابر نیوکاسل در آخر هفته گذشته با نوجوان Bukayo Saka بازیگران دوباره به عنوان Alexandre Lacazette به پایان رسید خود را هدف خشکسالی است.

Olympiacos ارائه خواهد شد یک شرکت آزمایشی که احساس خوب, هر چند با یونانی سمت داشتن برنده دو از سه اروپایی روابط برابر توپچی ها. دنبال تمام عمل زندگی می کنند در زیر:

لگد کردن

آرسنال همه در سیاه و سفید ما را از انجام و بلافاصله پرتاب توپ به جلو است. این به طور معمول آتشین جو در یونان.

بازیکنان در Karaiskakis ورزشگاه. تقریبا زمان برای ما بازی دوم شب!

نتایج حاصل از اولین مجموعه از وسایل این شب:

تبلیغات

نوبت توجه به آرسنال مراجعه به Olympiacos در حال حاضر. در اینجا تیم ها:

تمام وقت

که در آن است! آن را پس از اتمام سطح است که احتمالا یک نمایشگاه بازتابی از این بازی در پایان. ایران به پایان رسید و قوی تر از دو طرف هر چند احتمالا مطالب نسبتا به بازگشت به اولدترافورد با نتیجه 1-1. اما هنوز هم وجود دارد برخی از کار را به انجام برای Solskjaer و بازیکنان خود را.

بروژ 1-1 منچستر یونایتد

90+6

اواخر شانس! یک ترکیب بین مگوایر و رومرو هدیه بروخه گوشه ای از آن د Ketelaere فقط سر گسترده است.

تبلیغات

بروژ 1-1 منچستر یونایتد

90+4 دقیقه

یکی دیگر شدیدا ضد اوجی و پا زدن رایگان. این بار ماتا طول می کشد و آن را می فرستد و اهلی شات در برابر دیوار.

کارت زرد

بروژ 1-1 منچستر یونایتد

90+3 دقیقه

Fernandes است خراب در لبه بروخه جعبه و ایالات دیگر ضربه آزاد در داخل محدوده عکسبرداری. Mechele می رود به کتاب برای این چالش است.

بروژ 1-1 منچستر یونایتد

90+1 دقیقه

وجود خواهد داشت چهار دقیقه از زمان اضافه شده است. Fernandes موج به داخل جعبه را می بیند و دیگری قدرت-شات زده مسدود شده است. Lingard سپس رفتن بیش از حد اما تلاش خود را به راحتی ذخیره شده توسط Mignolet.

تبلیغات

بروژ 1-1 منچستر یونایتد

88 دقیقه

ماتا پخش عالی از طریق تصویب به ویلیامز در جناح راست. خود اقدام متقابل است منحرف پشت یک گوشه اما مجموعه قطعه می آید به هیچ چیز.

بروژ 1-1 منچستر یونایتد

86 دقیقه

Fernandes طول می کشد تا ضربه آزاد اما بازدید از آن را مستقیما به دیوار.

بروژ 1-1 منچستر یونایتد

85 دقیقه

ایران در حال سرودن بروخه به نیمه خود را در حال حاضر. این یک طلسم خوب فشار. Fernandes ساخته شده است که یک تفاوت بزرگ و او لینک کلیک کنید تا با ماتا یک بار دیگر. شوت او از زاویه تنگ مسدود شده است اما بازدید کنندگان حفظ حرکت زنده است. فرد پایین آورده است در لبه جعبه بنابراین ایران باید یک ضربه آزاد در یک موقعیت خوب.

تبلیغات

بروژ 1-1 منچستر یونایتد

84 دقیقه

ماتا در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر با نفوذ به فضاهای باز ، او می نشیند و به سمت لبه بروخه جعبه قبل از دیدن یک شات مسدود شده است. ایالات نگه داشتن چند Fernandes تلاش می کند شانس خود را از راه دور بیش از حد. او را متهم به پایین توسط یک آبی و پیراهن سیاه و سفید.

بروژ 1-1 منچستر یونایتد

83 دقیقه

ایران باید فضا برای شکستن دوباره و این بار آن را Fernandes – برای Dalot – که همواره رو به جلو است. او کاهش از سمت چپ می فرستد و فوق العاده تصویب بیش از بالا برای ماتا که به ارمغان می آورد آن را می بیند اما مسیر خود را مسدود شده توسط Mignolet. پرچم به آفساید به هر حال.

بروژ 1-1 منچستر یونایتد

81 دقیقه

ایالات شکستن threateningly از طریق ماتا که تغذیه Ighalo به خود حق است. او را متوقف در آهنگ های خود را توسط بروخه را ماتا و حمله می میرد. بازی پس از آن می آید به توقف به عنوان دنیس می شود برخی از توجه از physios. او به نظر می رسد خوب به ادامه.

تبلیغات

بروژ 1-1 منچستر یونایتد

78 دقیقه

شانس بزرگ! دنیس میدارد تا توپ در سمت راست و اجرا می شود در مگوایر بافی و قبل از ارسال یک کم صلیب به میانه. آن را می یابد Kossounou بینام و نشان در وسط اما او miscues شوت او می فرستد و آن را گسترده است.

بروژ 1-1 منچستر یونایتد

78 دقیقه

ویلیامز معافیت های دور پایین و چپ آسانسور متقابل نسبت به Ighalo در وسط. آن را فقط بیش از حد بالا برای Ighalo و فرصت از دست رفته است.

بروژ 1-1 منچستر یونایتد

77 دقیقه

بروخه در حال انجام کاوش در این لحظه در جستجوی چه چیزی می تواند مهم هدف دوم. نهایی توپ فاقد هر چند.

تبلیغات

SUBS

بروژ 1-1 منچستر یونایتد

73 دقیقه

نوجوان ده Cuyper پس از چشمگیر اولین عملکرد باعث می شود راه برای Siebe Schrijvers.

بروژ 1-1 منچستر یونایتد

72 دقیقه

Vormer dinks توپ بالای دفاع متحده به مسیر دنیس که به نظر می رسد به مسابقه بر روی آن. مگوایر بسیار خوبی برای به دست آوردن سر خود را به آن و پس از تساوی یک ناپاک از بروخه رو به جلو است.

هنگامی که این بازی ؟

بازی لگد کردن در 8ساعت در Karaiskakis ورزشگاه پیره آتن در فوریه 20.

چه کانال تلویزیون است ؟ است وجود دارد یک جریان زنده?

این بازی نشان داده خواهد شد در BT Sport 2 برای مشترکان انگلستان با پوشش شروع در 8 بلافاصله بعد از باشگاه بروژ در برابر منچستر یونایتد که لگد کردن در 5:15pm.

طرفداران می تواند به دست آوردن زندگی می کنند جریان از طریق BT Sport برنامه بر روی دستگاه های تلفن همراه.

اخبار تیم

الجزایر مهاجم Hillal Soudani است برای یونانی طرف در حالی که برونو گاسپار است شک با یک مصدومیت همسترینگ.

کیه Tierney هنوز چند هفته دور از بازگشت در حالی که پابلو ماری و سدریک سوارس در حال مطابقت ندارد مناسب است. Mesut Ozil را از دست ندهید این بازی با نزدیک به زایمان.

خط-یو پی اس

Olympiacos: Sa Elabdellaoui, Semedo Ba Tsimikas, Bouchalakis, کامارا Guilherme, Masouras El-عربی Valbuena

آرسنال: لنو; Mustafi, Sokratis, David Luiz, Saka; Guendouzi, Xhaka; Martinelli, Willock, بیلبائو; Lacazette

پیش بینی

این اتفاقی Alexandre Lacazette هدف در زمان توقف مقابل نیوکاسل را ببینید فرانسوی با اعتماد به نفس بار دیگر با تیم ملی همه به ظاهر خرید به Arteta فلسفه. ما انتظار توپچی ها به نمره به دور از خانه اما یونانی طرف قوی صفحه اصلی رکورد پس از ضرب و شتم ستاره سرخ به اسپرز ترساندن در یک تساوی 2-2 و هل دادن بایرن در 3-2 دست دادن. ما برای انتخاب یک تساوی 2-2 در آتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de