مدرسه قدیمی است چیزی جدید دوباره در شمال غربی سی

770Park نام جدید برای این مدرسه قدیمی که تبدیل به یک کم افزایش مشاع در 770 جاده پارک NW در منطقه کلمبیا ارتفاعات محله.

سه داستان سفید رنگ-آجر ساختمان بازسازی شد و نسخه بزرگتر از اوایل 20 قرن اصلی است. اما طراحی توسط John Linam جونیور معمار و همکاران حفظ ویندوز به اوج خود رسید و زینتی مجسمه detailings و همچنین منحنی دیوار گرد کردن گوشه شرمن در خیابان و جاده پارک.

“در حالی که ساختمان های موجود است نه از لحاظ فنی یک ثبت اموال تاریخی قطعا آن را منحصر به فرد سنتی نمای” Linam گفت. “بنابراین ما ارائه یک طراحی برای گسترش ساختمان ارائه می دهد که یک کمی مدرن تر اما همچنان متنی و احترام از ساختمان های موجود در ابعاد و شخصیت.”

منطقه چهارم — شرکت تاسیس شده توسط عموزاده لیندسی Reishman که با تمرکز بر املاک و مستغلات و بن Dorrier که با تمرکز بر ساخت و ساز — خرید و بازسازی اموال. این Reishman گروه عامل زیر چتر قطب نما شرکت املاک و مستغلات است که دست زدن به فروش.

[خرید جدید: حرکت در روز نزدیک به صورت مخلوط با استفاده از محل سکونت و ساختمان در شمال شرق واشنگتن]

نه جادار واحد اشغال ساختمان سه طبقه با دو واحد مسکونی — در علاوه بر این به فضای تجاری در طبقه اول چهار در دوم و سوم. “همه آنها مقدار زیادی از نور را به این دلیل که ساختمان در یک گوشه” گفت: Reishman معاون ارشد رئیس جمهور از Reishman ، “چهار واحد خصوصی سقف تراس که عظیم و بزرگ ارائه می دهد نمایش ها در سراسر شهرستان.”

واحد 201 و 203: ورود به مبله مدل واحد 201 است که در یک پایان باز بزرگ-برنامه ریزی فضایی است که در آشپزخانه و در ترکیب زندگی و منطقه ناهار خوری. درب ورودی است که در کنار آشپزخانه. در پایان دور, خاموش به یک طرف یک دن که می تواند تنظیم شود تا به عنوان یک دفتر و یک اتاق و یک اتاق تلویزیون یا اتاق مهمان.

بنیامین C Tankersley

برای واشنگتن پست

واحد 203 اتحاد وسيع دوم اتاق خواب.

مخالف دن کوچکتر از دو اتاق خواب و یک حمام است. بعد به آشپزخانه بزرگتر است اتاق خواب است که می آید با یک پیاده روی در گنجه و en مجموعه حمام.

واحد 203 دارای سه سطح با ترکیب زندگی-منطقه ناهار خوری و آشپزخانه در ساختمان طبقه دوم دو اتاق خواب و دو حمام و سرویس بهداشتی کامل در سوم و یک تراس بزرگ بر روی پشت بام.

درب ورودی باز می شود به یک راهرو کوچک است که به نوبه خود منجر به این طرح باز آشپزخانه و نشیمن-ناهار خوری منطقه است. وجود پودر اتاق در نزدیکی درب و پنجره در سمت دور از زندگی-منطقه ناهار خوری.


خرید جدید: صفحه اصلی خریداران می تواند choosers در Embrey آسیاب در استافورد Va.]

بنیامین C Tankersley

برای واشنگتن پست

واحد 201 دارای یک آشپزخانه باز است.

طبقه بالا هر اتاق خواب دارای یک پیاده روی در گنجه و یکی en مجموعه حمام. تا بیشتر پله ها وجود دارد بزرگ و سقف عرشه با گسترده 360 درجه نمایش ها ساخته شده است در بخشی از محدودیت در ارتفاع ساختمان در این منطقه است.

در این نزدیکی هست:Reishman گفت: این ساختمان واقع شده است که به خوبی برای خرید و ناهار خوری در شمال غربی واشنگتن است. “شما می توانید به تمام رستوران های سرد در پتورته” او گفت:, و همچنین به عنوان بسیاری از رستوران ها و کافه و کافی شاپ ها و فروشگاه ها در 14 خیابان.

غذاهای کل بازار تحت ساخت و ساز در شرمن خیابان “خواهد بود یک افزایش بزرگ به محله” Reishman گفت. و محله در حال حاضر دارای یک غول غذایی در 1300 بلوک جاده پارک.

تماس مادر خود را در یک اغذیه فروشی در گرجستان خیابان و لمانت خیابان, حال مشتریان صف در اطراف گوشه و پایین بلوک در ساعت 11 صبح در اخیر روز شنبه. و در و دیوار و کتاب و نوآورانه کتابفروشی گرجستان خیابان شما می توانید با خرید کتاب و خواندن آن را به عقب و دریافت 50 درصد از قیمت در فروشگاه های اعتباری نسبت به خرید بعدی خود را.

مدارس: Tubman ابتدایی, کلمبیا ارتفاعات آموزش و پرورش پردیس (وسط) Cardozo آموزش و پرورش پردیس (بالا).

حمل و نقل: این ساختمان تقریبا به یک فاصله از دو ایستگاه مترو: Columbia ارتفاعات و گرجستان خیابان/پتورته هر دو در سبز و زرد خطوط. نزدیک تجاری و ترافیک دالان شامل گرجستان Avenue, New Hampshire خیابان میشیگان خیابان و 14 و 16 خیابان.

770Park
770 Park Rd. شمال غربی واشنگتن
نه مالکیت مشترک و واحد برای فروش در محدوده قیمت از $699,000 به $949,000. سازنده: منطقه چهارم امکانات: تمام واحد ها شامل عناصر زیر — UltraCraft شاکر کابینت آشپزخانه Calacatta Laza کوارتز و قطب شمال سنگ مرمر سفید شمارنده بوش فولاد ضد زنگ لوازم Carrara marble tile, ظروف پایه حمام غرق خیساندن وان و انباشته واشر و خشک کن. هشت پارکینگ برای فروش در $35,000 هر چاه کن همیشه ته چاهه. اتاق خواب/حمام و سرویس بهداشتی: 2 یا 2 به علاوه دن / 2 و یا 3 قطعه مربع: 1,254 به 1,633 انجمن کاندو هزینه: $126 $168 یک ماه مشخصات مدل: با تعیین وقت قبلی تماس با ما: لیندسی Reishman در 202-271-6441 یا 770ParkCondos.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>