نفت و گاز, غول BP می گوید آن است که چرخش بیش از یک برگ سبز

BP جهان پنجمین نفت-و-گاز شرکت گفت: این امر بریده بریده خود را انتشار گازهای گلخانه ای به شبکه صفر تا سال 2050 و به تدریج تغییر سرمایه گذاری خود را به پروژه های انرژی که دی اکسید کربن منتشر می کنند.

این شرکت گفت: این امر کاهش مقدار کربن از محصولات آن را به فروش می رساند با 50 درصد تا سال 2050 از طریق فروش محصولات است که سوخت های فسیلی و یا جبران تولید کربن-capture tools. همچنین گفت: این امر نصب متان تجهیزات اندازه گیری در تمام پردازش آن سایت توسط 2023 پس از آن می تواند کاهش نشت.

دی اکسید کربن و متان هستند دو گاز که منجر به گرم شدن آب و هوا, دانشمندان می گویند.

[وقتی که می آید به اذعان انسان نقش مهمی در تغییر آب و هوا, صنعت نفت و گاز وکیل می گوید که کشتی میره’]

این طرح تغییر تمرکز از 110 ساله شرکت. و میزان انتشار دی اکسید کربن BP در نظر دارد برای از بین بردن تقریبا برابر با تولید گازهای گلخانه ای از بریتانیا.

“اشتباه نکنید: هدف ما به سرمایه گذاری بیشتر و بیشتر در کم کربن کسب و کار در طول زمان و در نتیجه کمتر و کمتر در نفت و گاز” BP جدید, مدیر اجرایی, برنارد Looney گفت: در پخش از لندن است.

این شرکت متعهد به رسیدن به net انتشار کربن صفر فرض می شود که آن را هنوز هم تولید نفت و گاز با کسانی که در تولید گازهای گلخانه ای جبران فن آوری است که ممکن است خورد کربن دی اکسید را از هوا. خالص صفر محاسبه می کند عبارتند از: BP یک پنجم سهم روس نفت یکی از بزرگترین شرکت های نفتی روسیه.

BP طرح می کند تمرکز بر تولید گازهای گلخانه ای تولید شده توسط مشتریان خود را مانند زمانی که مردم رانندگی اتومبیل که رایت BP بنزین است. برای شرکت های نفتی است, که حساب برای 85 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای.

اما Looney گفت که BP خواهد رسیدن به یک نتیجه مشابه با را خود نفت-و-گاز تولید خالص صفر و با هدف به روغن BP خرید برای پالایشگاه دیدار خالص صفر به اهداف. (BP پالایش نفت بیشتر از آن را تولید می کند.) در علاوه بر این به عنوان فشار خون را کاهش می دهد مقدار از نفت و گاز این عصاره از زمین و به عنوان رانندگان حرکت به وسایل نقلیه الکتریکی تولید گازهای گلخانه ای از بنزین و دیزل سقوط خواهد شدت.

Looney اشاره کرد که BP اکتشاف بودجه در حال حاضر کاهش یافته است توسط دو سوم از سال 2013.

“BP اعلام مهم است زیرا این وعده را به تولید گازهای گلخانه ای از استفاده از تمام نفت و گاز آن را به تولید به خالص صفر نه تنها کاهش کربن شدت از آنچه در آن به فروش می رساند. است که نمی توان به دست آورد فقط با برخی از درختان و جبران” گفت: Jason Bordoff بنیانگذار و رئیس دانشگاه کلمبیا را جهانی انرژی ،

“آن را به معنی خون است و اساسا امیدوار کننده برای تبدیل شدن به یک نوع کاملا متفاوت از شرکت انرژی تا سال 2050,” او گفت:. “در حال حاضر ما باید اقدامات خود را به زندگی می کنند تا وعده های خود را.”

پاول Molchanov ارشد انرژی تحلیلگر در شرکت سرمایه گذاری Raymond James به نام اطلاعیه “بازی در حال تغییر از نظر مقیاس. BP تبدیل شده است اولین supermajor — و به عنوان مثل, بزرگترین نفت-و-گاز — شرکت به تنظیم یک شبکه صفر هدف برای کربن تولید گازهای گلخانه ای.”

او گفت که BP اتحاد پیوست “هنوز کوچک اما لیست در حال رشد از ردیف بالا هیدروکربن تولید است که باید متعهد به کربن بی طرفی.” در حالی که این شرکت هنوز به ارائه جزئیات بیشتر در مورد آن انتقال “هدف خود را نشانه مهم گام اول” Mochanov گفت.

Looney اعلام می آید نزدیک به 10 سال پس از آبهای عمیق افق نشت نفت در خلیج مکزیک که این شرکت را مجبور به محروم خود را حدود 70 میلیارد دلار از آن نفت-و-گاز دارایی.

“ما باید به تغییر و تغییر عمیقا,” Looney گفت. “من آن را دریافت کنید. جهان دارای کربن بودجه و آن را در حال اجرا است سریع است.” او گفت که “جامعه برای تحویل در پاریس اهداف” تعیین شده در سال 2015 مورد آب و هوا. رئیس جمهور تهمت است گفت که عقب نشینی ایالات متحده از پاریس آب و هوا خبر داد.

[مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای استراحت محدودیت در متان قدرتمند گاز گلخانه ای]

BP اجرایی صحبت می کرد در یک پخش که مخاطبان شامل تحلیلگران امنیتی جان براون سابق BP اجرایی که سعی کرده بود برای هدایت BP “فراتر از نفت”; Stephen Pacala یک استاد دانشگاه پرینستون آب و هوا و دانشمند و تلفن فرد کروپ جمهور از محیط زیست دفاع صندوق.

Looney گفت که تریلیون ها دلار مورد نیاز برای “rewiring و replumbing” جهان زیرساخت های انرژی بیش از سه دهه بعدی ارائه مقدار زیادی از پروژه های است که در آن فشار خون می تواند سرمایه گذاری کند.

“برخی ببینید که به عنوان یک تهدید یک تهدید برای ما وجود” Looney گفت. “من آن را متفاوت ببینند. من فرصت است.” این شرکت در حال حاضر شنود گذاشته شگرف آن جریان نقدی از نفت و گاز عملیات به سرمایه گذاری های قابل توجهی در انرژی های تجدید پذیر از جمله Lightsource BP پیشرو در توسعه ابزار در مقیاس پروژه های انرژی خورشیدی.

اما Looney اذعان کرد که BP “در حال رفتن به در نفت و گاز کسب و کار برای یک مدت زمان بسیار طولانی” به دلیل تعهدات آن را به دولت و سهامداران از جمله حدود 8 میلیارد دلار در سال سود سهام.

در عین حال BP سهامداران در حال حاضر در تأمین آب و هوا عمل است. را در نشست سالانه خود در ماه مه سهامداران اکثریت تصویب آب و هوا قطعنامه ای که به نام این شرکت برای پاسخگویی به پاریس آب و هوا اهداف است. قطعنامه شرکت ثبت شده توسط سهامداران گروه اقدام آب و هوا 100+ و مورد حمایت توسط این شرکت موفق به کسب حمایت از 99.14 درصد از آرا. آب و هوا در 100+ است که یک گروه نسبتا متوسط سرمایه گذاران.

دوم قطعنامه خواست که BP برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای از استفاده از محصولات آن مخالف بود توسط این شرکت و شکست خورد.

حتی به عنوان برگ برنده دولت و قانونگذاران ایالات متحده مبارزه بر جعل آب و هوا طرح توجیهی BP می پیوندد شرکت های دیگر تعهد را عمیق کاهش در مصرف انرژی است.

هفته گذشته ملک انرژی اعلام کرد یک هدف برای رسیدن به خالص صفر انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050 به حداقل 17 دیگر ایالات متحده آب و برق که در حال تنظیم خالص صفر به اهداف. Dominion هدف امر به هر دو برق و گاز کسب و کار در 18 متحده که در آن عمل می کند.

[واشنگتن می تواند برای اولین بار ایالتی به اتهام انتشار کربن است که باعث تغییر آب و هوا]

Looney همچنین گفت که فشار خون به دنبال تغییر مواضع برخی از انجمن های صنفی که به آن تعلق دارد. در صورتی که نتواند او گفت که این شرکت را از برداشت آن گروه. این شده است یک منبع اصلی از اختلاف با گروه های زیست محیطی که ذکر BP هزینه های سنگین انتخاباتی در ایالت واشنگتن در سال 2018 به شکست متوسط مالیات بر کربن وجود دارد و همچنین عضویت خود را در موسسه نفت آمریکا.

“ما باید روابط جدید با انجمن های صنفی,” Looney گفت. “ما را در این مورد برای ما به نمایش در تغییر آب و هوا. . . . و که در آن ما نمی تواند رسیدن به تراز ما را ترک خواهد کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>