لیگ نشان داد وجود دارد “هیچ تغییرات برنامه ریزی شده در این زمان” به NWSL چالش های جام, برنامه, که, ژوئن 27 و اجرا را از طریق 26 جولای در ایالت یوتا است. طرفداران نمی شود مجاز به شرکت در. این مسابقات خواهد شد از ویژگی های نه doubleheaders بیش از 16 روز در دور مقدماتی با هر تیمی بازی مسابقات چهار و اما یک تیم پیشبرد به مرحله یک چهارم نهایی. بازی افتتاحیه بین دو زمان دفاع قهرمان کارولینای شمالی شجاعت و پورتلند خار پخش خواهد شد در CBS در 12:30 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

تمام مسابقات از طریق یک چهارم نهایی برگزار خواهد شد در Zions بانک ورزشگاه در Herriman که در آن NWSL را یوتا سلطنتی و رئال سالت لیک از MLS عمل. مرحله نیمه نهایی و نهایی برگزار خواهد شد در ورزشگاه ریو تینتو در سندی یوتا که در آن Royals و رئال سالت لیک بازی بازی های خود را.

به عنوان بخشی از خود را “بازگشت به بازی مرحله ای, پروتکل” به NWSL شروع به اجازه دادن به گروه های کوچک آموزش آوریل 25 و کامل-آموزش تیم ممکن است 30. بازیکنان را تحت روزانه نشانه غربالگری قبل از ورود به تیم امکانات. این هفته تست مثبت بود, اولین گزارش لیگ.

در اوایل این ماه NWSL کمیسر لیزا بیرد گفت: بازیکنان و مربیان و تیم های دیگر پرسنل را زنده در یک “دهکده” در هریمن و باید کمی و یا بدون تماس با مردم است. آنها نیز تست خواهد شد به طور منظم در طول مسابقات.

تحت شرایط توافق با بازیکنان در ارتباط لیگ داده است بازیکنان حق انتخاب کردن از شرکت در این چالش جام. ایالات متحده زنان تیم ملی ستاره مگان Rapinoe که نقش OL سلطنت است بزرگترین نام چه کسی گزارش نمی خواهد در سفر به ایالت یوتا است. فهرست اسامی برای این مسابقات به علت یکشنبه.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات