آرسنال تایید سه باشگاه سعی کردم به ثبت نام او را در ژانویه می گوید او هنوز می تواند در گسترش چلسی بماند

آرسنال متحمل شده است به خصوص تلاش 2019/20 مبارزات انتخاباتی او به عنوان صرف زمان در حاشیه با چلسی موفق به امن انتقال دور در ژانویه دوباره بازسازی شد به خط تا و سپس همراه با هر کس دیگری تا به حال فصل خود را قطع.

فرانسه مهاجم اغلب بازی فوق العاده زیر نقش در طول چند سال گذشته اما حتی توسط کسانی که استانداردهای او به سختی مورد استفاده توسط فرانک لمپارد تا ماه فوریه.

بین پایان مرداد ماه و اواسط ماه فوریه لیورپول بازی فقط دو بار در لیگ برتر با Tammy ابراهیم استارت و Michy Batshuayi اغلب ترجیح داده به عنوان یک جایگزین توسط مدیر.

آن منجر به حدس و گمان که او ممکن است حرکت می کند و در زمستان پنجره و اگر چه تیم های مشتاق بودند تا او را دور از استمفورد بریج چلسی نمی خواهد اجازه دهید او را ترک بدون تامین امنیت یک جایگزین. هنگامی که این اتفاق رخ نداد لیورپول باقی مانده بود با هیچ چاره ای اما برای باقی می ماند. در حال حاضر او تایید کرده است که سه تیم که در تلاش برای ورود او و که او نزدیک به teaming تا با رئیس سابق آنتونیو کونته.

“همه می دانند که این پروژه ورزشی از اینتر میلان شد, جالب ترین برای من” لیورپول گفت: به Telefoot.

“لاتزیو و تاتنهام نیز نگاه کرد برای من. در یک نقطه این یک سوال بود که من می خواستم برای رفتن به بازی. من به صحبت کرد کونته در تلفن.”

از آنجا که شکست خورده حرکت می کند هر چند لیورپول بازگشت به چلسی را خط به بالا پس از آسیب به او حمله تیمی.

گل در برابر تاتنهام و اورتون به کمک پا زدن شروع بلوز,’ top-چهار آرمان بود که به لکنت افتاده بود در هفته قبل به عنوان او ساخته شده ظاهر در چهار پی در پی بازی های لیگ به علاوه لیگ قهرمانان دور-از-16 پا برای اولین بار در مقابل بایرن مونیخ قبل از فصل متوقف شد با توجه به گسترش coronavirus.

که در عمل به معنی لیورپول باز می ماند به ماندن در چلسی هر چند می گوید که او را هیچ تصمیم گیری در مورد چه باید بکنید هنگامی که قرارداد خود را در این تابستان به پایان می رسد تا زمانی که مبارزات انتخاباتی به پایان رسید به درستی.

چلسی مهاجم فرانسوی آرسنال (خبرگزاری گتی ایماژ)

“بله البته [من در نظر ماندن].

“وجود دارد چند ماه به بازی را به نفع خود و شاید یکی دیگر از جایزه و بعد از شما می دانید, من فکر می کنم من دو [یا] سه فصل خوب در مقابل من.

“این زمان به بحث در مورد قراردادها و همه چیز اما من به تصمیم گیری زمانی که آن را می آید.”

لیورپول به ثمر رساند بیش از 100 گل برای آرسنال قبل از پیوستن به چلسی در ژانویه 2018.

اینتر و تاتنهام هم مرتبط شده است با حرکت برای کهنه رو به جلو در تابستان و یا هر زمان که پایان فصل جاری اجازه می دهد تا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>