ما قیمت نفت کاهش یافت و به پایین ترین سطح در تاریخ وارد شده به قلمرو منفی به عنوان تقاضا برای نفت خام ادامه کاهش آن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تیز فروش جمع آوری سرعت در روز دوشنبه بیش از نگرانی در مورد ذخیره سازی بیش از حد نفت است.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آتی که ممکن است در قرارداد منقضی می شود در روز سه شنبه تجربه کرده که بیشترین کاهش در حال سقوط به منهای 40 دلار در هر بشکه قبل از اقامت در منفی-$37.63 در هر بشکه به نمایندگی اولین بار در تاریخ است که یک روغن قرارداد آتی تبدیل کرده است منفی است.

منفی قیمت پیشنهادی افرادی که نفت به فروش شدند و حاضر به پرداخت مردم به آن دست خود را.

این قرارداد ممکن برای WTI وارد شده باقی بمانند چرا که آن را نمایندگی سوخت خواهد بود که تحویل داده شده به ما در حالی که اکثریت این کشور هنوز تحت اقامت در خانه و مستند اقدامات است. عرضه به مراتب پیشی گرفته و تقاضا به عنوان شرکت های هواپیمایی مبتنی ناوگان خود مردم ماند در داخل خانه و swathes از اقتصاد تعطیل.

در ضمن ما ظرفیت ذخیره سازی پر کرده است تا به سرعت در حال خروج از تولید کنندگان تلاش برای پیدا کردن مکان برای ارسال نفت خود را بیشتر پایین کشیدن قیمت.

دوشنبه تاریخی فروپاشی آمد با وجود کاهش تولید بودند که اوایل این ماه اعلام کرد برای جبران کاهش تقاضا برای نفت است. اوپک که اوپک از تولید نفت کشورهای نهایی توافق با دیگر تولید کنندگان برای کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز شروع 1 مارس – حدود 10 درصد از تولید جهانی.

“آن نشده گرفته شده برای بازار به رسمیت شناختن است که اوپک+ معامله خواهد شد در شکل فعلی آن را به اندازه کافی به تعادل بازارهای نفت” نوشته استفان Innes ارشد بازارهای جهانی استراتژیست در AxiCorp سی ان ان گزارش شده است.

کارشناسان پیش بینی یک جهش در صنعت نفت پس از این افت شدید کند خواهد بود چرا که مردم نمی شد در حال حاضر “رفتن به پمپ”.

“آنچه در بازار انرژی است که به شما گفتن است که تقاضا نیست به آینده را هر زمان به زودی و با وجود عرضه بیش از تقاضا,” کوین فلاناگان سر از درآمد ثابت استراتژی برای Wisdomtree مدیریت دارایی گفت: عصر ایران. “معمولا شما می خواهم به دنبال در نفت به عنوان یک شاخص تورم اما سپس آن را تبدیل به یک اقتصادی-شاخص فعالیت. این کاهش قیمت می تواند خوب باشد اگر آن را به معنی مردم بیشتر رفتن به پمپ است که نیاز به مردم است.”


در مقایسه با ماه مه قرارداد ژوئن قرارداد نمی شد دچار همین شیرجه بینی در قیمت و به گفته کارشناسان این قیمت ها که بودند یک شاخص بهتر از بازار که در آن ایستاده بود.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت که در ماه ژوئن قرارداد انقضای 19 مارس و قوی بود شاخص بازار کاهش 18 درصد به تجارت در $20.43 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت که وارد ماه ژوئن خود قرارداد و بین المللی معیار کاهش یافته 8.9 درصد در $25.83 در هر بشکه رسید.

گسترش بین آوریل و ژوئن قرارداد ابداع به عنوان ماه و ماه دوم بود و اکنون وسیع ترین در تاریخ, با توجه به CNBC.

“این یک پدیده است که به علت انقضای مقابل ماه قرارداد همراه با تاریخی شیرجه رفتن در نفت خام” متر مالی جف Kilburg گفت: اخبار سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات