اوهایو کسب و کار تمام شد برای ماسک حکم. سپس سیاست رو در راه است.

“بعد از دیدن همه خاموش شدن ناگهانی اتفاق می افتد در چین من می دانستم که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از اینکه ویروس رو اینجا برگ گفت.

اواخر ژانویه برگ منتقل شده بود به کار به ایالات متحده از یک شرکت در چین ماشین آلات برای ساخت قطعات مورد استفاده برای تولید در استرونگسویل اوهایو گیاه. در اوایل ماه مارس او صف آرایی مدیریت به تدبیر آنچه به مبلغ یک “صفر-عفونت” استراتژی برای تسهیلات. در اواسط ماه مارس برگ پیوست و دیگر تولید کنندگان در موفقیت لابی اوهایو فرماندار مایک DeWine (R) برای حفظ کارخانه های باز در طول اقامت در خانه سفارش استدلال صنعت در حال حاضر به حال آمد تا با راه هایی برای جلوگیری از گسترش coronavirus. و در ماه آوریل یک هیئت مشورتی از رهبران کسب و کار منصوب توصیه می شود فرماندار اوهایو اتخاذ یک ایالت ماسک قیمومیت و اقدامات دیگر.

مداخله تا حدی موفق است. در آوریل DeWine به طور خلاصه دستور Ohioans به ماسک در قبل از بازگرداندن قیمومیت در تظاهرات عمومی.

فرماندار تمدید ماموریت او برای پوشش صورت در روز چهارشنبه پس از دولت تجربه سنبله در coronavirus موارد و به عنوان فرمانداران جمهوریخواه در کشورهای دیگر معرفی ماسک سفارشات. حدود نیمی از تمام متحده در حال حاضر نیاز به ماسک صورت در خارج از خانه.

اما سیاسی و رهبران کسب و کار می گویند که تلاش های جامعه کسب و کار کمک کرد اوهایو شامل coronavirus در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر و نگهداری کارخانه های عامل بدون تجربه گسترده شیوع بیماری در مراکز صنعتی که رخ داده است در بسته بندی گوشت می آمد و دیگر صنایع.

و آن را می تواند کمک به اوهایو جلوگیری از بزرگ خوشه در عفونت رخ داده است که پس از بازگشایی در ایالات آریزونا فلوریدا و تگزاس.

“شما باید یک گروه از مردم که هوشمند هستند و افرادی که دارای سال تجربه در مکان هایی مانند ایتالیا و ووهان [چین] که در آن ویروس بود مواج” جان Husted اوهایو است معاون فرماندار در مصاحبه ای گفت:. “این امکانات تولید که نه تنها یک مورد از coronavirus زیرا همه عینک ماسک.”

در maelstorm ep out now تسهیلات پایین پرتاب شده و قهوهای مایل به زرد ساختمان مشترک برای بسیاری از حومه پارک های صنعتی در اوهایو راهرو طولانی کردن پارکینگ است که با خط نوشته در یک پوستر مسابقه در coronavirus پیشگیری تم برای فرزندان کارکنان. “اگر شما بچه ها که پدر و مادر در همه چیز نگاه متفاوت” گفت: بریل Blaylock این مدیر تولید. “زمانی که بچه به خانه می آید و می گوید:” پدر چرا شما باید ماسک خود را ؟ ” و سپس از آن بازدید به خانه.”

تا coronavirus زده و تعطیل رستوران maelstorm ep out now با تمرکز بر تجاری بلندر مورد علاقه سرآشپزها حرفه ای. برای سلامت خود آگاه زیر, مخلوط کن برگزار شد راک استار وضعیت برای توانایی خود را به انجام همه چیز را از شلاق تا مخلوط به آسیاب آجیل.

برگ چهارمین نسل از خانواده خود به سر متعلق به بخش خصوصی شرکت که مقر آن در Olmsted Township, Ohio. آن را تا بیش از 800 نفر از جمله 300 در استرونگسویل گیاه.

در طول همه گیر با مردم پخت و پز بیشتر در خانه, فروش برای مصرف کننده خط افزایش یافته است برگ گفت. این شرکت با استخدام کارگران اضافی برای دیدار با تقاضا است.

این کار در پوشش صورت آغاز شده و در اوایل بیماری همه گیر. در مارس 9, وقتی اوهایو به حال خود اولین مورد تایید شده از coronavirus چارلی Gallagher, معاون رئیس جمهور از زنجیره تامین و عملیات بود و در حال حاضر در تمرکز کردن در ماسک.

اوهایو بزرگ خودرو بخش تولید و به دلیل جهانی شدن متکی بر چین برای قطعات و به طور فزاینده برای مشتریان. بسیاری از کسانی که خودکار گیاهان در چین در ووهان.

اوهایو تولید کنندگان با عملیات در چین شده است به اشتراک گذاری با همکاران چگونه ماسک متوقف شده بود گسترش coronavirus حتی در امکانات با هزاران نفر از کارگران است. اما وجود دارد و کمبود صنعتی ساخته شده و ماسک و همچنین پارچه ماسک.

بنابراین گالاگر پرسید همسایه که دارای یک کسب و کار کوچک خیاطی, اگر او می تواند ماسک برای گیاه است. او می تواند 300 در 7 دلار هر. وجود دارد یک مسئله است. تنها راه او می تواند پر کردن سفارش با استفاده از رنگ سبز-و-سفید مواد با 4 ثانیه آرم.

“من گفت:” من اهمیتی نمی دهند آنچه مانند نگاه کنند تا زمانی که آنها نگه داشتن مردم امن'” گالاگر گفت. و تا پایان ماه مارس این کارخانه به طور کامل پوشانده است. حدود یک ماه بعد این شرکت قادر به خرید به صورت تجاری ساخته شده ماسک.

این گیاه که باقی مانده است باز در طول همه گیر تا به حال هیچ مورد ثبت شده از coronavirus عفونت اتفاق می افتد در تاسیسات این شرکت گفت.

شبیه درس های آموخته شده از اوهایو تولید کنندگان با عملیات در چین اجازه دولت برای دریافت اولیه پرش در مبارزه با کروناویروس تولید و رهبران می گویند.

پس بیشتر از اوهایو کسب و کار به تدریج شروع بازگشایی در دولت دیده می شود یک پرش در شناخته شده coronavirus موارد است. اوهایو ثبت 11 درصد افزایش در coronavirus عفونت در طول هفته گذشته با توجه به واشنگتن پست داده. اما دولت نه تجربه چشمگیر موج از فلوریدا و تگزاس و اوهایو هنوز نشدم همسایه میشیگان و پنسیلوانیا برای کل موارد تنظیم شده برای جمعیت.

و شده اند وجود دارد هیچ گزارش موارد گسترده شیوع بیماری در امکانات تولید — از جمله کسانی است که پاره از طریق بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در آیووا و نبراسکا و داکوتای جنوبی.

“اگر ما تا به حال به پخش این, ما می خواهم مختلف تصمیم گیری” DeWine گفت: روز شنبه اعلام ماسک قیمومیت. “حقیقت این است که همیشه بهتر است.”

فرماندار آغاز شده بود در جهت های مختلف در بهار تحت تلنگر از برجسته منافع کسب و کار.

اوهایو بود جلوتر از بسیاری از جمهوری متحده زمانی که DeWine دولت stay-در-خانه سفارش گرفت, اثر, مارس 23.

در مارس فرماندار اقتصادی هیئت مشورتی رهبری برجسته تولید کننده در منطقه کلیولند قرار داده و به جلو تعدادی از توصیه های برای نگه داشتن صنایع در دولت thrumming از طریق این بیماری همه گیر.

در بالای لیست بود “ماسک کار هیچ سرویس بدون استثنا” سیاست برای مشتریان و مشتریان و همچنین کارکنان خود را.

توصیه های دیگر اجتماعی شامل فاصله از پروتکل های پیشرفته برای تمیز کردن و مایع از سطوح و سلامت روزانه چک, مانند مصرف متوسط از کارکنان و بازدید کنندگان است.

هیئت مدیره توسعه اقدامات سختگیرانه در بخش پس از تماشای چگونه دیگر شرکت های جهانی زنجیره تامین در برخورد با این ویروس.

و DeWine توجه داشته باشید در زمان اتخاذ این اقدامات در تاریخ 27 آوریل و صدور ایالت ماسک مورد نیاز برای تولید کنندگان و خرده فروشان از جمله در فروشگاه به مشتریان.

این حرکت قرار داده DeWine جلوتر از بسیاری از فرمانداران جمهوری خواه و دموکرات در آن زمان است.

واکنش فوری بود. آن را “بسیار شدید و خیلی سریع گفت:” فرانک سالیوان, صندلی مشورتی هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت RPM International Inc. این شرکت که باعث می شود عملکرد بالا و پوشش مهر و موم و مواد شیمیایی خاص دارای 130 امکانات تولید در 26 کشور از جمله ایتالیا و کسانی که در آسیا است.

معترضان ادعا پوشش نیاز پایمال شده خود به آزادی های فردی. سیاسی ماهیت ضد جنبش ماسک گیج سالیوان. “من یک رایگان-بازار-دولت محافظه کار” او گفت:. “این در مورد برخی در خود قانون اساسی صورت مسئله است. آن را در مورد انجام پروتکل های درمانی مناسب برای کاهش گسترش و حفظ اوهایو اقتصاد رفتن.”

یک روز بعد DeWine کاهش داد, ماسک, ماموریت یک پیشنهاد است. او همچنین نقل مکان کرد و شروع به بازگشایی دولت در میان بحث های عمومی که آن را بیش از حد به زودی.

“این یک بیدارباش برای گروه ما” سالیوان گفت. “من فکر می کنم ما واقعا یک کار خوب از canvassing اوهایو جامعه کسب و کار, اما فرماندار اوهایو است و والی از هر کس در اوهایو نه فقط کسب و کار مردم است.”

Husted سرزنش واکنش در اوهایو که جلوتر از زمان.

“من نگران بود که وجود ندارد در عین حال” Husted گفت. “آن [که نیاز به پوشیدن یک ماسک] با نام تجاری جدید در امریکا یک کشور است که به خود می بالد در فردگرایی و آزادی شخصی. من می دانستم که ما نیاز به یک زن و شوهر از ماه هنوز در آموزش عمومی در این چیزها و آوردن آنها همراه است.”

کسب و کار هنوز هم نیاز به کارکنان به دنبال پروتکل های مانند مکرر شستن دست و اجتماعی فاصله. بسیاری از تولید کنندگان خواست کارکنان برای ادامه این اقدامات زمانی که آنها خاموش ساعت مدل سازی آنها برای خانواده و دوستان است.

اتان Karp, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آهنربا یا تولید حمایت و رشد شبکه در کلیولند گفت: شرکت متوجه شدم به سرعت آنها تا به حال به اطلاعات را نگه دارید تا با یک حرکت سریع وضعیت.

“ما می خواستم به مانند یک فانوس دریایی برای صنعت و اقتصاد — درخشان نور در اطلاعات تولید کنندگان نیاز به حرکت covid-19 و مردم خود را امن” او گفت:.

“ریسک فوق العاده بالا,” او گفت:. “همه چیز در حال تغییر ساعتی و بسیاری از ایده ها پرواز در اطراف. ما متوجه ما تا به حال به تبدیل فوری کارشناسان در همه چیز covid-19 به تولید کنندگان اطلاعات عملی آنها نیاز به نگه داشتن مردم خود و گیاهان امن است.”

در همان زمان, صنعت, اعضای همچنان به کار مخاطبین خود را با DeWine دولت به تلاش برای اعمال این سیاست ها در سراسر کشور گفت: Eric Burkland رئیس جمهور از اوهایو تولید کنندگان انجمن

“این DeWine دولت عمیقا مشترک سبک رهبری” Burkland گفت. “این به ما اجازه تعامل صنعت و کارشناسان موضوع در شناسایی ایمنی و بهداشتی بهترین شیوه در طراحی سیاست های دولت. نتیجه این بود که ما فکر می کنیم بهترین سیاست در کشور است.”

با وجود این تظاهرات در اوایل ژوئیه DeWine تا به حال برقرار ماسک دستور برای بخش هایی از اوهایو, رتبه بندی هر یک از 88 استان ها با توجه به خطر ابتلا به عفونت. حتی قبل از چهار ایالت ماسک قیمومیت حدود 60 درصد از Ohioans تحت دستور به پوشیدن ماسک در خارج از خانه.

