“اگر چه این دانشگاه پس از coronavirus دستورالعمل صادر شده توسط CDC و دیگر کارشناسان به کاهش گسترش عفونت من هرگز نمی تواند به طور کامل محافظت از همه در معرض خطر بیماری های ناشی از COVID-19 یا دیگر عفونت” در این سند می خواند. عدم تطابق با قوانین گذاشته شده در این تعهد می تواند در نتیجه یک بازیکن ممنوع بودن از فعالیت های تیم و امکانات هر چند بورسیه نمی خواهد در معرض خطر است.

این Buckeyes شروع به بازگشت به دانشگاه در هفته گذشته به صورت داوطلبانه در تمرینات و هر بازیکنی که می خواستم به استفاده از امکانات تیم تا به حال به آزمایش می شود برای کوروناویروس. مدرسه کاهش یافته است به انتشار نتایج حاصل از این آزمون با استناد به نگرانی های حریم خصوصی.

Ohio State مدیر ورزشی ژن اسمیت گفت: ESPN Heather A. Dinich که “Buckeye تعهد” است نه به معنای در نظر گرفته شود از نظر قانونی الزام آور اما نه این است که استفاده می شود به آموزش بازیکنان در مورد خطرات.

“همین دلیل است که ما به آن تعهد” اسمیت گفت. “ما نمی نگاهی که به عنوان یک سند قانونی. این یک گیاهی شبیه شاهبلوط هندی تعهد است. ما اجازه می دهد به شما کمک کند به طوری که اگر ما با یک وضعیت ما مربیان ما قدرت مربیان, مربیان ما و یا هر ورزشی مدیر می بیند یک دانش آموز-ورزشکار با پوشیدن یک ماسک و یا نه اجتماعی فاصله ما می گویند: “هی شما ساخته شده یک تعهد است. شما با امضای یک تعهد است. پدر و مادر خود را امضا تعهد است. پدر و مادر خود هستند و بخشی از این است.’ “

اسمیت گفت Dinich که او فکر کردم از ایندیانا مدیر ورزشی فرد شیشه ای. با توجه به کافمن, روروک مخصوص بچه ها کوچک’ بازیکنان نیز خواهد شد نیاز به ثبت نام مشابه سند قبل از بازگشت آنها به دانشگاه در هفته آینده.

همراه با تست ایالتی اوهایو بازیکنان ملزم به عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک هنگامی که در مکان های عمومی, به گزارش اگر آنها شده اند در معرض هر کسی با covid-19 (بیماری ناشی از coronavirus) به افشای اگر آنها رنج می برند از علائم بیماری و به باقی می ماند خانه اگر آنها بیمار هستند.

“شما باید به ایجاد یک تعهد” اسمیت گفت Dinich. “اگر شما در حال رفتن به آپارتمان خود با هم اتاقی های خود را و یا توسط خودتان و یا هر چه, و یا اگر شما انتخاب می کنید به بیرون رفتن و شام در جایی که در حال حاضر مکان بازگشایی, شما نیاز به پوشیدن یک ماسک. شما نیاز به فاصله اجتماعی. ما در حال چکش بچه های ما در آن مفهوم است. اجتماعی فاصله است بزرگترین چالش ما شده است. آنها بچه ها هستند. آنها می خواهند به نزدیک به یکدیگر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات