از ترتیبات زندگی در اتباع بهار, آموزش, دیوید هرناندز بهترین

لطفا نگه داشتن رسیدن در توییتر و یا از طریق ایمیل — [email protected] — اگر وجود دارد هر چیزی که شما می خواهم برای دیدن در آینده نوت بوک. این طرح به زودی با استفاده از پاسخ های خود را در یک کیسه مراسلات پستی-نوع فرمت و بازخورد نیز کمک به شکل دادن به درک ما از آنچه شما خوانندگان علاقه مند است.

ممکن است در مورد خواسته بازیکنان بهار آموزش زندگی در شرایط وجود یک نوار از پاسخ. جزئی ترین leaguers طولانی-اقامت در هتل برای جلوگیری از اجاره و صاحبخانه. مشت حاشیه بازیکنان را اجاره مکان با هم به عنوان Erick Fedde کارتر Kieboom تره Barrera و براندون اسنایدر در حال انجام این بهار. تاسیس بچه ها اجاره خود به خود به خصوص اگر آنها را به خانواده ها و رسیدگی می تواند بزرگترین ناراحتی: لیگ اردوگاه طول می کشد از شش هفته بین اوایل فوریه و اواخر ماه مارس است. اما کوتاه مدت اجاره یا یک ماه یا دو و آن را بنابراین شما مجبور به پرداخت اضافی برای دو هفته.

نه هر کس می تواند استطاعت است. دیوید هرناندز هر چند هرگز به نگرانی.

34 ساله مسکن است nonroster invitee در جزئی لیگ قرارداد. او تقریبا بازنشسته پس از فصل گذشته 10 خود را در نشان می دهد اما فرزندان خود را متقاعد او را به یک شات بیشتر. بنابراین زمانی که هرناندز امضا شده با اتباع و آن را که او را در وست پالم بیچ او پیامک یکی از بهترین دوستان خود را. و آن را فقط اتفاق افتاده است که پاتریک کربین تا به حال یک اتاق برای هرناندز به ماندن در.

کربین برتر چپ دست نویسنده است که در سال دوم خود را با واشنگتن است. او و همسرش تنها خرید یک offseason خانه در نزدیکی اتباع’ مرکز آموزش پس از او امضا شش سال 140 میلیون دلار معامله شد. او و هرناندز رشد در چهار فصل بازی با هم با آریزونا دایاموند. کربین بود ساقدوش داماد در هرناندز عروسی. هرناندز می شده است یکی در کربین را اگر او تا به حال و در حال حاضر آنها به طور موقت هم اتاقی.

“این بهترین مسکن من می خواسته اند برای” هرناندز گفت. “ما نزدیک به مرکز من به اویختن با دوست خوب من صرفه جویی در پول. این خیلی ایده آل است.”

هرناندز شد و سپس پرسید: اگر او سعی کردن مینی گلف در کربین حیاط خلوت.

“من وحشتناک گلف باز” هرناندز cracked با یک لبخند. “بازی putt-putt مورد تا آنجا که من برو.”

روز شنبه در سخنان خود قبل از بهار, درب بازکن, مدیر دیو مارتینز به نام اندرو استیونسون تیم “پنجم outfielder.” فرض بر این بود که استیونسون را پر کنید که نقش اما هنوز هم ارائه شده که تایید Michael A. Taylor را روز افتتاحیه فهرست. تیلور 28 صرف بیشتر از تابستان گذشته با کلاس AA هریسبورگ سناتورهای. او بت رفت و سکوت در سال 2018 او ناسازگار بود یک فصل بعد اما شد کلید حذفی نویسندگان پس از دوباره این باشگاه در ماه سپتامبر. در حال حاضر او را به چرخش در پشت ژوئن صوت, ویکتور روبلز و آدم ایتون که هر ترجیح می دهند به بازی به عنوان آنجا که ممکن است.

سوال این است که اگر وجود خواهد داشت اتاق را برای استیونسون آمده مارس. اگر Kieboom باعث می شود تیم اتباع نمی تواند حمل هر دو تیلور و استیونسون. اما اگر Kieboom نمی کند, نهایی نیمکت نقطه خواهد بود تا برای grabs. مارتینز را باید انتخاب بین پر کردن آن با استیونسون و یا یک ابزار infielder یا Wilmer Difo یا آدریان سانچز. در عین حال این مورد برای استیونسون است دو برابر: او ارائه سرعت و دیگری چپ دست بت کردن نیمکت. و با Starlin کاسترو و Asdrubal Cabrera, واشنگتن, نمی کند, را یک نیاز مبرم برای پشتیبان گیری shortstop.

مارتینز اشاره کرد یکشنبه که استیونسون یک صدا hitter وظیفه خرج کردن. فصل گذشته در 25 خرج کردن-آمار حضور او کاهش .421/.560/.579 خوب برای-پایه-plus-ضربه زنی در صد از 1.081. که نه بیش از حد بزرگ از حجم نمونه. اما آن را به اندازه کافی برای دریافت مارتینز توجه است که شروع به جامد.

آن سخت است به اینسو انسو جمع کردن بیش از حد از بهار آموزش ظاهر, اما مسکن Ryne هارپر ساخته شده اولین برداشت خوب جمعه. Fedde که در خارج از یک پنجم استارت رقابت نمی تواند کامل دو نوبت در برابر میامی مارلینز در مشتری است. Fedde انداخت 34 زمین راه می رفت دو اجازه یک ضربه یک اجرا و خارج شد با یکی در دوم. سپس هارپر وارد به فرار از پایگاه لود جم.

هارپر 30 بود به دست آورد توسط اتباع در اواخر ژانویه تجارت است. او تا به حال یک 3.81 عصر در 61 ظاهر این دوقلوها مینه سوتا در فصل گذشته. و در برابر مارلین در نامطلوب نقطه ناشی از یک پنجره را قبل از قابل توجه Jonathan Villar. بعد او کار می کرد بدون گل سوم حمله به منطقه اعتصاب و تنها یک پیاده روی خال خال نهایی خود را خط. او یک فرد مسکن در آن او به طور متوسط fastball سرعت بود 89.7 مایل در ساعت در سال 2019 و او انداخت شکستن توپ بیش از 45 درصد از زمان. اما گرفتن وجود دارد.

در آغاز اردوگاه هارپر توضیح داد که او می تواند پرتاب کردن به پنج تغییرات خود را شکستن توپ. Fangraphs طبقه بندی آن به عنوان یک نوار لغزنده. او طبقه بندی آن به عنوان یک curveball که حرکت می کند در یک دسته از راه های, در یک دسته از سرعت. هارپر انتظار نمی رود که به یکی از هشت مسکن در اولین 26-مرد فهرستی از فصل و در عین حال او در حال حاضر جذاب با این وجود.

“من نمی تواند ضربه مردم به دور حداقل نه از دبیرستان” هارپر گفت: با خنده. “بنابراین من باید برای پیدا کردن راه های مختلف به ضرب و شتم بچه ها و دستکاری من منحنی واقعا برای من کار می کرد. من با اسباب بازی آن را در همه زمان ها فقط برای دیدن آنچه که من می تواند انجام بعدی.”

زمانی که بازیکنان وارد محل باشگاه وانجمن شنبه بعد از ظهر آنها استقبال توسط یک بطری در قفسه های خود را در قالبهای. آنها از وودفورد رزرو ویسکی, یکی برای هر عضو از سری جهانی اجرا و پشت به حال یک پیام در طلا نامه: “از 19-31 به قهرمان جهان! RZ”. یک هدیه از رایان زیمرمن برای حفظ این جشن رفتن.

چیزی متفاوت بود با مسکن جیمز Bourque زمانی که او پا بر روی تپه بعد از ظهر یکشنبه. بله او نگاه تیز در یک بدون گل چهارم زمین باز یافته اولین حضور خود را از بهار است. و بله, این یک استارک تفاوت از یک فریم او تن به تن برای اتباع در سال 2019. اما که آن را نمی. Bourque در پیچ و تاب بود و بدون هر صورت ، خود را به ثبت رساند سبیل رفته است.

“این خوب بود حیله برای شروع در سال گذشته و آن را برای من کار می کرد” Bourque گفت. “اما پس از آن من نبود تبادل هست. آن را سخت به یک سبیل هنگامی که شما در حال مبارزه.”

Bourque, 26 ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین بار در ماه مه گذشته. اما او فرستاده شد حق بازگشت پس از پیاده روی دو و از دست دادن چهار اجرا در mop-تا وظیفه. او ضبط شده فقط دو outs شکر خدا و او و سبیل خود را بازگشت به سناتورهای. سپس او اصلاح سبیل برای شروع یک فصل جدید در زندگی حرفه ای او. مادر او متنفر بودم به هر حال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im