برای برگ از maelstorm ep out now مصرف سرب در حال توسعه مهار پروتکل برای coronavirus طبیعی به نظر می رسید.

تولید کنندگان در حال حاضر به چالش کشیده برای پیدا کردن کارگران با کمتر از افراد جوان را به خود جلب صنعت حتی به عنوان افزایش استفاده از تکنولوژی افزایش سطح مهارت برای ورود به سطح شغل.

“ما یک جنبش مردمی با هم ساخت و روسای اجرائی برای گفتن به فرماندار و معاون فرماندار که ایمنی کارکنان کاملا شماره یک” برگ گفت. “ما احساس می کنیم که ما می توانید پروتکل های در محل برای اطمینان از ایمنی خود را.”

برای خود کارگران برگ تصمیم اولیه در این بیماری همه گیر است که او می خواست به انجام بیش از فقط کاهش گسترش coronavirus در maelstorm ep out now گیاه. تحمل صفر بود و هدف او, او گفت:.

در اواسط ماه مارس این شرکت اجازه داده از راه دور کار برای کارکنان شرکت.

در مارس 23, maelstorm ep out now داد تقریبا همه کارکنان یک هفته با پرداخت به آماده سازی خود و خانواده خود را — به جز یک “تیم ببر” که متهم شده بود با آمدن خود به پادمان برای عامل با خیال راحت از طریق ویروس.

در علاوه بر این به سازماندهی متوسط چک در حال حاضر به طور فزاینده ای استاندارد در محل این شرکت راه اندازی یک خط برای کارکنان تماس بگیرید اگر آنها می ترسید آنها در معرض این ویروس در طول زمان خود را خاموش.

برگ گفت: این شرکت متوجه این مهم را به مطمئن شوید که کارگران احساس آنها امن خواهد بود اگر آنها به کار می رفت.

“چگونه ما ایجاد یک محیط است که همه کارکنان به راحتی قادر خواهد بود مطابق با پیروی از پروتکل های ما بلکه باید از نظر عاطفی احساس امنیت؟” برگ گفت.

حتی کارمندان مربی امی کالینز که کار تغییر کرده است به طور چشمگیری در حال عادت کردن به یک راه جدید برای انجام کارها. چرا که او نمی تواند فاصله اجتماعی در کار کالینز تنها می تواند به آموزش کارکنان در پنج دقیقه فواصل.

برخی از اقدامات اولیه misfired شرکت می پذیرد. اولین تلاش برای تحمیل اجتماعی فاصله در خط مونتاژ درگیر سفید مات ورقه های پلاستیکی ضخیم. آن را مانع از گسترش ویروس — اما آن را به سمت چپ مردم احساس قطع از همکاران که تنها چند فوت دور.

آن را نیز ساخته شده آن را غیر ممکن است برای کارگران به شنیدن هر یک از دیگر. تنها صدا از کف کارخانه آمد از ماشین آلات.

“آنها [کارگران] بودند ناراحت کننده با آن گفت:” Lisette مندز یک رهبر تیم. “آنها احساس آنها محصور شده است. آنها نمی توانند با یکدیگر ارتباط برقرار.”

بنابراین این شرکت جابجا کردن ورق به صورت ست.

تا کنون این شرکت استراتژی به نظر می رسد به کار. پس از اولیه اختلالات گیاه است که در حال حاضر عامل در به طور معمول ظرفیت. توسط مه این شرکت گفت: در یک ایمیل گیاه تقریبا به قبل از coronavirus بهره وری.

و کارگران با ترس از بیمار شدن در کار را میآوردند ،

هنگامی که این ویروس اولین رسیده اوهایو اسمبلر ویکتوریا Schade مردد در مورد آمدن به کار چون او می ترسید آلوده شدن در یک گیاه با بسیاری از کارگران است. او حتی در زمان خاموش روز اضافی هنگامی که بسیاری از این کارخانه هم در ماه مارس.

“زمانی که من آمد و من راه می رفت به ساختمان وجود دارد نشانه آن است که گفت: ما نیاز به پوشیدن ماسک,” او گفت:. “سپس من تو را دیدم همه این موانع و سطح اضطراب من نبود دیوانه شوم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyat