تولید نفت سازمان ملل توافق تاریخی قطع در صورت coronavirus بحران

بزرگترین کشورهای تولید کننده نفت باید میانجیگری تاریخی معامله به طور بالقوه کاهش تولید 10 میلیون بشکه در روز به دلیل کاهش تقاضا باعث coronavirus — با این حال این اقدامات را انجام داده اند کمی به سرکوب نگرانی در بازار که قیمت ها همچنان به سقوط.

در یک نشست سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) که همچنین با حضور تاثیر گذار غیر اوپک اعضای سازمان ملل موافقت اصولی به بریده بریده تولید 10 میلیون بشکه در روز در ماه مه و ژوئن — بزرگترین برش تا کنون مطرح شده توسط این سازمان است.

اما با وجود این پیشنهاد گام طراحی شده برای حفظ ارزش نفت است که در پاییز به دلیل کاهش کسب و کار در هوافضا و صنایع سنگین باعث coronavirus همه گیر و همچنین به عنوان یک جریان جنگ قیمت بین روسیه و عربستان سعودی ارزش کالا در ادامه به سقوط نگرانی از قطع نمی تواند به اندازه کافی دور.

در سراسر جهان تقاضا برای نفت کاهش یافته است تقریبا 30 درصد یا حدود 30 میلیون بشکه در روز پس از جهانی همه گیر در زمان نگه دارید.

“آنچه در این یک مورد از دیدنی ناامیدی” دیو Ernsberger جهانی از قیمت گذاری کالاها در S&P جهانی Platts گفت.

“در بازار نفت امروز 20 میلیون بشکه از تقاضای نفت فقط منفجر کردن چهره زمین توسط coronavirus. آن را رفته است و آنها حتی نمی تواند شروع به کاغذ بیش از آن که با آنها چه توافق در امروز است.”

اندازه گیری سیگنال های نرم در روابط بین دو بازیکن اصلی در بلوک را تشکیل می دهند که اوپک+ عربستان سعودی بزرگترین تولید کننده در میان اوپک سازمان ملل و روسیه به عنوان بزرگترین غیر عضو اوپک دسته بندی که حفظ نفوذ بر سازمان است.

هر دو قفل شده شده بود در یک جنگ قیمت از اوایل ماه مارس که دیدم ما سقوط قیمت 34 درصد به چهار سال کم است. تجدید بحث در میان اعضای اوپک+ آغاز شد و پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار ریاض و مسکو را به یک معامله در یک سری از تماس های تلفنی.

اما با وجود تاثیر بالقوه بر روی نفت شیل ایالات متحده کسب و کار صنعت در حال حاضر رو به گسترده موانعی ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت آمریکا با استقبال از تعهد پیش از اجلاس G20.

“این تعهدات را با ارسال یک سیگنال مهم است که همه عمده تولید کننده نفت متحده پاسخ خواهد داد در صورت منظم به واقعیت های بازار ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس” این مقام گفت.

با وجود فشار از اوپک+ سازمان ملل متحد از واشنگتن به عضویت در هر گونه کاهش در تولید ما محدود است در توانایی خود را به تماس در سراسر کشور برای کاهش شبیه به کسانی که در روسیه و عربستان سعودی با توجه به قوانین ضد تراست. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود گفت: این کاهش اتفاق می افتد به طور “طبیعی”.

در حالی که هر یک پاسخ هماهنگ با شرکت خواهد بود معمولا غیر قانونی تماس برای اقدام که توسط رهبری دولت فدرال می تواند به کسب و کار پوشش قانونی برای کاهش تولید در خط با یک دیگر — با توجه به باربارا Sicalides یک آنتی تراست متخصص در فلفل همیلتون LLP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im