نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان علنا عذر خواهی به NYPD برای ‘دو موش سنجش’ اظهار

شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان دارای عذر خواهی کرد گفت: “من نمی دهد دو موش سنجش در مورد پلیس خود را” زمانی که او خواسته شد تا با ارائه ماسک های صورت برای اداره پلیس نیویورک (NYPD) در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Dr Oxiris Barbot علنا عذر خواهی کرد روز دوشنبه پس از نیویورک پست منتشر شده صوتی از تماس تلفنی با NYPD رئیس گروه ترنس موناهان جایی که او ساخته شده نظر.

در ماه مارس او گفت: آقای موناهان: “من نمی دهد دو موش سنجش در مورد پلیس خود را.” هنگامی که او خواست برای ماسک ارائه می شود به زور او پاسخ داد: “من به آنها نیاز دارید برای دیگران.”

در بیانیه روز دوشنبه Ms Barbot ستایش اداره پلیس.

“اعضای NYPD مبارزه شجاعانه در هر روز به حفظ نیویورکی امن” او گفت:.


Ms Barbot افزود که مکالمه او با رئیس بخش رخ داده است که سطح از تجهیزات حفاظت شخصی در نیویورک بودند بسیار پایین در میان ارتفاع شیوع.

“در اواسط ماه مارس از من خواسته شد برای ارائه NYPD با نیم میلیون N-95 ماسک در حالی که ماسک و دیگر PPE شد وحشتناکی در تامین کوتاه مدت” خانم Barbot گفت.

او تایید کرد که تیم او قادر به عرضه برخی از ماسک ها به NYPD اما نه به عنوان بسیاری از Mr موناهان درخواست کرده بود.

“من آرزو ما تا به حال تعداد کافی برای پاسخگویی کامل خود را درخواست و شد در نهایت قادر به حدی تحقق آنچه که به دنبال” او گفت:.

به کمیسیون بهداشت و درمان گفت: او عذر خواهی کرد به آقای موناهان زمانی که این حادثه رخ داده است اما احساس می کردم که او هنوز هم نیاز به در نظر عموم به کل نیروی پلیس.

“این متاسفانه منجر به یک بحث که در آن کلمات رد و بدل شد بین یک مقام پلیس و خودم. من عذر خواهی کرد که مقام پلیس پس از آن,” او گفت:.

“امروز من عذر خواهی به NYPD برای ترک هر گونه تصور آنچه که من نمی باید بیشترین احترام را برای ما در اداره پلیس است که نقش مهمی در خط مقدم هر روز برای حفظ شهر ما امن” Ms Barbot اضافه شده است.

با توجه به گوگل اختصاص داده شده coronavirus صفحه ایالت نیویورک بیش از 350,000 تایید coronavirus موارد و حداقل 22,619 مرگ و میر.

با توجه به پیگیری پروژه به میزبانی دانشگاه جانز هاپکینز در حال حاضر وجود دارد بیش از 1.4 میلیون نفر که آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا. مرگ و میر رسیده است حداقل 89,666.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>