قیمت های نفت به کمتر از صفر – اینجا چرا

ما قیمت نفت سقوط به قلمرو منفی برای اولین بار در روز دوشنبه به معنی تولید کنندگان حاضر به پرداخت خریداران به نفت خام کردن دست خود را.

قیمت در امریکا بیشتر از نزدیک تماشا نفت معیار سقوط کرد و به عنوان کم به عنوان منهای $37.63 در هر بشکه رسید اما چگونه می تواند این اتفاق می افتد و از همه مهمتر چرا ؟

چه اتفاقی افتاده است ؟

معیار قیمت برای نفت آمریکا کاهش یافته بیشتر و سریع تر از هر زمان دیگری در تاریخ در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

وست تگزاس اینترمدیت (WTI) بود قیمت در بیش از 50 دلار در هر بشکه قبل از وقوع است اما بشدت کاهش یافته است که تقاضای جهانی برای نفت کاهش یافته است به میزان یک سوم است.

چرا ؟

پروازهای لغو شده اند, مردم به ماندن در خانه و بخش های بزرگی از اقتصاد است که با استفاده از مقدار زیادی از انرژی را تعطیل, همه, که به معنی کمتر تقاضا برای نفت است.


نفت عرضه از سوی دیگر کاهش یافته است به عنوان سریع. کشورهای تولید کننده نفت توافق کردند که در اوایل این ماه به جمعی بریده بریده جهانی خروجی بی سابقه 10 میلیون بشکه در روز یا حدود 10 درصد است.

اما تقاضا کاهش یافته است 30 میلیون بشکه در روز یا بیشتر به معنی وجود دارد به مراتب بیشتر نفت از جهان نیاز دارد.

اما باید آن را به ارزش کاری که چرا کسی پرداخت پول به نفت دور ؟

در حالی که تقاضا کاهش یافته است و عرضه شده است برگزار شد. چاه های نفت می تواند به سادگی نمی توان خاموش و مانند یک ضربه بزنید. هزینه آن پول را تعطیل و پول بیشتری به آنها شروع دوباره. بنابراین تولید کنندگان نفت باید انگیزه زیادی برای نگه داشتن تولید, جریان, حتی اگر آنها عامل در از دست دادن و در شرایط شدید, در واقع پرداخت مردم را خام کردن دست خود را.

نفت است که اغلب به عنوان در بر داشت “مخازن” یا “استخر”, دادن گمراه کننده تصور است که آن را نشسته در کاورنو حفره های زیرزمینی است که به سادگی که به واقع و شنود گذاشته باشند.

در حقیقت ذخایر نفت هستند و معمولا اشباع در سوراخ کوچک متخلخل سنگ. فشار باید استفاده شود به طور مداوم به زور نفت از چاه. این است که اغلب آسان هنگامی که یک چاه اول حفر چون فشار را می توان به طور طبیعی بالا و در نتیجه نوع gusher اغلب به تصویر کشیده شده توسط تلفن های موبایل.

اما به عنوان به خوبی بالغ را, آن را می شود به طور فزاینده ای روی حیله و تزویر – و در نتیجه گران – برای اعمال فشار مورد نیاز و استخراج نفت است. شروع دوباره روند و یا حفاری چاه جدید می افزاید: بیشتر هزینه.

روغن زیرساخت

مهمتر از همه هنگامی که روغن به بیرون از زمین آن را نمی توان به سادگی ریخته می شود خارج است. باید آن را در درون زیرساخت ها مانند خطوط لوله و تانکرهای پالایشگاه و تاسیسات ذخیره سازی. از آنجا که تقاضا کاهش یافته است و به سرعت در حال تولید پایین آمده بسیار کمتر است که زیرساخت های پر کردن سریع.

فلات قاره تولید کننده و یا کسانی که در نزدیکی دریا باید گزینه پر کردن تانکر نفت که همراه با ظرفیت بالا اما تولید کنندگان داخلی مانند بسیاری از شرکت های نفتی در آمریکا را ندارید این گزینه به این معنی است که خط لوله زیرساخت ها و امکانات ذخیره سازی به سرعت در حال تبدیل شدن به غرق.

این توضیح می دهد که تا حد زیادی به همین دلیل وجود چنین گسترده ای تفاوت در قیمت بین نفت آمریکا قیمت مانند وست تگزاس اینترمدیت و دیگر معیار های مانند نفت خام برنت که اغلب دنبال قیمت جهانی. قیمت نفت خام برنت معامله شد در حدود 26 دلار در روز دوشنبه شب به عنوان هنوز هم وجود دارد ظرفیت است که در آن به آن را ذخیره کنید.

در مقابل در آمریکا کلید سازی hub و نقطه تحویل نفت که در آن کالا است که در واقع دست به حل و فصل همه این قراردادها هستند که در بورس معامله شد و لوازم پرید 48 درصد به 55 میلیون بشکه نفت پس از پایان ماه فوریه به گفته بلومبرگ. که در آن نرخ تسهیلات در کوشینگ در اوکلاهما خواهد بود کامل در هفته به معنی روغن از بسیاری از ما چاه را هیچ جایی برای رفتن.

بازار نفت

فراتر از روغن خصوصیات فیزیکی وجود دارد یک تغییر ناگهانی از بازار است که فرستاده است قیمت های زیر صفر است. نفت است که عمدتا معامله در قراردادهای آتی. این توافق نامه بین دو طرف با یکی موافقت به پرداخت دیگر تعریف قیمت برای یک عدد داده شده از بشکه برای تحویل در محل مجموعه در یک روز خاص; و یا به فروش مقدار داده شده در یک مجموعه قیمت در یک روز خاص.

این اجازه می دهد تا شرکت ها برای رفع در قیمت و به پرچین خود را در معرض نوسانات (و توسط دلالان به پول). اما با قیمت ياوه و ذخیره سازی پر کردن هیچ کس در این بازار می خواهد در قلاب در واقع برای تحویل نفت که ممکن است هیچ جا به آن را ذخیره کنید.

سه شنبه است و آخرین مهلت برای قراردادهای آتی ارائه خواهد شد که نفت در ماه مه. زمان تحویل فیزیکی مورد نیاز است در آن قرارداد ذخیره سازی است که به احتمال زیاد به طور کامل ارسال برخی از معامله گران را به وحشت و قیمت عمیق به قلمرو منفی. قیمت برای ماه ژوئن آتی قرارداد است و نزدیک به 20 دلار در هر بشکه رسید.

آیا این به این معنی ارزان تر از بنزین ؟

قیمت در forecourts در انگلستان کاهش یافته در مورد 11p یک لیتر در ماه گذشته با توجه به آمار منتشر شده بیش از آخر هفته توسط AA اما کامپیوتر سازمان گفت: خرده فروشان بود که تا کنون بوده است آهسته به تصویب بهره مند شوند.

سقوط بیشتر پیش بینی شده اما با توجه به اینکه اکثر مردم در حال ساخت چند سفر آنها ممکن است بعید به احساس بسیار بهره مند شوند.

چه دراز مدت پیامدهای?

برای امریکا صنعت نفت چشم انداز تلخ است با تعداد زیادی از شرکت های به خصوص مستقل fracking شرکت – انتظار می رود به سینه در ماه های آینده.

امریکا سلطنت به عنوان پیشرو در جهان تولید کننده نفت یک تاج آن زمان در سال 2018 به نظر می رسد مجموعه ای برای پایان دادن به آن خواهد شد که پیامدهای ژئوپولیتیک. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرده است که او ممکن است گام برای حمایت از ما تولید کنندگان نفت با حمایت مالی و یا قرار دادن تعرفه های واردات نفت.

روسیه تولید نفت صورت مسائل مشابه به همتایان آمریکایی خود به طور بالقوه منجر به مشکلات بزرگ برای مسکو که بستگی به سوخت های فسیلی درآمد.

تغییر آب و هوا

نفت ارزان است که به طور معمول بد برای آب و هوا از آنجا که ما بیشتر از استفاده از آن. اما برخی از تحلیلگران پیش بینی است که وضعیت کنونی می تواند باعث آسیب دراز مدت به صنعت نفت ظرفیت که از آن خواهد شد در تلاش برای بازیابی.

بانک ها و سرمایه گذاران ممکن است تمایلی به قرار دادن مبالغ زیادی نیاز به راه اندازی مجدد بزرگ سوخت های فسیلی پروژه در یک زمان هنگامی که فشار به decarbonise منابع انرژی.

گلدمن ساکس است و پیش بینی بهبود اقتصادی است که V-شکل در حالی که تولید نفت اسلامپ به طور دائم – L-شکل.

این معنی را در سال آینده تقاضا برای نفت خواهد افتادن عرضه ارسال افزایش قیمت به طور بالقوه ساخت انرژیهای تجدید پذیر نگاه نسبتا جذاب تر به عنوان یک منبع انرژی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de