قیمت نفت گسترش اسلاید یک روز پس از ایالات متحده خام قطره زیر صفر

“عرضه-و-تقاضا تعادل برای نفت است که پس از ضربت سخت زدن که تقاضای جهانی نمی تواند به اندازه کافی سریع و تامین کنندگان نمی تواند قطع عرضه به سرعت به اندازه کافی برای قرار دادن همه چیز در نظم” گفت: فرانک Verrastro از مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “چیزهای زیادی وجود دارد که روغن ها گردش در سراسر جهان و بنابراین تعداد کمی از مردم با استفاده از آن این است که هیچ درمان. حتی رئیس جمهور تهمت toolbox لخت به نظر می رسد.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت حرکت خواهد به سرعت به ساحل تا این صنعت است.

“ما هرگز اجازه بزرگ ایالات متحده در صنعت نفت و گاز پایین او گفت:” در توییتر ارسال. “من دستور وزیر انرژی و وزیر خزانه داری به تدوین و فرموله کردن یک طرح است که بودجه در دسترس به طوری که این بسیار مهم شرکت ها و مشاغل خواهد بود امن طولانی به آینده!”

سهام روز سه شنبه برای دومین روز متوالی با میانگین صنعتی داو جونز در حال سقوط بیش از 631 امتیاز یا 2.7 درصد را به پایان برساند در 23,018.88. گسترده تر استاندارد & ضعیف است 500 کاهش یافته 86 امتیاز یا 3 درصد برای پایان دادن به در 2,736.56. فناوری های سنگین نزدک فرو حدود 298 امتیاز یا 3.5 درصد به 8,263.23. هر سه شاخص در حال افت ارزش به عقب و حتی زیان های عمیق تر.

آی بی ام اپل, اینتل و مایکروسافت شد در میان میکشد در داو. تمام 11 S&P 500 سهام بخش منفی بودند.

وست تگزاس اینترمدیت آمریکا معیار معامله نزدیک به 13 دلار در هر بشکه سهشنبه در ماه ژوئن قرارداد پس از حذف به عنوان کم به عنوان $6.55. برنت به فروش تقریبا 19 دلار در هر بشکه در نزدیک پایین ترین سطح خود در 18 سال است.

“سقوط نفت درایو صفحه اصلی استارک کاهش در فعالیت های اقتصادی در سراسر جهان با توجه به این ویروس گفت:” جان Kilduff از دوباره سرمایه است. “قرار می دهد که یک نقطه خوب در آنچه که ما در حال خیره به پایین در اینجا است.”

تحلیلگران گفت: نزدیک به 40 میلیون عربستان سعودی بشکه در راه خود را به سواحل آمریکا, اضافه کردن به دهها میلیون نفر در حال حاضر در ذخیره سازی در اینجا. تحویل هستند “احتمالا رفتن به فینال خنجر در قلب شیل صنعت نفت” گفت: Kilduff اضافه کرد که عربستان سعودی نیاز به کاهش تولید بلافاصله.

مازاد است به قدری فراگیر است که تولید کنندگان در حال ذخیره سازی نفت در غول کشتی های تانکر که در حال رومینگ اقیانوس ها به دنبال جایی برای خالی کردن. حدود 10 درصد از نفت جهان را تانکر در حال حاضر در حال استفاده برای ذخیره سازی با توجه به وال استریت ژورنال.

بحران نفت به عنوان شرکت های ایالات متحده در حال حاضر در برخورد با یکی از چالش برانگیز ترین محیط در تاریخ خود را. شرکت شروع بحرانی درآمد نجومی که تست خواهد شد که چگونه آنها هوازدگی بهداشت عمومی مستند و چه چشم انداز خود را برای باقی مانده از سال است.

Coca-Cola ارائه برخی از سرنخ ها از آنچه در حال آمدن است. نوشیدنی های غول پیکر, گزارش قبل از شروع معاملات روز شنبه گزارش داد یک قطره بزرگ در سراسر جهان فروش در ماه آوریل به عنوان رستوران ballparks سینما و دیگر مکانهای تفریحی را بسته اند. هنوز سه ماهه اول نتایج ضرب و شتم انتظارات و این شرکت انتظار دارد که اعداد را انتخاب کنید تا در نیمه دوم سال است.

“نهایی تاثیر در سه ماهه دوم سال 2020 در این زمان ناشناخته است به عنوان آن را به شدت بستگی به طول مدت اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل مقرر و همچنین به عنوان ماده و با سرعت از اقتصاد کلان بهبود” کک گفت: در انتشار اخبار.

فیلیپ موریس گزارش قوی سه ماهه اول اما اجرایی آندره Calantzopoulos هشدار داد: “ما انتظار داریم که این بیماری همه گیر خواهد شد که اثرات سوء بر ما تمام سال 2020 نتایج کسب و کار.”

وال استریت آغاز شده و دوشنبه سواری دو هفته گزاف گویی در میان گزارش های امیدوار کننده پیشرفت های علمی در برابر coronavirus و تدریجی جنبش ملی و دولت برای شروع کاهش مستند محدودیت. S&P 500 با افزایش 15 درصد در دو هفته طول.

سهام پیشرفت شروع به تبخیر به عنوان روز دوشنبه نفت فروش ، پس از آن آمد روز سه شنبه عقب نشینی در فن آوری است. مایکروسافت, آمازون, گوگل, پدر و مادر, الفبا, Facebook و Netflix همه رفت و منفی پس از هفته ها از سود. (شرکت آمازون جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

اد Yardeni رئیس جمهور Yardeni تحقیقات گفت: روز سه شنبه فروش تا حدی بود که با توجه به شیرجه رفتن قیمت نفت و تا حدودی با توجه به سود گرفتن از برخی از سرمایه گذاران که دیدم فرصت پس از دو روز اجرا در سهام.

“این دلسردکننده برای دیدن منفی قیمت نفت و فراموش نکنیم که بازار تا به حال یک معامله از یک رالی در هفته های اخیر” Yardeni گفت. “وجود دارد در حال رفتن به برخی از سود در نظر گرفتن افرادی که در حال دیدن این عنوان یک فرصت برای فروش است.”

ممکن است قرارداد خام وست تگزاس اینترمدیت (WTI) در مورد منقضی شنبه مجبور دارندگان قرارداد به خالی کردن نفت خود را در از دست دادن. در ماه ژوئن قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد, که حساب برای آینده نفت تحویل شد مراتب کمی بهتر فروش در اطراف $16. باقی مانده است که بسیار پایین تر از شکستن حتی علامت برای شرکت ها و اکثر کشورهای تولید کننده نفت.

ترین تولید کنندگان نفت نیاز به یک قیمت نفت حداقل در محدوده 50 دلار به 60 دلار در هر بشکه است که اجازه می دهد تا آنها را به سود. قیمت نفت سقوط کرده اند در این سال با نفت وست تگزاس اینترمدیت انداختن بیش از 100 درصد بر اساس روز دوشنبه بازار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net