در این هفته پس از NBA shutdown در مارس 11, لس آنجلس لیکرز و بوستون سلتیکز Brooklyn Nets, دیترویت پیستونز و یوتا جاز اعلام کرد که اعضای تیم خود را تا به حال تست مثبت است. قطعات و خورشید را نه تایید مثبت نتایج آزمون و با استناد به “پزشکی و حفظ حریم خصوصی” و هنوز معلوم نیست که آیا NBA یا آن تیم را به طور رسمی اعلام آینده مثبت آزمون.

Jokic دو زمان همه ستاره و 2019 همه NBA تیم اول انتخاب بالاترین-مشخصات بازیکن میله میله برای شرکت در NBA بازگشت برنامه ریزی شده است که برای دیزنی جهان در ماه جولای به تست مثبت است. ESPN اولین گزارش نتیجه تست که می آید پس از قطعات مربی مایکل مالون نشان داد به CBS Denver وابسته در اوایل این ماه که او آزمایش مثبت است.

در حالی که Jokic در حال صرف زمان در طول خاموش کردن و کار کردن در دنور او بازگشت به کشور خود را از صربستان در هفته های اخیر. تصاویر slimmed پایین Jokic در کنار نواک جوکوویچ از صربستان تنیس استار منتشر شده هفته گذشته. جوکوویچ اعلام کرد که او و همسرش تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

“من عمیقا متاسفم مسابقات ما باعث شده است که آسیب” جوکوویچ نوشت: در بیانیه ای. “ما معتقد مسابقات ملاقات تمام پروتکل های بهداشت و سلامت از منطقه ما به نظر می رسید در شرایط خوب در نهایت به متحد کردن مردم برای دلایل بشردوستانه. ما در اشتباه بودند و آن را بیش از حد به زودی.”

در عکس ها و ویدئوها از دیدار با جوکوویچ, Jokic نمی شد با پوشیدن یک ماسک و یا پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل. او را در خارج از کشور باقی می ماند تا زمانی که او پاک است دوباره به قطعات.

های مختلف NBA تیم مدیران انتظار بازیکنان اضافی برای تست مثبت این هفته و لیگ, بازگشت, جدول زمانی, ساختار شد به جای که امکان. تیم در حال برنامه ریزی برای شروع سفر به دیزنی جهان در جولای 7, دادن بازیکنان که تست مثبت این هفته زمان کافی برای خود منزوی و تصویب چند coronavirus آزمون و قلبی نمایش قبل از اقدام به اورلاندو با تیم خود را.

Jokic, 25, به طور متوسط 20.2 نقاط 10.2 ریباند و 6.9 کمک در بازی قبل از اینکه لیگ تعطیل پیشرو قطعات به 43-22 ضبط و دانه سوم در کنفرانس غرب. پس از اتمام چهارم در فصل گذشته MVP رای گیری Jokic به عنوان یک نامزد برای دریافت رای دوباره در این فصل است. خود را تست مثبت افزایش مییابد سوال در مورد NBA بازگشت که می آید به تعداد روزانه coronavirus موارد صعودی در فلوریدا و به عنوان های متعدد تیم های ورزشی حرفه ای در کشور داشته اند بازیکنان تست مثبت است.

اگر Jokic تا به حال آزمایش مثبت در حالی که در دنیای دیزنی او قرار داده شده اند و در انزوا و طرد برای 10 تا 14 روز. NBA ایمنی و بهداشت پروتکل دیکته است که بازی را ادامه خواهد داد حتی اگر یک بازیکن تست مثبت معنی که طولانی نبود برای یک ستاره مانند Jokic می تواند به شدت تغییر تیم خود را به بخت و اقبال و حتی کمک به خروج زود هنگام از برگشتی.

جزئیات بیشتر در NBA:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات