پزشکان و پرستاران در خط مقدم از coronavirus همه گیر در شهر نیویورک را نشان داد “غیر قابل تصور” شرایط کار برای مستقل در حالی که دولت هایش با کمبود شدید زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی.

به عنوان شهرستان می یابد خود را در هسته یک اتفاق می افتند در سراسر کشور بحران با تایید Covid-19 مورد از هر جای دیگری در کشور کارکنان بیمارستان و پزشکی داوطلبان در نیویورک در حال توسل به دوخت خود را موقت ماسک صورت در حالی که از ترس آنها به زودی قرارداد این رمان ویروس با توجه به عدم وجود پروتکل مناسب.

“من و همکارانم در حال دوباره با استفاده از N95 ماسک برای روز در یک زمان است که غیر قابل تصور بود قبل از” یک پزشک مقیم در بیمارستان کوه سینا گفت: در روز پنج شنبه. “ما در حال انجام همه چیز است که در هر زمان دیگر خواهد بود در نظر گرفته ناامن عمل و که ما می تواند برای نام. اما وجود دارد به سادگی هیچ گزینه ای دیگر با توجه به حجم است که ما در حال برخورد با. ما برای این آماده شده.”

پرستاران که درمان Covid-19 بيمار در حال حاضر قرارداد این ویروس از جمله کوه سینا وست پرستاری مدیر Kious اردن کلی 48 که گذشت در روز سه شنبه.

در بیانیه بیمارستان گفت که “عمیقا غمگین از عبور از یک معشوق عضو از کارکنان پرستاری ما” و “در نظر گرفتن هر احتیاط ممکن است به محافظت از هر کس” تحت شرایط فعلی.

متعدد پزشکی حرفه ای که صحبت می کرد به مستقل برای این گزارش گفت که آنها تا به حال توصیه شده است توسط خود بیمارستان نیست به صحبت با رسانه ها در میان شیوع اما گفت که آنها احساس آن تعهد خود را به حفظ عمومی مطلع شدید شرایط کاری آنها روبرو هستند در میان افراطی افزایش Covid-19 بيمار.

“ما قطعا در خط مقدم. آن را قریب به اتفاق” Ese یک پرستار ثبت شده در نیویورک پروتستان بیمارستان گفت: مستقل مورد هجوم Covid-19 بيمار در روز های اخیر. از او خواسته می شود شناسایی شده توسط او برای اولین بار نام.


Ese گفت نیویورکی “نیاز به درک چگونه غرق” بیمارستان های شهر تبدیل شده اند و با توجه به همه گیر با بیش از 20 ، 000 موارد تایید شده به عنوان چهارشنبه و همچنین به عنوان “اهمیت خود منزوی” در میان شیوع.

او افزود: “آن را فقط به نظر نمی رسد مانند وجود یک نور در انتهای تونل.”

فرماندار نیویورک اندرو کومو دستور تمامیت دولت نیروی کار به خانه ماندن از جمعه به استثنای خدمات ضروری توصیف حرکت به عنوان “مرحله نهایی” برای کمک به صاف و منحنی اطمینان از بیمارستان تجاوز نمی کند ظرفیت های خود را.

هنوز هم بسیاری از مردم همچنان به میزبان همایش بزرگ و موثر نادیده گرفتن این دستورالعمل. اگر ساکنان شهر ادامه عدم پایبندی به اقدامات سختگیرانه مقامات بهداشتی هشدار داده از یک برنامه به طور بالقوه فاجعه بار وضعیت که در آن بیمارستان ها کمبود تخت ICU, پنکه, ماسک صورت و حتی پزشکان برای مقابله با افزایش بیماران.

در برخی موارد پزشکان از ارسال درخواست های از جان گذشته آنلاین برای افرادی که به تمرین های اجتماعی فاصله و اهدا بحرانی لوازم پزشکی ممکن است آنها را در دست داشته مانند N95 ماسک های صورت شخصی و یا تجهیزات حفاظتی در غیر این صورت شناخته شده به عنوان PPE.


کریگ اسپنسر مدیر جهانی بهداشت در طب اورژانس در دانشگاه کلمبیا پزشکی در توییتر نوشت: “بهترین امید ما در حال حاضر اجتماعی فاصله و یا محدود کردن قرار گرفتن در معرض ما به دیگران است. این را کند می کند که چگونه سریع ویروس حرکت در جوامع ما که کاهش می یابد که چگونه بسیاری از مردم آلوده است که کاهش می یابد و از گسترش این ویروس ،

“اگر ما می توانیم این کار را انجام در حال حاضر با محدود کردن این مواجهه در, میله, رستوران ها مدارس و غیره – ما می تواند به کاهش تعداد افرادی که به ما ERs هر روز,” او اضافه شده است. “سیستم ما هنوز هم می شود تاکید کرد اما نه ضعف.”

مقامات دولتی شده اند در ارتباط نزدیک با دولت فدرال است که متعهد به ارسال هزاران نفر از فن های اضافی و منابع نظامی برای مقابله با افزایش ناگهانی بیماران بدحال.

اما چند نفر از پرستاران گفت: خود را در بیمارستان شروع مواجهه با کمبود و قبل از فرماندار صادر اقامت در خانه سفارش در روز جمعه.

یک پرستار ثبت شده در استنی بروک پزشکی گفت: بیمارستان شروع تجربه “خطرناک” کمبود یک هفته قبل از فرماندار سفارشات. پرستار که مشغول به کار در یک فولاد منطقه قبل از همه گیر منتقل شد به بخش ICU ساخته شده برای Covid-19 بیماران به بیمارستان لغو همه روش انتخابی.

“ما فقط تلاش برای نگه داشتن و نگه داشتن مردم زنده است,” او گفت:. “به ما گفته بودن به استفاده مجدد از N95 ماسک. ظاهرا من N95 ماسک می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا 30 روز. من که گیج کننده.”

آنها اضافه شده است: “آنچه که من واقعا می خواهید به دانستن این است که پیر و بیمار هستند و نه تنها کسانی که در حال گرفتن به شدت بیمار و در حال مرگ از این ویروس است. هر دو از بیماران من من در زمان مراقبت از بیش از آخر هفته شد و در 30. هر دو با هیچ شناخته شده گذشته سابقه پزشکی.”

در ضمن در بیمارستان اقامت برنامه های در نظر گرفته شده اند فوق العاده اندازه گیری اجازه می دهد دانش آموزان خود را به تحصیلات تکمیلی در اوایل منظور اضافه کردن یک ناوگان از پزشکان برای کمک به مبارزه با ویروس.

یکی از این دانشجویان که فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی Icahn و خواسته ناشناس بماند گفت: “این بار کار خواهد بود بیشتر از همیشه قبل از” اما “زمان برای آموزش و پرورش خواهد بود در یک زمان تمام کم” به عنوان بیمارستان تبدیل به زیر آب رفته و با بیماران و منابع باقی می ماند کمیاب در روز های آینده.

“این سخت است که بدانید در این مرحله اگر ما می تواند کمک قابل ملاحظه ای با آوردن بیشتر کارکنان” به بیمارستان های شهرستان آنها اضافه شده است “و یا اگر ما می شود کندی کار قابل ملاحظه ای نمی دانستند که چگونه به استفاده از برخی از سوابق پزشکی الکترونیکی مناسب مردم را به مشورت و یا مناسب تشدید مراقبت های پزشکی کد شرایطی است.”

برخی از پزشکان استعفا خود را به این واقعیت است که آنها به خوبی می تواند به آلوده شدن به عفونت با کوروناویروس به عنوان آنها همچنان به رنج می برند افزایش بیماران همراه با کمبود منابع.

“ما همه ترس و اضطراب درست مثل هر کس دیگری. ما همچنین می دانیم که ما یک وظیفه برای ما بیماران و شهرستان,” پزشک مقیم در کوه سینا گفت. “من فکر می کنم بسیاری از ما پذیرفته اند این واقعیت است که وجود دارد یک فرصت خوب برای ما خواهد بود پیمانکاری این ویروس در برخی از نقطه. همه ما می توانید انجام دهید این است که سعی می کنیم به اما بدون PPE مناسب احتمال است که اتفاق می افتد به شدت افزایش.”

آنها همچنین گفت که روایت مشترک در مورد افراد جوان نمی مستعد ابتلا به بدترین علائم کروناویروس شد “کاذب” در تجربه خود را.

“افراد نسبتا جوان — سن 30 از طریق 50 — اغلب نر با کمی به هیچ شناخته شده گذشته سابقه پزشکی در حال بیمار شدن از این ویروس گرفتن انتوبه [و] مرگ” آنها گفت: “اصول اجتماعی فاصله ها نه تنها برای حفاظت از پدربزرگ و مادربزرگ خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im