شرکت های نفتی حفاری در زمین فدرال دریافت شکستن در حق امتیاز. خورشیدی و بادی شرکت دریافت گذشته به علت اجاره صورتحساب.

حرکت در خط با اعلام اولویت های رئیس جمهور تهمت, که گفت که او نمی خواهند “ما به از دست دادن بزرگ شرکت نفت” به همه گیر در حالی که او را تحقیر توربین های بادی قرار می گیرد و تعرفه پانل های خورشیدی. اداره مدیریت زمین که نظارت فدرال کنترل زمین و استدلال اقدامات مطابق با قانون: در حالی که آژانس از اختیارات قانونی برای ارائه در کوتاه مدت کمک به تولید کنندگان نفت و گاز آن است که موظف به اتهام اجاره به باد و انرژی خورشیدی شرکت.

هزینه کاهش نفت و گاز حق امتیاز — که به مبلغ 3 میلیارد دلار در سراسر کشور در سال گذشته — به میزان 80 درصد فراتر از خزانه داری فدرال. پرداخت مشترک با کشورهای بنابراین تصمیم گیری توسط پل یک اثر در درآمد خود را بیش از حد.

“نه تنها این boneheaded حرکت shortchange مالیات دهندگان آمریکایی و کشورهای غربی در بدترین زمان ممکن آن incentivizes تولید نفت در بدترین روغن های اشباع در تاریخ است. که مطلق است آخرین چیزی که نیاز بازار در حال حاضر” دیوید جنکینز جمهور محافظه کاران برای مسئول نظارت گفت: در بیانیه صادر شده توسط خود گروه. “این فقط یک استارک به عنوان مثال از این دولت bumbling همه گیر پاسخ یکی که از لحاظ مالی غیر مسئولانه و ناشنوا تن به اساسی ترین اصول بازار.”

در یوتا 76 حلقه چاه توسط شش شرکت شده اند فراهم شده خانواده سلطنتی امداد توسط پل از اواخر ماه آوریل است. است که در خارج از 1,498 عامل چاه وجود دارد. هر چند اطلاعات برای کشورهای دیگر هنوز رتبهدهی نشده است ارسال شده یک شرکت گفت: آن صادر شده است برای کمک به “چند” ولز در ایالت وایومینگ.

استیو Degenfelder زمین manager برای کیرکوود Cos., بر اساس کاسپر Wyo., گفت: این شرکت تحت فشار بوده است تمام بهار. مقدار روغن پمپ های آن در شش کوه های راکی متحده به فروش می رساند برای $8 تا 15 دلار کمتر از قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت است که در حدود 30 دلار در هر بشکه رسید و نفت خود را به نام وایومینگ ترش به فروش می رساند در تک رقمی.

“همه از این است که تحت تاثیر covid عدم تقاضا,” او گفت:. “و سازی است که به عنوان کامل به عنوان می تواند.”

کیرکوود را یوتا حق امتیاز کاهش یافت از 12.5 درصد به 5 درصد است. Degenfelder گفت: این سخت است برای تعیین کمیت و پس انداز است که به معنای برای خانواده متعلق به شرکت است که 55 کارکنان به دلیل قیمت بسیار فرار است.

او گفت: شرکت های نفتی قادر به استفاده از حق امتیاز امداد در سال 1980 زمانی که قیمت نیز پایین است. “این چیزی است که دولت فعلی از جیبش کلاه خود را,” او گفت:.

کیرکوود او گفت: ممکن است برای درخواست کمک خود را برای ولز در نوادا داکوتای شمالی و مونتانا.

یکی دیگر ذینفع در ایالت یوتا است که بر اساس دنور-QEP منابع a publicly traded شرکت که گزارش $367 میلیون دلار درآمد خالص در سه ماهه اول سال جاری و گفت: در یک پرونده که آن را به 70 میلیون دلار پول نقد در دست. با توجه به BLM هدایت شرکت به دنبال تسکین باید نشان دهد که چگونه همه گیر شده است با دخالت و عملیات خود را.

QEP حق امتیاز را در یک یوتا خوبی نیز کاهش می یابد از 12.5 درصد به 5 درصد است. یک سابقه پرداخت برای خوب نبود فورا در دسترس است برای تمام فعالیت های خود را در زمین های فدرال در سراسر کشور QEP پرداخت $14.9 میلیون دلار حق امتیاز را برای سال 2018 آخرین سال که آمار و ارقام در دسترس هستند.

این شرکت نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

حق امتیاز در دیگر ایالت یوتا چاه که اعطا شده است امداد رسانی قطع شده است به عنوان کمی تا 2.5 درصد است.

روز چهارشنبه خانه منابع طبیعی رئیس کمیته رائول M. Grijalva (D-Ariz.) از دولت خواسته پاسخگویی یک حزبی آژانس که در گزارش به کنگره برای تولید یک گزارش در مورد اینکه آیا دریافت کنندگان حق امتیاز امداد باید به درستی نشان داده شده است که آنها نیاز به کمک در واکنش به افت قیمت نفت است.

“من نگران هستم که در آن عجله به تصویب تعداد زیادی از خانواده سلطنتی کاهش BLM ممکن است به طور کامل زیر الزامات در قوانین و مقررات” او نوشت:, و اضافه کرد که آژانس حاضر به ارائه کمیته خود را با اطلاعات آن را خواست.

سالت لیک تریبیون گزارش روز شنبه که تحت یوتا رژیم صهیونیستی است. Gary R. هربرت (R) دفتر توسعه انرژی است و مصرف با احتیاط در رویکرد به خانواده سلطنتی امداد با وجود هزینه به دولت را از نگرانی برای سلامت میباشد.

اجاره شده اند به حالت تعلیق 69 حلقه چاه در وایومینگ. رهن کنندگان هنوز هم مجبور به پرداخت به BLM اما آنها در اثر گسترش اجاره و تاریخ انقضا.

پل اقتدار به امداد رسانی نموده است. اخیر خود تصمیم گیری تلقی نمی شود یک نجات, آن را می گوید.

“این قوانین و مقررات وجود داشته و برای چندین دهه در سراسر چندین دولت و پل ادارات دولتی هستند و تنها تصویب تعلیق عملیات و حق امتیاز کاهش برنامه های کاربردی زمانی که آن را در بهترین منافع حفاظت از محیط زیست به انجام این کار و یا هنگامی که آن را تشویق بزرگترین نهایی بهبود منابع طبیعی” آژانس در بیانیه ای گفت:.

“برنامه های کاربردی برای امداد رسانی در حال بررسی توسط کارشناسان حرفه ای در دفتر زیر دیرینه روش ها و قوانین و مقررات” بیانیه ای گفت:. “هر گونه امداد اعطا شده است به طور موقت تا 60 روز است. … این دیرینه فرآیندهای کمک به اطمینان از امریکا پایدار در دراز مدت انرژی عرضه و ارائه ارزش بلند مدت به مالیات دهندگان آمریکایی.”

اما حتی به عنوان پل پیچی است امداد رسانی به نفت و گاز اپراتورهای آن است که ارسال صورتحساب به صورت عطف به ماسبق پرداخت اجاره به باد و انرژی خورشیدی شرکت.

برای بیش از یک سال و آژانس تا به حال تاخیر در شرکت های حسابداری و مدیریت با توربین های بادی و انرژی خورشیدی در فدرال کنترل هکتار به عنوان آن را بررسی صنعت شکایات که آن را شارژ پروژه های تجدید پذیر بیش از حد برای اجاره. اتهامات ناشی از تغییر حکومت در اواخر 2016 توسط دولت اوباما.

اما در این ماه این پل به پایان رسید اجاره تعطیلات — به طور موثر هدف قرار دادن انرژی خورشیدی و باد اپراتورها با چند دلار اسکناس در وسط همه گیر سوخت رکود اقتصادی است.

این 131-مگاواتی Tule مزرعه بادی در نزدیکی سن دیگو, اجرا, توسط اسپانیایی-کنترل انرژی شرکت Avangrid به عنوان مثال گفت: از آن رو 3 میلیون دلاری بیل را برای دو سال اجاره.

و شانون ادی مدیر اجرایی در مقیاس بزرگ خورشیدی انجمن که نشان دهنده ابزار در مقیاس خورشیدی توسعه دهندگان گفت: گروه شرکت های عضو شدند صورتحساب به صورت عطف به ماسبق اجاره برای سال جاری و سال گذشته است.

کیت کلی اراضی عمومی مدیر در مرکز آمریکا پیشرفت لیبرال اتاق فکر گفت: نمایندگان مجلس و لابی برای انرژیهای تجدید پذیر تا به حال شده است در تلاش برای کار با این پل برای حل و فصل اجاره مسئله ناشی از 2016 قانون است. یک گروه دو حزبی از 11 سناتور از جمله جان Barrasso (R-Wyo.) و لیزا Murkowski (R-آلاسکا) که صندلی انرژی و محیط زیست پانل های در سنا به حال خواست های داخلی گروه در نامه ای در سال گذشته به در نظر گرفتن کاهش پرداخت های آنها را دیدم که “بیش از حد سنگین.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را یک کار استادانه از punting اجاره سوال برای سه سال و سپس آنها را به طور کامل موفق به آن را حل و فصل کند.” “برای ارسال عظیم صورتحساب به باد و انرژی خورشیدی در میان شرکت های جهانی همه گیر — و پس از سالها غفلت از شرکت درخواست برای نمایشگاه-بازار اجاره گذاری — بسیار خصمانه حرکت می کند. کنتراست نمی تواند starker با دولت در پاسخ به صنعت نفت و گاز را تسکین درخواست است.”

در بیانیه این پل گفت: آن است که توسط قانون مورد نیاز برای جمع آوری اجاره. این سازمان اضافه شده است که آن را “همچنان به تعامل با باد و انرژی خورشیدی صنعت مربوط به نرخ اجاره و مسئول توسعه فدرال در زمین و در برخی موارد کاوش به طور بالقوه تکمیل فردی ارزیابی برای تعیین ارزش منصفانه بازار. پل را نیز در نظر پتانسیل کاهش و یا چشم پوشی از اجاره مطابق با قوانین و مقررات.”

صدور صورت حساب می آید به عنوان انرژی خورشیدی و باد توسعه دهندگان در تلاش برای گرفتن کار جدید از زمین با کارخانه خاموش شدن ناگهانی اخلال در زنجیره تامین و رکود اقتصادی خشک کردن سرمایه گذاری. ادی تاکید کرد که صورت حساب از پل را “بدون اختلال” برای موجود خورشیدی و باد در پروژه های.

کل انرژی پاک در بخش دهکدهای از دست داد 594,000 مشاغل از زمان شروع این بیماری همه گیر با توجه به تجزیه و تحلیل دولت در مورد بیکاری توسط کارآفرینان زیست محیطی یک گروه مدافع.

با وجود تهمت را ابراز دلخوری با باد و انرژی خورشیدی خود را مدیریت انرژیهای تجدید پذیر ارائه شده است برخی از تسکین را در جای دیگر. در اوایل این ماه وزارت خزانه داری گفته است که با توجه به راه اجازه دهید به, انرژی خورشیدی, باد و دیگر جایگزین انرژی پروژه های واجد شرایط حساس به زمان معافیت های مالیاتی حتی اگر تاخیر در ساخت و ساز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>