لباس های جدید مشتریان: Nordstrom می پیوندد خرده فروشی روند فروش اقلام دست دوم

فروش مجدد سایت های مانند ThredUp, Poshmark و RealReal باید تبدیل به مقصد به عنوان سازگار با محیط زیست جایگزین سریع مد. به عنوان رساله می شود جریان اصلی — بازار انتظار می رود که به سه گانه در سه سال — فروشگاه های طبیعی هستند ،

“ما می خواهیم مشتریان ما را به احساس خوب نه تنها در مورد آنچه که آنها در حال خرید اما چگونه آنها در حال خرید آن گفت:” اولیویا کیم Nordstrom معاون رئیس جمهور از پروژه های خلاق. او گفت که این خرده فروش را به طور رسمی اعلام ابتکار جدید ببینید شما فردا روز پنج شنبه و شروع فروش جمعه.

بخش دوم ارائه خواهد شد تا فضای یک بار پر از باربری های لوکس انگلیسی clothier در منهتن فروشگاه. Nordstrom گفت: آن را به مسئله کارت های هدیه در ازای مشتریان با استفاده از لباس و کیف و کفش طلا و جواهر و ساعت آن را تمیز و تعمیر در صورت نیاز قبل از اینکه بالا بفروشید. Nordstrom گفت: آن را به زودی شروع به پذیرش کالا توسط پست الکترونیکی به عنوان به خوبی.

در جای دیگر در صنعت, macy’s و J. C. Penney با همکاری ThredUp به فروش اقلام دست دوم در فروشگاه های بزرگ سراسر کشور Madewell ارائه شده است استفاده می شود جفت از آن شلوار جین برای 50 دلار پاپ. Neiman Marcus, که در سال گذشته صورت گرفت سهم عمده ای در بالا پایان رساله سایت Fashionphile جمع آوری “preloved” کیف های دستی و جواهرات در فروشگاه خود را. حتی Kardashians بدست به بازی; آنها offload خود را حداکثر مارا jumpsuits, Valentino, کیف و دیگر طراح پوشاک در کارداشیان Kloset.

“از طریق تحقیقات گسترده بیش از چندین ماه ما می دانیم که مصرف کنندگان قدردانی از مارک های جدید گفت:” میشل Wlazlo, J. C. Penney ارشد تجارت افسر. “مشتری تقاضا برای secondhand قوی است.”

فروش مجدد بازار به ارزش در حدود 7 میلیارد دلار است که انتظار می رود سه گانه توسط 2023 با توجه به گزارش های آماده شده برای ThredUp توسط شرکت تحقیقات GlobalData,. این شرکت می گوید 56 میلیون زنان خریداری اقلام دست دوم در سال 2018 از 44 میلیون سال قبل.

ThredUp تاسیس در سال 2009 به پردازش بیش از 100 میلیون قطعه پوشاک در دهه گذشته با توجه به رئيس جمهور آن آنتونی مارینو. سایت وفادار ترین خریداران گفت: طیف وسیعی از نوجوانان به 40-یه چیزی.

“این که آیا شما در حال خرید در هدف و یا خارج و یا Nordstrom یا macy’s مشتریان می گویند ما دوست دارم برای دیدن محصولات دست دوم در اینجا از آنجا که ما در حال خرید آن به هر حال” او گفت:. “خرده فروشان در حال تحقق است که کسی که اقدام به خرید دست دوم لباس است نه کسی دیگری مشتری — آن را به مشتری خود را.”

صدها دست دوم تاپ شلوار و لوازم جانبی شد بر روی صفحه نمایش در یک میسی فروشگاه در مرکز شهر واشنگتن در سال های اخیر ، این ThredUp بخش — nestled بین حدس و آن کلاین در زنان بخش — پر شده بود با مرکز می یابد: یک J. Crew پیراهن لباس (با علامت $34.99) یک عقاب آمریکایی, ژاکت ($11.99) و یک نقره راز ویکتوریا کیسه ($24.99).

تحلیلگران گفت: قطعات گویا, مدرن, خرده فروشی که در آن مد سریع و حتی سریعتر-تغییر سلیقه مصرف کننده ایجاد کرده اند بی پایان بوسیله اسباب گردنده از لباس شل و ول. گرفته شده با هم, macy’s می گوید آنها نشان دهنده یک فرصت در حال رشد. این شرکت در حال حاضر به فروش می رساند استفاده می شود لباس ها و کیف های دستی در 40 از آن 630 فروشگاه.

اما همه مصرف کنندگان فکر می کنم آن را یک ایده خوب و تحلیلگران می گویند خرده فروشان مانند میسی و J. C. Penney خطر بیگانه وفادار خریداران. کیمبرلی راس 57 از Baton Rouge می گوید: او بهت زده که دست دوم کیف های دستی شروع به ظاهر در محلی دیلرد فروشگاه چند سال پیش. هر چند او گاهی اوقات محموله فروشگاه او می گوید: فروش استفاده می شود آیتم های بعدی را به آنهایی که جدید کدر شهرت خرده فروش.

“خط پایین برای من این است که استفاده از کالا تعلق ندارد در فروشگاه” او گفت:. من ثروتمند نیست اما زمانی که من تصمیم به درمان خودم را به یک آسیا طراح کیسه, من می خواهم آن را به نام تجاری جدید است.”

دیگران می گویند ترکیب جدید با استفاده بسیار دیر شده است. پس از همه نمایندگی های خودرو انجام شده است آن را برای سال.

“این یک بازی با حاصل جمع صفر” گفت: تونی Drockton که خط Hammitt کیف به فروش می رسد اغلب در کنار استفاده از کیسه های طراح در دیلرد و فون مور فروشگاه. “من مقدار زیادی از مارک های مختلف از شلوار جین و کت و پیراهن و کفش. هوشمند مصرف کننده می خواهد خوب طبقه بندی نو و دست دوم.”

Monica Ricci می گوید: او اقدام به خرید تقریبا همه چیز دست دوم. او اسهال صرفه جویی فروشگاه فروش حیاط و رو به رشد محصول از فروشگاه های آنلاین مانند Tradesy, Poshmark و ThredUp برای به آرامی استفاده می شود موارد در جستجوی یک خانه جدید.

آن را موجب صرفه جویی در پول 54 ساله می گوید — و از همه مهمتر نگه می دارد لباس از محل های دفن زباله.

“وجود چنین پر از ارزان یکبار مصرف مد در خارج وجود دارد,” او گفت:. “آخرین چیزی که من می خواهم انجام دهید این است برای کمک بیشتر زباله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im