NYPD سفارشات رسیدگی به نشان دادن خشونت آمیز مربوط به دستگیری چند افسر

NYPD راه اندازی کرده است تحقیقات داخلی پس از فیلم به نظر می رسد برای نشان دادن حداقل هشت افسران خشونت دستگیری یک جوان سیاه.

این تصویری – بازدید میلیون ها بار در رسانه های اجتماعی – به موجب تظاهرات در خارج از پلیس محلی حوزه و مشتعل یک ردیف بین شهردار, بیل د Blasio و بزرگترین اتحادیه پلیس در شهرستان که در آن بی اعتمادی از افسران بالا باقی می ماند پس از چند دهه خشونت پلیس.

Fitzroy گیل, 20, دیده می شود, درخواست یک لباس شخصی افسر پلیس است که در گوشه ای او را در یک خیابان بروکلین گفت: “چه جرم من مرتکب? آنچه که من انجام دهید ؟ او را دیدم من در پارک و بیرون آمد و به دنبال من. چرا شما دنبال من؟”

با افسر ظاهر می شود به نگه داشتن یک تفنگ بی حس کردن و امتناع بگویید آقای گیل که چرا او بازداشت سه افسر دیده می شود در حال اجرا نسبت به آقای گیل و مقابله با او را به زمین استخراج ظاهرا وحشت زده فریاد می زند و درخواست از مرد جوان.

حداقل هشت افسران انباشت اشیاء بدست آمده در به طور همزمان قبل از آقای گیل شد دور گرفته شده است. او به اتهام مقاومت در برابر دستگیری مانع مدیریت دولتی و در اختیار داشتن حشیش.

با توجه به NYPD آقای گیل و یکی دیگر از مرد ناشناس خال خال شد سیگار کشیدن حشیش در یک پارک قبل از در حال اجرا از پلیس در جهات مختلف.

بیشتر فیلم های گرفته شده پس از آقای گیل بازداشت توسط همان اطرافیان به نظر می رسد برای نشان دادن چندین افسران retracing آقای گیل گام به جستجو برای شاهدانه است که از آن در اختیار داشتن کمتر از یک اونس است و دیگر یک جرم جنایی در نیویورک به جای حمل حداکثر جریمه نقدی از 50 دلار (£38).

NYPD کمیسر درموت شیا اعلام کرد تحقیقات داخلی در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه, و اضافه کرد که ماموران درگیر – هیچ کدام از آنها گرفته شده اند وظیفه – تا به حال شده است در پاسخ به گزارش صدای شلیک گلوله در منطقه در زمان آقای گیل بازداشت.

اما نیویورک دفاع وکیل ربکا Kavanagh اشاره کرد اواخر علاوه بر این جزئیات و هشدار داد در برابر استفاده از آن به عنوان توجیهی برای افسران’ استفاده از زور.

“این سطح از خشونت را به طور کامل غیر ضروری و غیر قابل توجیه” خانم Kavanagh گفت در توییتر. “مرد جوان ترسیده بود اما او نه یک تهدید. او دست خود را در هوا. او به مقاومت در برابر. او به سادگی پرسیدن که چرا او را دستگیر کردند.”

کمیسر شیا گفت: وجود “برخی از اخلال امتیاز” به این ویدئو. یکی از افسران می تواند دیده می شود ایستاده در مچ پا گفت: ارائه یک توضیح ممکن برای چرا آقای گیل فریاد زد در نوعی بازی فوتبال راگبی.

عکس از آقای گیل گرفته شده پس از دستگیری نشان داد خراش به زانو خود است اما ظاهری هیچ آسیب به چهره خود را و یا قسمت بالای بدن او اضافه شده است.

“پایان چیزی است که نگرانی های من” کمیسر شیا و افزود: در نتیجه بهتر دیده اند ماموران با نزدیک شدن به مردان و به دنبال آن “بحث و بدون در حال اجرا” از پلیس. “بدون مقاومت فیزیکی در همه. بازداشت مورد نیاز است.”

“این دردناک بود به تماشای” شهردار, بیل د Blasio گفت: در پاسخ به فیلم. “ما هنوز هم نیاز به دریافت تمام حقایق در مورد این مورد و یک تحقیق کامل در جریان است اما من نمی خواهم آنچه که من دیدم. آن را منعکس نمی کند آنچه که ما در حال ساخت در شهر نیویورک است.”

این شهر بزرگترین اتحادیه پلیس در پاسخ به تماس de Blasio اظهارات “ضد پلیس شعارهای”.

“شما اعتراف است که شما لازم نیست که تمام حقایق و در عین حال شما در حال عبور از قضاوت به هر حال” پلیس خیرخواه انجمن گفت. “هنگامی که ما می گویند “ضد پلیس شعارهای’ این چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد. خود را با عجله به قضاوت است برافروختن این وضعیت است.”

دستگیری آمد از تجدید ویژه بر توقف سوال و frisk, یک پلیس استراتژی یک بار و پشتیبانی توسط شهردار سابق مایک بلومبرگ که ابراز پشیمانی برای آن استفاده بیش از حد او به عنوان راه اندازی خود را در حال حاضر-رها مبارزات انتخاباتی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

در اوج خود متوقف و frisk منجر به میلیون ها عمدتا سیاه و اسپانیایی نیویورکی که توسط پلیس متوقف. یک قاضی فدرال حکم داد این عمل خلاف قانون اساسی در سال 2012 و شهرستان به شدت کاهش استفاده از آن در سال بعد.

گروه اسلامی تقبیح مایکل بلومبرگ دروغ بیش نیویورک نظارت برنامه پلیس مجبور شدند برای جلوگیری از

اما چنین برخوردهای افزایش 22 درصد در سال گذشته آمار منتشر شده در ماه فوریه توسط نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی (TECHFREEDOM) نشان داد.

NYPD افسران انجام 13,459 توقف و frisk روش در سال 2019 از 11,008 در سال 2018 است. مردم سیاه و سفید و غیر سفید هیسپانیک مردم ساخته شده تا 88 درصد از کسانی که متوقف شده و 90 درصد از کسانی که frisked و 88 درصد از کسانی که در برابر آنها نیرو استفاده شد. حدود دو سوم از 2019 متوقف می شود در نتیجه نه بازداشت و نه احضار.

آقای گیل وکیل سانفورد Rubenstein گفت: این ویدئو نشان داد “که دوران توقف و frisk نشده است در شهر نیویورک”. او افزود: “ماموران پلیس درگیر در این حمله باید به عدالت به ارمغان آورد.”

این آخرین قسمت در ماه های اخیر به جرقه خشم در مورد درک استفاده بیش از حد از زور و یا ناعادلانه بازداشت توسط پلیس.

در ماه اکتبر فیلم گرفته شده توسط اطرافیان نشان داد یک افسر پلیس مشت زدن یک نوجوان سیاه پوست در طول مبارزه در بروکلین مترو پلت فرم پیشرو صدها نفر از مردم به راهپیمایی در اعتراض.

چند هفته بعد ماموران متهم به کشیدن اسلحه های خود را بر روی یک گروه از سیاه فوت و فن یا treaters در بروکلین بازداشت سه نفر از آنها را برای چند ساعت.

در ماه نوامبر افسران بازداشت دو زن برای فروش churros بدون مجوز در ایستگاه های مترو جرقه واکنش در رسانه های اجتماعی پس از یک ویدئو از یکی از برخوردهای ویروسی رفت.

در ماه اوت گذشته از اداره پلیس اخراج این افسر که سبد منجر به اریک گارنر در حال مرگ بافتی از “من نمی توانم نفس بکشم” در سال 2014 یک سرود است که به صدای به یک بحث ملی در طول مسابقه و پلیس با استفاده از زور.

گزارش اضافی توسط AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>