البته من آن را می خواهم’: Stacey آبرامز قرار می دهد و خودش را به جلو برای معاونت

استیسی آبرامز که دقت شکست خورده در تلاش برای تبدیل شدن به فرماندار گرجستان گفت: او را “کاملا در خدمت به عنوان همسر در حال اجرا به هر یک از نامزدهای دموکرات.

در نظر گرفته شده برای هر گونه سردرگمی به عنوان که آیا او باز به بودن در بلیط Ms آبرامز گفت که او “گرفتن سوال از بسیاری از مردمی”.

“پاسخ این است که” البته من می خواهم افتخار بود برای اجرا به معاون رئیس جمهور با نامزد’,” او گفت: ABC News.

“اما به نظر می رسد واقعا نفرت انگیز است که می گویند که با صدای بلند از آنجا که هیچ کس نمی خواسته است.”

شده است وجود دارد شدید حدس و گمان به عنوان که ممکن است ممکن است یک همسر در حال اجرا برای هر یک از نامزدها.

در خصوص داده شده است که چگونه یک بار متنوع ثبت شده است محدودتر هم به تمام سفید امر شده است وجود دارد بحث از ارزش پرسیدن یک فرد از رنگ برای اجرا به معاون رئیس جمهور.

در بسیاری دموکراتیک استقرار نیز بر این باورند این مهم است که یک زن را در یکی از اسلات.

Ms آبرامز بود صحبت در مورد به عنوان یک فرد که نه تنها به ارمغان آورد قابل توجهی سیاسی استعداد و تجربه به مسابقه اما همچنین کمک سیمان متنوع تر تیم را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مایک پنس.

استیسی آبرامز شعله های آتش تهمت برای سرکوب رای دهندگان دموکرات در پاسخ به وزارت امور خارجه اتحادیه

در سال گذشته این بود گزارش داد جو بایدن امیدوار به اعلام نامزدی خود را با Ms آبرامز به عنوان موافقت همسر در حال اجرا. “من فکر می کنم شما don’t run برای مقام دوم” او در آن زمان گفت.

در دوشنبه, Ms, آبرامز, 46, است که توسط نویسنده برنده جایزه از چندین عاشقانه رمان روشن ساخته او می خواست می شود در نظر گرفته شده برای بلیط.

“چرا باید ما نمی خواهیم کسی را به قدرت برای رفع مشکلات و شکنندگی که ما,” او گفت:. “من می خواهم به انجام این کار خوب است و هیچ پلت فرم قوی تر از رئیس جمهور ایالات متحده است. و این یک موقعیت من می خواهم به یک روز نگه دارید.”

او افزود: “این امر می تواند انجام بدی هر کاری رنگ و هر زن از جاه طلبی هر کودکی که می خواهد به فکر می کنم فراتر از فضا شناخته شده برای من برای گفتن ندارد و یا به تظاهر, ‘آه, نه, من نمی خواهم آن را’.

“البته من آن را می خواهم. البته من می خواهم برای خدمت به آمریکا است. البته من می خواهم به یک وطن پرست و این کار را انجام دهید.”

در یک حرکت است که ممکن است متناسب با سعی و افزایش شانس خود را از بودن در انتخاب نامزد احتمالی او کاهش یافته است به تایید هر یک از کسانی که هنوز در این مسابقه است. “من بهترین خدمات است که در خنثی فضایی که در آن این نیست که چه کسی نامزد شده است – آن را در مورد مطمئن شوید مهم نیست که چه کسی نامزد شده است هر کسی که می خواهد برای رفتن و رای می رای دادن. این چیزی است که ما انجام می دهند از طریق مبارزه عادلانه 2020.”

مبارزه عادلانه 2020 چند میلیون دلار طرح با هدف ساختن رای دهندگان حفاظت عملیات در 20 میدان نبرد متحده است.

Ms آبرامز انداخت وزن بودن این پروژه پس از از دست دادن گرجستان فرماندار مسابقه به 50 – 49 برایان کمپ. تا به حال او برنده او می شده اند و این کشور اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان فرماندار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>