اوباما wows NBA افزایش ستاره ها بودند که بیش از حد جوان به او رای به عنوان رئیس جمهور

در حالی که اوباما وظایف رسمی شد برای کمک به مسائل کوله پشتی همراه با دانش آموزان از مدارس منطقه, او در زمان زمان به استقبال اول و دوم-سال بازیکنان و همچنین مربیگری کارکنان. اوباما در یک نقطه برای نشان دادن عشق خود را از بسکتبال به عنوان او راه خود را از طریق اتاق در Wintrust عرصه خانه به دانشگاه تیم بسکتبال.

“او در واقع می دانستم که همه چیز را در مورد من فصل من بازی گفت:” جوان 21 ساله گارد برای Atlanta Hawks که شروع خواهد شد در روز یکشنبه All-Star Game. “برای او به دانستن همه که خیلی باحال بود. [او گفت:] او فقط عاشق تماشای من و او را به تماشای من در همه زمان ها. او به من گفتن چگونه آن را به نوبه خود [اطراف] برای شاهین در آینده است. آن را دیوانه او می دانست که تمام کسانی که چیزهای مختلف در مورد من.”

اوباما و Williamson بالا انتخاب کنید در 2019 پیش نویس صرف یک دوره طولانی به چت به عنوان آنها پر از کیسه های همراه و دوربین های فلش در این نزدیکی هست. در بهمن ماه سال گذشته اوباما نشسته courtside در کامرون ورزشگاه سرپوشیده که ویلیامسون Duke Blue Devils میزبانی دانشگاه North Carolina Tar Heels. در اوایل که بازی ویلیامسون دچار پیچ خوردگی زانو بعد از باد کردن کفش کتانی. اوباما تا به حال فراموش شده با مشخصات بالا قسمت.

“من شوکه شده بود,” Williamson, گفت این دیدار, تماس اوباما یک “شخص سرد” و گفت: چت شد یک “دو” برجسته جوان خود را حرفه ای همراه با پیش نویس. “من احترام بسیاری برای او. قادر به در همان جدول به عنوان او یک افتخار است. این احساس بزرگ است. حتی crazier این که او شروع به صحبت کردن در مورد من دوک بازی.”

اوباما که با نزدیک شدن Doncic برای دست دادن وی با تمجید از 20 سال all-star استارت خود را برای فصل دوم با دالاس ماوریکس. اوباما سپس با استفاده لس آنجلس لیکرز دستیار مربی جیسون کید که ایستاده بود نزدیک به عنوان یک punchline.

او گفت: “من یک کار فوق العاده که الهام بخش من” Doncic به یاد می آورد. “و [پس از آن اوباما] گفت:” شلیک نمی مانند J. کید.’ “

بعد اوباما شوخی با لیونل فلوریس 66 ساله لیکرز دستیار مربی و بازیکن سابق NBA که او “پس از من به یاد داشته باشید تماشای این بازی است.”

اوباما است و آشکارا نشان داده شده میل خود را برای بسکتبال شرکت در وانت ها و حضور در NBA matchups در حالی که او به عنوان رئیس جمهور و گلف با ستاره NBA مانند استفان کاری خود را در طول پس از تصدی ریاست جمهوری. که عمر از hoops دانش به همراه خود مشرب شخصیت چپ تصور در یک گروه از بازیکنان که بیش از حد جوان به رای دادن برای او در سال 2008 و 2012.

“هر زمان که او به من صحبت او فقط یک فرد عادی” جوان گفت:. “این چیزی است که باعث می شود او خاص است. این ویژه هنگامی که شما ملاقات یک آیکون مانند آن کسی که شما واقعا نگاه کردن به. من در مورد چگونه من انجام در دادگاه اما دادگاه شما نگاهی به بچه ها می خواهم که آنچه او می کند در جامعه. این انگیزه را به عقب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de