Oklahoma State بازیکن شرکت در تظاهرات تست مثبت برای covid-19

Ogbongbemiga و 29 بازیکن دیگر بازگشت به Stillwater, Okla., پردیس روز دوشنبه در اولین مرحله از بازگشایی. او و دیگر بازیکنان به همراه مربیان و اعضای هیات تست شده هستش برای ویروس, ESPN گزارش شده است.

دانشگاه پروتکل خواستار Ogbongbemiga یک ورودی ارشد به قرنطینه در پردیس مسکن. او خواهد شد و دوباره در تاریخ بعد. پروتکل تماس برای مدرسه شروع به ردیابی تماس خود را با “همگروهی/تمرین گروه” خواهد بود و او نظارت توسط پزشک تیم و آموزش کارکنان است.

بزرگ 12 کنفرانس اعلام کرده است که تیم های فوتبال می توانید شروع داوطلبانه تمرینات در 15 ژوئن و اوایل روز سه شنبه در مدرسه گفت: از آن خواهد بود و آوردن بازیکنان فوتبال در یک فاز با, تست quarantining و ردیابی.

کابوی مربی مایک Gundy انتقاد قرار گرفته بود در ماه آوریل گفت که او امیدوار بود که بازیکنان خود را به عقب در تاریخ 1 مه.

“به نظر من اگر ما به بازیکنان ما پشت آنها را امتحان او گفت:” پس از آن. “آنها همه در شکل خوب است. آنها همه 18-, 19-, 20-, 21- و 22 ساله. آنها سالم است.

“بسیاری از آنها می تواند به مبارزه با آن را با خود طبیعی بدن آنتی بادی و ساخت است که آنها باید. وجود دارد برخی از افراد هستند که بدون علامت. اگر درست است پس ما جدا کردن آنها. و مردم می گویند که دیوانه است. نه دیوانه از آنجا که ما نیاز به ادامه و بودجه و اجرای پول از طریق ایالت اوکلاهما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>