‘Obamagate’: مغلوب ساختن پیشی جستن و پنجه نرم می کند با بالا خواهان به نظریه جدید برای کمک به او برنده انتخابات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا التماس کرد با ارشد اوباما به خود را “Obamagate” نظریه برای کمک به او برنده انتخابات است.

رئیس جمهور شده است تلاش برای popularise عبارت ارسال یک کلمه توییتهایی گفت: “Obamagate” و متهم سلف خود از نامشخص جرایم جنایی. این اتهام که آقای ترامپ ادعا نیز دلالت خود را به احتمال زیاد دموکراتیک حریف در نوامبر جو بایدن مربوط به تحقیقات به رفتار سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

در حالی که تهمت هواداران و رسانه متحدان مانند رادیو فردا را با شوق و ذوق انباشت اشیاء بدست آمده در ارشد جمهوری خواهان مانند میچ مک کانل و لیندزی گراهام که تا کنون شده است محتاط تر.

در صبح روز شنبه در حالی که به tweeting یک سری از حملات مخالفان سیاسی خود را رسانه ها و شرکت های وب و ستایش خود را از دست زدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس آقای ترامپ ارسال یک پیام مستقیم به آقای مک کانل با آقای گراهام توییتر دسته گنجانده شده است.

او نوشت: “میچ من شما را دوست دارم اما این است که 100 ٪ درست است. زمان در حال اجرا است. دریافت به سختی و به سرعت حرکت می کند و یا از آن خواهد شد خیلی دیر است. از حزب دموکرات هستند باطل اما گرفتار شدم. آنها باید پرداخت یک قیمت بزرگ برای آنچه آنها انجام داده اند به کشور ما است. اجازه ندهید که آنها را دور با این! @LindseyGrahamSC.”

در یک جداگانه جیر اشاره به حمایتی مقاله از The Federalist را Mollie همینگوی آقای ترامپ نوشت: “این درست است. من می گویند آن را در همه زمان. جمهوری خواهان باید بازی با همان قوانین و یا می میرند! وای Mollie شما خوب هستند.”

در روز پنج شنبه آقای گراهام رئیس سنا قضائیه کمیته را رد کرد رئیس جمهور پیشنهاد که او نیروی باراک اوباما به شهادت در مورد اتهام توطئه در کاپیتول هیل. آقای ترامپ گفت: قرار است طرح شد “بدتر از واترگیت” اضافه کرد: “هیچ تر Mr Nice Guy. بیشتر صحبت کنید!”

آقای گراهام پاسخ داد: “من فکر نمی کنم در حال حاضر زمان برای من به انجام این کار است. من نمی دانم اگر آن را حتی ممکن است.

“من درک می کنم رئیس جمهور تهمت سرخوردگی اما مراقب باشید آنچه که شما برای آرزو.”

Ms همینگوی مقاله در تماس های جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا آقای مک کانل به انجام بیشتر برای ضربه زدن به پشت در آنچه که او خواستار “روسیه جعل” هشدار داد که جمهوری خواهان در خطر از دست دادن اکثریت خود را در ماه نوامبر اگر او نتواند به انجام این کار.

ژنرال فلین منصوب شد مشاور امنیت ملی در ژانویه 2017 اما رئیس جمهور او را اخراج برای دروغ گفتن به اف بی آی و به معاون رئیس جمهور مایک پنس بیش از مخاطبین خود را با سفیر روسیه به آمریکا, سرگئی Kislyak.


بازنشسته سه ستاره به طور کلی دو بار بستری دروغ گفتن به اف بی آی در دادگاه. اما دادستان کل ویلیام بر دستور خود در وزارت دادگستری دادستان به برداشت این پرونده علیه او استدلال می کند که ژنرال فلین را پذیرش نمی شد “مواد” به اداره تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016. قاضی در مورد او خواسته است برای شنیدن مخالف نظر قبل از تصمیم گیری چه چیزی برای انجام با این مورد.

ریچارد Grenell آقای ترامپ اقدام مدیر اطلاعات ملی نشان داده است که نام اوباما-دوران مقامات چه کسی می دانست که ژنرال فلین بود یک شی از علاقه به مقامات.

در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران استدلال کرده اند که این امتیاز را به توطئه علیه خود ورودی, دولت, دیگران گفته اند وجود دارد هیچ چیز غیر عادی در ارشد آمار و ارقام درخواست هویت افرادی که ممکن است افراد از بررسی چیزی است که همچنان تحت دولت فعلی است.

دیگران اشاره کرده اند که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک عادت از ادعاهای عجیب و غریب در مورد سلف خود که برخی از آنها — از جمله این که آقای اوباما در آن متولد شد در امریکا و در نتیجه فاقد شرایط لازم برای رئیس جمهور بود یا که او تاسیس گروه تروریستی داعش شده اند نشان داده می شود نادرست است.

پرسید: در هفته گذشته توسط خبرنگار واشنگتن پست فیلیپ Rucker دقیقا چه جرم او را متهم آقای اوباما از رئیس جمهور کاهش یافته است به توضیح کرد و گفت: “شما می دانید چه جرم و جنایت است. جرم و جنایت بسیار واضح به همه. همه شما باید انجام دهید این است عنوان خوانده شده روزنامه ها به جز مال شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>