اوکلند دو و میدانی نمی پرداخت جزئی leaguers برای بقیه سال 2020 فصل

“من می دانم که بسیاری از شما تعجب می کنم که چرا یک را در حال کاهش هزینه ها در حال حاضر” فیشر نوشت. “هیچ کس نمی داند چگونه این همه گیر خواهد شد بیش از مدت طولانی. آنچه روشن است این است که درآمد ما خواهد شد به طور چشمگیری کاهش می یابد و این سال است. هیچ یک از این کاهش درد امروز, اقدامات, اما از آن است که صادقانه اذعان شرایط حاضر است.”

پرداخت بازیکنان در سراسر هشت minor league وابسته خواهد بود هزینه دو و میدانی در حدود 1.3 میلیون. فیشر پسر از بنیانگذاران شکاف ارزش حدود 2.1 میلیارد دلار با توجه به فوربس.

“متاسفانه با توجه به تمام شرایط مؤثر بر سازمان در این زمان ما باید تصمیم خود را به 400 دلار در هفته دستمزد فراتر از 31 مه” دو و میدانی مدیر کل دیوید فرست نوشت: در یک ایمیل به سازمان های جزئی بازیکنان لیگ برتر. “این یک تصمیم دشوار است و این یکی است که می آید در زمانی که تعدادی از ما کارکنان تمام وقت نیز پیدا کردن خود یا furloughed و یا رو به کاهش حقوق و دستمزد باقی مانده از این فصل است. برای همه از این کار من متاسفم.”

فرست نامه همچنین تصریح کرد که این تصمیم اجازه نمی دهد که بازیکنان برای تبدیل شدن به رایگان نمایندگی و یا ثبت نام با یک تیم دیگر.

لیگ برتر بیسبال آمریکا اعلام کرد در ماه مارس آن را خواهد پرداخت جزئی بازیکنان لیگ 400 $در هر هفته دستمزد از طریق مه 31. بازیکنان در rookie سطح دریافت $290 در هر هفته بیش از سه ماه فصل در حالی که بازیکنان در کلاس AAA کسب درآمد $502 یک هفته بیش از پنج ماه است.

اوکلند تصمیم به پرداخت آن جزئی بازیکنان لیگ برتر می آید در یک زمان که در آن سیستم minor league baseball است و مبارزه با انقباض در میان ده ها تن از تیم های به ظاهر قریب الوقوع گزینه است.

2020 MLB فصل تنظیم شده برای شروع در اواخر ماه مارس است اما هیچ بازی شده اند و در عین حال به عنوان لیگ و اتحادیه بازیکنان در تلاش برای آمدن به شرایط در یک بازی آرایش در اطراف محور بهداشت و امور مالی.

MLB بازیکنان مسئولین انجمن آمد و دور از شنبه اولیه جلسه رسمی با MLB به عنوان “بسیار نا امید” با توجه به یک فرد با آگاهی از موقعیت اتحادیه های کارگری.

بیشتر بیس بال از پست ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>