مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

اداره پلیس نیویورک (NYPD) برنامه ای برای جابهجا کردن حدود 600 لباس شخصی افسران پلیس به نقش موثر بلافاصله کمیسر پلیس درموت شیا اعلام کرده است.

ضد جرم واحد است که به خصوص هدفمند جرم و جنایت خشونت آمیز و خشونت اسلحه خواهد بود منحل به عنوان بخش refocuses در جامعه مبتنی بر تلاش.

افسران مجموعه به reassigned به کار در “انواع تکالیف از جمله کارآگاه دفاتر پلیس محله و دیگر تکالیف” آقای شیا گفت: در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه سی ان ان گزارش شده است.

“این یک تغییر لرزه ای در فرهنگ چگونه NYPD سیاست این شهر بزرگ است. آن را احساس خواهد شد بلافاصله در میان پنج وکلای منطقه’ دفاتر. آن را احساس خواهد شد بلافاصله در جوامع ما حفاظت از” آقای شیا اضافه شده است.

اعلام شرح زیر است هفته ناآرامی در نیویورک و در سراسر ایالات متحده بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که درگذشت در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس سفید دوخته و او را به زمین توسط گردن خود را برای یک دوره طولانی از زمان.

“خوشبختانه اینجا در شهر نیویورک عصبانی تظاهرات تبدیل شده صلح آمیز است. متفکر بحث در مورد اصلاحات پدید آمده اند” آقای شیا گفت: با توجه به WNBC.

“ما خوش آمدید اصلاحات اما ما همچنین بر این باورند که معنی دار اصلاحات از درون شروع می شود” کمیساریای گفت.

دولت پاکستان که تحت فشار توسط تظاهرکنندگان پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس و دوباره اختصاص بودجه به پلیس جامعه.

پلیس خیرخواه انجمن رئیس جمهور پاتریک لینچ صحبت کردن در برابر این تصمیم است.

“ضد جرم ماموریت برای محافظت در نیویورک توسط فعالانه پیشگیری از جرایم به ویژه خشونت اسلحه” او در بیانیه ای گفت.

“تیراندازی و قتل هر دو بالا رفتن به طور پیوسته رو به بالا اما شهر ما رهبران را به وضوح تصمیم گرفت که فعال پلیس نیست و اولویت ندارد. آنها را در انتخاب این استراتژی است. آنها را مجبور به روی چیزی حساب کردن با عواقب.”

روز جمعه در نیویورک فرماندار اندرو کومو امضا و به قانون پلیس اصلاحات در دستور کار است که شامل ممنوعیت chokeholds در دولت است.

این سری از اصلاحات شامل تعدادی از مقررات از جمله ممنوعیت chokeholds توسط مأموران اجرای قانون منع کاذب مبتنی بر نژاد 911, گزارش و تعیین دادستان کل به عنوان یک مستقل دادستان برای مسائل مربوط به مرگ و میر غیر نظامی.

دستور کار نیز لغو بخش 50A حقوق مدنی قانون اجازه می دهد تا برای شفافیت قبل انضباطی پرونده مأموران اجرای قانون.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio روز یکشنبه همچنین اعلام کرد تعهد به قطع کمک های مالی به NYPD.

“این 21 قرن پلیس:” آقای شیا گفت: در کنفرانس خبری اعلام کرد انتقال از ضد جرم واحد به دیگر تکالیف نیویورک تایمز گزارش داد.

“ما باید آن را در یک شیوه ای است که ایجاد اعتماد بین افسران و جامعه آنها خدمت می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات