خانه های سالمندان می گویند که آنها ‘درمان در محل.’ پس از آن آمد covid-19.

اما آنچه که هزاران نفر از ایالات متحده خانه های پرستاری غفلت — از جمله Absolut مراقبت از شفق قطبی پارک بود و طرف دیگر سکه است. برای درمان در محل نیاز به داشتن ابزار موثر در درمان کارکنان است که می دانند چگونه به استقرار که درمان ها و روش های برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

زمانی که رمان coronavirus همه گیر زده و خانه های پرستاری نیست باتلاق بیمارستان ها با بیماران. اما نه آنها جلوگیری از مرگ و میر بیش از 30000 نفر از ساکنان خود را و یا در بسیاری از موارد حتی با ارائه مناسب و معقول مراقبت تسکینی.

“این مکان طراحی شده برای یک بیماری همه گیر” گفت: جان رو استاد از سیاست های بهداشتی و پیری در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت و سابق مدیر عامل شرکت Aetna.

نتیجه گفت: لری accelerator centre, استاد سینکلر دانشکده پرستاری در دانشگاه میسوری بود “حجر پاسخ به این ویروس و ما فکر کردم آن را بهتر از هیچ چیز است.’ “

در Absolut مراقبت از شفق قطبی پارک بزرگ خانه سالمندان با 310 تخت 153 ساکنان آن به ترتيب آلوده به این بیماری از طریق یک طبقه پس از دیگری و 61 فوت کرده است که از مارس 31, با توجه به مراکز مدیکر و مدیکید خدمات. این رقم شامل مرگ و میر را در سایت و در میان کسانی که گرفته شده به بیمارستان. صاحبان اختلاف است که تعداد آن را خود را شمارش.

“پس از آن وجود دارد آن فقط گسترش مانند آتش سوزی گفت:” برادلی پورتر یک پرستار ثبت شده است که ترک در خشم در آغاز ممکن است. “این خیلی گیج کننده و پر هرج و مرج.”

زمانی که coronavirus زده Absolut بیشتر یا کمتر winging آن است. مدیران وجود دارد به دست آمده یکبار مصرف ponchos از خدمتکار غبار — توریستی تورهای قایق در آبشار نیاگارا — به عنوان یک اقدام اضطراری تا زمانی که آنها می تواند به اندازه کافی امن وسايل حفاظت فردی مناسب.

“ما تا به حال سیاست ها و روش در محل قبل از ما برای اولین بار covid پرونده” جیسون نیومن سخنگوی Absolut نوشت: در یک ایمیل. “ما سیاست ها و روش های تغییر روزانه به عنوان جدید DOH [وزارت امور خارجه از سلامت] دستورات داده شد.”

Absolut, در روستا از شرق شفق قطبی, n. y., در حال حاضر به حال یک زن و شوهر از حملات در برابر آن. صاحبان آن را تا به حال برای ورشکستگی زمینه در سپتامبر; غیبت آن پایین پرداخت می شود کارکنان آن را سخت به حضور دستياران نیاز دارد; و خانواده شکایت در مورد کمبود پوشک و دستمال توالت و حوله و مواد غذایی مناسب و معقول.

بررسی دو سال پیش توسط بوفالو اخبار نامیده می شوند آن را “یکی از غرب نیویورک بدترین خانه های سالمندان.” آن را در حال حاضر نرخ دو نفر از پنج ستاره از مدیکر را مقایسه وب سایت.

اما Absolut در حال حاضر تحت مدیریت جدید خود را حفظ کرده است صدور گواهینامه و هر چند این تفاوت در درجه ای از مطلب بسیار دارای موسسات رویکرد خود را اساسا همان است که در هر صورت سود پرستاری در منزل. و این رویکرد در حال حاضر ثابت خود را به طور کاملا ناکافی هنگامی که مواجه با یک رمان ویروس.

وجود دارد یکی دیگر از مدل. فقط 15 کیلومتر به غرب در شهر بوفالو توسط تراس نمای بلند مدت مرکز مراقبت. آن را تا 390 تخت. چهار نفر از ساکنان آن آلوده شدند با کوروناویروس. همه منتقل شدند به وابسته Erie County مرکز پزشکی. (هر دو امکانات بخشی از یک دولتی شرکت.) یکی درگذشت.

به عنوان اندازه گیری توسط سیستم مدیریت محتوا, Absolut شفق قطبی در پارک فراهم می کند کمتر مراقبت توسط پرستاران ثبت نام شده از میانگین ملی است. تراس مشاهده فراهم می کند به طور قابل توجهی بیشتر — بیش از دو برابر حد هر بیمار به عنوان پارک شفق. که ممکن است بسیار مهم خواهد بود.

تراس مشاهده است که درصد بسیار زیادی از ساکنان در مدیکید کست خود را به عنوان بخشی از سیستم مراقبت های بهداشتی — بر خلاف بسیاری از خانه های سالمندان که متمایز از آن است. آن را تا به حال عفونت پروتکل در محل طراحی شده توسط کارشناسان در مجاور بیمارستان.

“این مایه تاسف وجود دارد نه بیشتر ادغام گفت:” دیوید Grabowski از دانشکده پزشکی هاروارد که استدلال می کند که خانه های پرستاری را دریافت کافی جریان درآمد از پزشکی به منظور ارائه خدمات به آنها باید ارائه دهد.

یک شرکت به نام VestraCare بر اساس لانگ آیلند موافقت کرده است برای خرید ورشکسته Absolut زنجیره ای از شش خانه های سالمندان. حتی در حالی که انتظار برای تصویب قانونی آن را در زمان بیش از مدیریت در پارک شفق در مارس 1, با وعده های بلند پروازانه به منظور بهبود کیفیت مراقبت. کمتر از دو هفته بعد در نیویورک به دولت دستور داد خانه های پرستاری برای قفل کردن به عنوان همه گیر گرفت. در آن زمان آن را گسترش در حال حاضر در پارک شفق.

“بود که عمیقا و comically زمان بد گفت:” ادوارد Farbenblum یک شرکت صاحب VestraCare. “این واقعا مدیریت بحران پس از آن.”

‘آن را فقط آلودگی متقاطع در همه جا’

بیمار شماره 1 در Absolut بود یک زن بود که در بازگشت از یک بیمارستان اقامت چند هفته قبل از. “کارکنان کسانی بودند که آن را در” پورتر گفت: هر چند مدیریت پیشنهاد کاری ممکن است قرارداد این ویروس در بیمارستان است. او بیمار “و نشسته وجود دارد بیمار از چند روز و کارکنان گسترش آن به اطراف. و سپس او مورد آزمایش قرار گرفت و آن را مانند ” من تلخه.’ “

در نهایت او قرار دارد در یک بخش جدا شده بود که برای تبدیل شدن به یک همیشه در حال گسترش “منطقه قرمز” در پارک شفق.

“بدیهی است که کارکنان به خانه آنها آنها عبادت و ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر در سراسر منطقه ما برای 16 ساعت در روز آنها خارج از Absolut,” نیومن نوشت. “وجود دارد هیچ راهی برای گفتن که در آن هر یک از کارکنان قراردادی ویروس. هیچ مسلما می توانست آن را گرفتار در Absolut. هیچ کس نمی داند و یا می توانید با اطمینان می گویند چرا که این شهرستان و دولت ارائه شده ناکافی ردیابی است.”

برخی از کارکنان کار شغل دوم برای تقویت خود پرداخت کم است. برخی از درایو به کار برخی از اتوبوس خارج از بوفالو. سلامت سوابق نشان می دهد که 46 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان از آوریل 24. در زمان تشکیل پرونده ورشکستگی در پاییز گذشته این مرکز تا به حال 331 کارکنان.

کارگران و اعضای خانواده در مصاحبه با واشنگتن پست می گویند که برخی از کسانی که به خانه فرستاده می شود بعد از تست مثبت بودند تحت فشار برای بازگشت زود است. Farbenblum و نیومن اصرار دارند که خانه سالمندان بود زیر اصلی هفت روز انزوای حکومت بعد از تمدید به 14 روز آشنایی از اولین تست مثبت حتی اگر بعد از آزمون نیز مثبت است.

“من به معنای واقعی کلمه سنگر درب دفتر من” گفت: یک کارمند که گفته شد برای بازگشت به کار و صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن از ترس از عذاب. اما این کارمند بود و هنوز هم احساس بد از covid-19 و در نهایت رفت و دوباره به خانه بیمار است.

یکی دیگر از رفت و برگشت به محل کار وجود سرفه مداوم.

به عنوان بیماری شروع به پخش شد در اولین قفل کردن در اتاق خود را. اما پس از آن کارکنان پاک یک طبقه در یکی از بال به ایجاد یک سینه های بزرگ منطقه قرمز. آنها trundled همه مثبت بیماران به اتاق که در یک طبقه — بدون در نظر گرفتن مراقبت کافی کارکنان و ساکنان می گویند برای محافظت از ساکنان دیگر از عفونت به عنوان آنها گذشت.

“آنها نیست دست زدن به آن را بسیار خوب” پورتر گفت. “این فقط آلودگی متقاطع در همه جا در سراسر ساختمان است.”

Farbenblum به یک نقطه کنترل عفونت نظرسنجی جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, on May 4 که هیچ کمبود.

پورتر کار کرده بود در Absolut برای حدود یک سال و کارگردانی شد به اتهام covid-19 طبقه یک بار این بیماری گسترده بود. او تا به حال دو نفر از پرستاران و سه مشاوران کار برای او مراقبت از 56 مردم, او گفت:.

“من نمی تواند یک RN برای 56 نفر است. باید وجود داشته باشد دو یا سه نفر از من است.” او گفت که او هرگز آزمایش coronavirus و گفته شد که تا زمانی که او لباس های خود را خاموش هنگامی که او به خانه و خانواده اش — او دارای دو فرزند جوان — باید خوب است.

“اگر من آن را در بدن,” او گفت:.

پورتر گفت که او شنیده است از سایر کارکنان است که شفق قطبی پارک در حال حاضر توسط “مستقر است” و این معنا از بحران گذشته است.

“همانطور که می دانید قبل از اینکه خیلی هفته های اخیر وجود دارد کمبود زیادی تست لوازم” نیومن نوشت: در یک ایمیل. “ما درخواست شده است برای تست از هر سازمان دولتی و همچنین آزمایشگاه; علاوه بر این تست ماموریت برای کارکنان صادر نکرده تا زمانی که ممکن است 10 با تاریخ موثر” پایان هفته بعد.

“در مورد بیماران در حال نقل مکان به منطقه قرمز” او گفت: “به عنوان بهترین شیوه و به عنوان توصیه DOH اپیدیولوژی ما به شدت و سرعت در حال نقل مکان کرد و بیماران را از هر کجا که آنها زمانی که آنها ملاقات نماید.”

ریچارد اسمیت یک زن 47 ساله کوادری پلژی پس از یک موتور سیکلت تصادف شده است در پارک شفق بیش از دو سال است. او را آزمایش کرده است منفی است. آن infuriates او که او را مجبور به ماندن در داخل در حالی که او می توانید ببینید کارکنان lounging و در پارکینگ خود را شکستن. اگر آنها می آیند و می روند, او می پرسد: چرا او ؟

او قرار است برای گرفتن یک دوش سه بار در هفته. “اما به تازگی من شده اند آنها را به خاطر آنها کوتاه کارکنان و یا آنها می گویند که آنها نمی باید کتانی. من نمی دانم این است که بد است. من قرار است به تبدیل هر دو ساعت اما این به ندرت اتفاق می افتد.”

نیومن نوشت که نگرانی های حریم خصوصی جلوگیری از خانه سالمندان از اظهار نظر در فرد بيمار. “با این حال مانند هر ماهر تسهیلات در طول covid بحران ما توازن نیروی انسانی محدودیت به طور خاص به عنوان ما در واقع در [نیویورک] زمین صفر برای همه گیر جهانی است,” او گفت:. “در نهایت در هیچ نقطه ای وجود دارد کتانی و یا هر گونه کمبود عرضه است.”

باربارا Godios گفت: 88 ساله که به زوال عقل راه می رفت به پارک شفق دو ماه پیش بود که با آلوده coronavirus اما همچنان بدون علامت است اما با این وجود رفته به سرعت در سراشیبی از دست دادن 25 پوند است و در حال حاضر در یک صندلی چرخدار.

“او خیلی ضعیف و شکننده در حال حاضر گفت:” Godios که خواست که مادرش را نمی توان شناخته شده است.

از اواسط ماه مارس تحت دستور دولت و اعضای خانواده شده اند مجاز به بازدید از خانه های سالمندان. Godios است FaceTimed با مادر و یک پنجره “دیدار” به تازگی. او می گوید: برخی از گواهی دستیاران پرستاری شده اند uncaring حتی در زمان غفلت است. کارکنان کشیده است بیش از حد نازک او معتقد است به اطمینان حاصل شود که بیمارانی که نیاز به کمک در زمان غذا قابل اعتماد آن را دریافت کنید.

“اگر من قادر” او می گوید: “من فقط دوست دارم به بیرون آوردن او وجود دارد. اما او [تست شده] مثبت است.”

دوروتی Carlone داستان که برای اولین بار منتشر شد در اخبار بوفالو می گوید او التماس کرد با Aurora به اجازه دهید او با وجود دستور دولت به طوری که او می تواند خوراک مادر Maxine شوارتز بود که زوال و امتناع از غذا از کارکنان. او تا به حال نه تست مثبت است. اما Carlone خواهر بود که خود را در سلامت مادر پروکسی موافقت نکرد. در مارس 27, شوارتز, 92 درگذشت از ایست قلبی. در Carlone نظر او وثیقه قربانی این بیماری همه گیر.

Cheryl عزیزم مادر نانسی دارای آزمایش مثبت است اما بدون علامت. او را ندیده است او به مدت سه ماه. او دارای یک دوربین در اتاق که او به تماشای بی وقفه. او گرفتار موقت دستیاران پرستاری متلک مادرش; آنها اجازه رفتن پس از او شکایت کرده است.

او دیده است کارمندان رفتن به اتاق بدون دستکش یا بدون مو کلاه سر گذاشتن او گفت:. برخی را به حال خود PPE لباس “نیمی از حلق آویز کردن است.”

“من مانند شما فکر نمی کنم که چرا از آن است گسترش از طریق خانه سالمندان است؟’ “او گفت:. “این مشاوران که به طور معمول مراقبت از او فقط شگفت انگیز است. من نمی سرزنش کارکنان. من سرزنش خانه سالمندان است.”

نیومن گفت: تمام اعضای هیات دریافت آموزش مناسب. “همه کارمندان و کارکنان سازمان آموزش دیده اند و صلاحیتهای داده شده در کاربرد مناسب و حذف از PPE.”

عزیزم مثل Carlone استفاده به بازدید تقریبا روزانه برای کمک به تغذیه ، “من می دانم که کارکنان ندارد زمان است.”

تجارب خود را نشان می دهد مهم اما ن حقیقت در مورد آمریکا خانه های پرستاری: اعضای خانواده با ارائه یک مقدار قابل توجهی از مراقبت برای بسیاری از ساکنان. خانه های پرستاری تکیه بر آنها.

“آنها یک مکمل قوی برای کارکنان و مجموعه ای دیگر از دست” Grabowski از دانشگاه هاروارد گفت. در حال حاضر به دلیل مستندات, “وجود ندارد بسیاری از چشم ها در مراقبت از.”

امی Vogelsmeier یک همکار accelerator centre را در دانشگاه میسوری و با هم آنها را از در حال اجرا یک برنامه به نام میسوری کیفیت ابتکار در 40 خانه های سالمندان طراحی شده به منظور بهبود کیفیت مراقبت در حالی که هنوز کاهش قابل اجتناب بستری شدن در بیمارستان. خانواده او گفت: “اغلب می توانید تغییرات در یک ساکن قبل از کارکنان اطلاعیه; آنها یک “شریک نقش است.”

اما فراتر از آن, او گفت: در هر خانه سالمندان در آمریکا نیاز به یک پرستار ثبت شده کار تمام وقت در کنترل عفونت — به طور دائم. در پروژه خود را در هر خانه سالمندان دارای یک تمرین پیشرفته پرستار تمام وقت. یک APRN او گفت: “فقط یک کاملا حیاتی فرد است.”

در تراس نمایش “عفونت preventionists” شروع به نظارت بر کارکنان و ساکنان در تاریخ 2 مارس (روز بعد از VestraCare در زمان کنترل Absolut). آموزش کارکنان در مورد کنترل عفونت آغاز شد. غربالگری کارکنان و بازدید کنندگان آغاز شده 11 مارس.

“این بود که ترکیبی از آموزش و آگاهی گفت:” توماس Quatroche, رئيس جمهور و مدیر عامل Erie County مرکز پزشکی. مدیران گفت: با زور و اجبار با تاکید به کارکنان که آنها باید در خانه بمانند و اگر آنها آزمایش مثبت یا بیمار شد.

“کنترل عفونت مهم است,” او گفت:. “اما در پایان روز مقداری شانس.”

تراس مشاهده است استفاده از یک همکاری با یک بیمارستان است. (آن را در حال حاضر سوء استفاده استنادی ناشی از اتهام تجاوز جنسی از یکی از ساکنان دیگر.) اکثر خانه های سالمندان از جمله Absolut, نمی تواند مطابقت با آن است. Farbenblum گفت: با هدف ارائه شفق قطبی در پارک بی سیم, تله متری و مانیتورینگ RN نیروی انسانی در شب 24 ساعته IV قابلیت و پزشکی از راه دور یک پلت فرم برای مشاوره با یک پزشک. او نیز فقط استخدام رئیس سابق تراس مشاهده به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور برای عملیات کسب و کار.

می تواند مرگ و میر مانع شده اند اگر بیشتر ساکنان خانه سالمندان گرفته شده بود به اتاق اورژانس این بهار ؟

در برخی از مناطق فشار بر آمبولانس خدمات ارائه یک مانع است. مرگ از covid-19 گاهی اوقات در آمد به سرعت به ویژه در میان در حال حاضر ضعیف مردم حتی به عنوان کوتاه کارکنان قادر به نزدیک نگه داشتن زبانه ها در همه. تعداد قابل توجهی از ساکنان خانه سالمندان را فراموش-نمی-hospitalize سفارشات. و برخی از خانه های پرستاری ظاهرا حمل و نقل بیماران فقط به عنوان آنها را به خود جلب کرد نزدیک به مرگ است.

“این است که پیشرفته مراقبت” گفت: Rowe از کلمبیا. “این آخرین مراسم.”

در عین حال coronavirus در معرض عمیق بیآنکه از خانه سالمندان سیستم است که متکی به شدت در سطح پایین دستیاران.

“پس underpaid و undertrained. خیلی استرس گفت:” Rowe از کلمبیا. “و آنها هستند که پله بالا است.”

این بار نباید سقوط بر روی آنها — و یا بر روی ساکنان رو گفت. “اگر من تا به حال به اندازه کافی خوب پرسنل پرستاری من می تواند مراقبت از تقریبا همه در یک خانه سالمندان است.” این چیزی است که آن را برای درمان در محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات