NWSL اعلام بازگشت با تابستان مسابقات در یوتا

هر بازیکن در این لیگ داده شد گزینه انصراف از این مسابقات و با توجه به افرادی نزدیک به وضعیت بسیاری از بازیکنان تیم ملی هنوز به تصمیم می گیرید که آیا به ارتکاب.

ایالات متحده در تیم ملی را بازیکنان ارتباط گفت: “اولویت این است که بازیکن بهداشت و ایمنی جسمی و روانی” و اضافه کرد که این اتحادیه و آمریکا فوتبال, فدراسیون “را ارائه پشتیبانی برای هر بازیکن در هر تصمیم او باعث می شود.”

متحده آمریکا تیم ملی بازیکنان شاغل هستند و نه توسط NWSL تیم اما با USSF ورزش حاکم بدن که underwrites لیگ. این گروه شامل مگان Rapinoe بکی Sauerbrunn و الکس مورگان که بعید به نظر می رسد به بازی پس از تولد اولین فرزند او ممکن است 7.

واشنگتن روح مربی ریچی برک گفت: تمام بازیکنان خود از جمله جام جهانی ستاره برک آوت رز Lavelle در هیئت مدیره.

در یک نوشته بیانیه NWSL کمیسر لیزا بیرد گفت: “ما به عنوان کشور آغاز می شود با خیال راحت به بازگشایی و تنظیم به ما جمعی جدید و با پشتیبانی مشتاق از بازیکنان ما صاحبان به عنوان به خوبی به عنوان جدید ما و در حال حاضر شرکای تجاری این NWSL هیجان را به فوتبال حرفه ای و بازگشت به ایالات متحده است.”

در برگزاری مسابقات لیگ در ارتباط منظم با NWSL بازیکنان ارتباط است که نشان دهنده آن است که نه در تیم ملی.

“این NWSLPA از نزدیک کار در کنار NWSL است هیجان زده به ارائه بازیکنان این فرصت را برای بازگشت به ورزش در حالی که همچنین تامین غرامت و سایر ملزومات را به مطمئن شوید که بازیکنان نگرانی بازخورد و ایمنی در خط مقدم از تمام مکالمات” NWSLPA مدیران اجرایی Yael Averbuch و بروک Elby گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “به عنوان برنامه ای برای این مسابقات گشوده شد اولویت ما به عنوان NWSLPA برای محافظت از بازیکنان ما و ما احساس می کنیم که NWSL سهام آن ارزش ها.”

در پرداختن به نگرانی های بهداشتی لیگ گفت: آن را به ایجاد یک “NWSL ایجاد کرد” به “کنترل به همان اندازه از محیط زیست به عنوان امکان پذیر است.” بازیکنان به احتمال زیاد به ماندن در آکادمی خوابگاه در مجاورت یک مرکز آموزشی در Herriman و یا در هتل ها.

بازیکنان مقامات و ضروری عضو هیات تست خواهد شد 48 ساعت قبل از خروج برای یوتا و پس از ورود و خواهد بود موضوع را به “سازگار تست خوانش درجه حرارت و علامت نقد و بررسی در طول اقامت خود در یوتا” لیگ گفت.

“لیگ شده است بسیار دقیق در ساخت مطمئن شوید که بازیکنان در سلامت و ایمنی در حال شماره یک اولویت” برک در مصاحبه ای گفت:. “در غیر این صورت ما نمی خواهد انجام این کار است. آن را بسیار سخت اما اگر این چیزی است که شما باید به دنبال به نگه داشتن بازیکنان امن من همه برای آن است.”

شیوه ها و اکثر بازی ها از جمله یک چهارم نهایی برگزار خواهد شد در این مرکز آموزش در هریمن. مرحله نیمه نهایی و جولای 26 نهایی برگزار خواهد شد در ورزشگاه ریو تینتو در سندی — خانه به NWSL را یوتا سلطنتی و MLS واقعی دریاچه نمک. بدون تماشاگر خواهد بود و مجاز به حضور در هر بازی.

فردا را نشان می دهد مسابقات بازکن و نهایی است. سایر مسابقات ظاهر خواهد شد در CBS دیجیتال پلت فرم. لیگ گفت: آن را اعلام خواهد کرد قالب و برنامه ریزی در روزهای آینده.

NWSL تیم در این هفته به فاز دوم از آموزش در گروه های کوچک تمرینات در بازار به خانه خود. شروع شنبه آنها را مجاز به انجام کامل اعمال موضوع را به دولت محلی دستورالعمل.

این فصل به طور منظم بود برای آغاز کرده اند مارس 18. معلوم نیست که آیا لیگ انجام خواهد شد و یک فصل به طور منظم آغاز این اواخر تابستان یا در پاییز.

MLS نیز آزمایشی برنامه ریزی برای بازگشت از این بیماری همه گیر خاموش کردن با یک مسابقات انجام شده در یک محل: اورلاندو. USL قهرمانی مردان دوم-تقسیم بندی لیگ است و با توجه به رقابت های منطقه ای بعد از این تابستان.

NHL روز سه شنبه اعلام کرد قصد دارد به پایان 2019-20 فصل با 24 تیم پلی آف هر چند تاریخ و مکان حل نشده باقی می ماند. لیگ اصلی بیس بال NBA و WNBA در عین حال خود را اعلام می گرداند هر چند NBA نیز به دنبال اورلاندو برای همه بازی ها.

نسکار مسابقه از سر گرفته این ماه و PGA Tour باز خواهد گشت ژوئن 11-14 در فورت ورث Tex.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im