شورای امنیت ملی افغانستان ایسنا

به تازگی آزاد شده طالبان بازداشت شدگان هستند فرآوری شده از زندان بگرام در شمال کابل ،

در افغانستان طالبان اعزام تیم سلامت به پرت و دور افتاده استان برای مقابله با کروناویروس. در مکزیک کارتل های مواد مخدر در حال ارائه بسته کمک به کسانی که احساس تاثیر اقتصادی آن. در برزیل و السالوادور باندهای اجرای حکومت برای جلوگیری از گسترش آن.

به عنوان دولت ها در سراسر جهان باید در پاسخ به کروناویروس, بنابراین بیش از حد مسلح و گروه های تروریستی و کارتل های مواد مخدر و باندهای موازی اموات بهداشت عمومی و سیاست استراتژیک پیام.

آن است که به سختی اولین بار این گروه ها اقدام به پر کردن نقش دولت. اما چند بحران در دوران مدرن تست شده اند از محدودیت های جهان دولت-ملت به عنوان coronavirus به ارائه یک باز برای گروه های مسلح به مرحله که در آن رئیس جمهور نیروهای پلیس و پارلمان شکست خورده اند.

[کارشناسان بهداشت عمومی: Coronavirus می تواند پایمال جهان در حال توسعه]

برخی گروه ها اقدام به بافت دولت های شکست برای کنترل این ویروس را به خود تبلیغات روایات. در سومالی وابسته به القاعده الشباب مبارزان می گویند همه گیر شد و گسترش “توسط نیروهای صلیبی که حمله از کشور است.” دولت اسلامی گفته است که پیروان برای آماده سازی برای بهره برداری دشمنان خود را در حالی که آنها در حال غرق شیوع است. در یمن حوثی ها را متهم به عربستان سعودی از airdropping ماسک های آلوده با covid-19.

ایوانکوویچ

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک سرباز یمنی وفادار به حوثی ها انسانهای a machine gun turret در یک وانت در صنعا پایتخت.

در شرق افغانستان که در آن دولت افغانستان و طالبان درگیر شدند و برای نزدیک به دو دهه رقابت بیش از کدام گروه بیشتر موثر سیاست های بهداشتی در حال حاضر بر روی صفحه نمایش کامل.

Esmatullah Asim, یک عضو شورای ولایتی از ولایت غزنی, تماشا ورود نيروهاي طالبان در پزشکی دنده در این ماه تحت تاثیر قرار گرفته بود. Asim گفت: دولت قرنطينه فقط کسانی که نشان می دهد علائم در مرز اما طالبان قرنطينه هر کسی که بازگشت به تازگی از ایران.

[به عنوان coronavirus نگرانی پزشکان و پرستاران در صورت سوء استفاده از حملات]

“طالبان قرنطینه بسیار بهتر از دولت است,” او گفت:. این گروه همچنین افزایش آگاهی در مورد این ویروس در قلمرو آن را کنترل کرد. “آنها توقف وسایل نقلیه گفتن مسافران چگونه برای جلوگیری از گسترش ویروس.”

حتی وزارت امور خارجه ایالات متحده منتقل تجلیل.

“ما با پیوستن به وزارت بهداشت در استقبال طالبان از تلاش برای بالا بردن آگاهی در برابر #COVID19 و پیشنهاد خود را از عبور امن برای کارگران بهداشت و درمان & سازمان های بین المللی کار برای جلوگیری از گسترش ویروس” گروه نوشت: در یک صدای جیر جیر.

اورلاندو سیرا

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دو اتهام اعضای مارا 18 باند با همراهی اعضای این نیرو در برابر باندهای در حالی که ارائه شده به مطبوعات در تگوسیگالپا هندوراس. متهمان دستگیر شده بودند در یک آمبولانس است که در آن مقامات می گویند آنها تظاهر به حمل و نقل covid-19 بیمار که در آن 300 کیلوگرم ماری جوانا کشف و ضبط شد.

تحلیلگران که به مطالعه ساختار سازمانی گروه های مسلح در حال حاضر فهرستنویسی ده ها تن از موارد از شورشیان و راهزنان ساخت پیشتاز به سیاست های بهداشتی.

“در برخی موارد دولت درست نیست در آینده برای کمک به, بنابراین این یک فرصت برای nonstate گروه های مسلح به نظر می رسد به مسئول پاسخگو بازیگر” گفت: سارا پارکینسون, استادیار علوم سیاسی و مطالعات بین المللی در دانشگاه جانز هاپکینز. “در موارد دیگر این نگرانی برای اعضای خود. و دیگران آن را تلاش برای استفاده از یک قطعه از شواهد خود در جنگ تبلیغاتی.”

[ایالات متحده و متحدان تشویق واشنگتن گفت: خداحافظی به کوبا پزشکان. به عنوان coronavirus موج برخی از آنها برای استدلال خود بازگشت.]

برخی دولت ها باید اذعان کرد که گروه های مسلح می تواند بهره برداری نقاط ضعف خود را بعد از ویروس محو تصرف در پیامدهای اقتصادی دررفتگی.

شهردار شهر پالرمو Leoluca اورلاندو هشدار داد این ماه که “دن مافیا شغال” آماده است “برای بهره برداری از ناامیدی از فقرا جدید از coronavirus.” دیگر مقامات ایتالیایی پیشنهاد کرده اند که مافیا می تواند ارائه خود را وام و یا یارانه نقدی برای تضعیف دولت است.

جیانلوکا Chininea

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مرد پیاده روی همراه در غیر این صورت خالی, خیابان, در لکری ایتالیا.

در مکزیک حداقل دو کارتل های مواد مخدر را آغاز کرده اند ارائه بسته کمک به ساکنان در مکان تا حدی کنترل گروه های مسلح. در Michoacán های پدید آمده در هفته گذشته از لس Viagras کارتل توزیع کیسه های پلاستیکی از مواد غذایی به صدها نفر از مردم است. در Tamaulipas مکزیک دولت است که مرزهای جنوب تگزاس عکس های منتشر شده از جعبه های پر از قند و روغن و سایر کالاهای اساسی توزیع شده در شمع. در بالای هر یک از جعبه گچ بری نام اهدا کننده: “خلیج فارس کارتل” آنها گفت: “در حمایت از سیوداد ویکتوریا,” دولت سرمایه است.

[به عنوان رهبران دست گرفتن قدرت به مبارزه با کروناویروس ترس رشد می کند برای دموکراسی]

Falko ارنست, یک تحلیلگر گروه بین المللی بحران در مکزیک وجود دارد گفت: یک “آشکار تنش” در تلاش است.

“این گروه ها در تلاش هستند دیده می شود به عنوان پذیرایی مادی و ارائه یک مفهوم امنیت در مکان های که در آن آنها همچنین به طور مستقیم preying در مردم از طریق اخاذی و آدم ربایی و خشونت” او گفت:. “اما در بسیاری از مکان های این گروه ها حداقل بد راه حل برای جمعیت هایی که لازم نیست هر جای دیگری به نوبه خود.”

در برزیل favelas این پیام آمده از طریق WhatsApp.

“هر کس در خیابان گرفتار خواهد آموخت که چگونه به احترام و اندازه گیری” یک باند هشدار داد, Rio de Janeiro زاغه. “ما می خواهیم بهترین ها را برای جمعیت. اگر دولت قادر به مدیریت سازمان یافته جرم و جنایت حل.”

کارل De Souza

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک کارگر شهرداری disinfects یک خیابان در خارج از رکینها حلبی نشین ریو دو ژانیرو.

ماه گذشته به عنوان دولت السالوادور شد اجرای یکی از آمریکای لاتین اولین و دقیق ترین مستندات رهبران MS-13 تصمیم گرفت که آنها را در موسسه خود را منع رفت و آمد. آن نادر بود همپوشانی سیاست بین این باند و این دولت است که باید با یکدیگر جنگیدند ،

[ونزوئلا شکسته سلامت سیستم منحصر به فرد در معرض coronavirus. همسایه ها می ترسند این کشور خواهد شد و خونریزی آلوده شدند.]

اما آن را نیز منعکس شده از یک واقعیت در بسیاری از السالوادور: پلیس با دسترسی محدود در محله جنایی تحت کنترل و در آن مکان تنها یک باند اجرا مقررات منع رفت و آمد خواهد بود مشاهده شده است. MS-13 توضیح آن استدلال به سان سالوادور روزنامه El Faro: سیاست بود که در مورد حفاظت از آن اعضای خود که احتمالا نمی خواهد که دسترسی به درمان پزشکی اگر آنها آلوده شدند.

“اگر وجود دارد هیچ ماسک چپ و یکی از ما به شدت بیمار است تمام خالکوبی و یک زن پیر به نظر می رسد که در شرایط جدی آنها در حال رفتن به قطع عضو باند و آنها در حال رفتن به اجازه دهید او می میرند” یک عضو گفت.

ماروین Recinos

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک زن می ایستد در درگاه ورودی از خانه خود را تزئین شده برای هفته دفاع مقدس در شهرستان سانتا آنا, El Salvador.

مشابه با هم همپوشانی دارند در سیاست رخ داده است در افغانستان که طالبان اعزام تیم که توزیع دستکش, صابون و ماسک در مناطق تحت کنترل آن است.

اما در حالی که شورشیان و دولت توافق بر سر نیاز به مبارزه با این ویروس در آنها همچنان به مبارزه با یکدیگر.

“ما به طور کامل نمی تواند ما را متوقف حملات” سخنگوی طالبان Zabiullah مجاهد گفت. او مقصر دولت برای “قانع کننده” آنها را.

گروه های حمایت را تشویق هماهنگی بیشتر میان طالبان و دولت افغانستان برای مقابله با کروناویروس. دیده بان حقوق بشر پیشنهاد videoconferences با “نمایندگان از وزارت بهداشت و درمان طالبان کمیسیون بهداشت U. N. کمک ماموریت در افغانستان و کلیدی بین المللی سازمان های بشردوستانه.”

[برزیل پر بسته بندی شده favelas بریس برای coronavirus: ‘آن را به کشتن تعداد زیادی از مردم’]

در بسیاری از کشورها پلیس مستقر شده اند از مناطق روستایی به مناطق شهری دادن به گروه های جنایی بیشتر اتاق عمل با مصونیت از مجازات و اجرای سلامت خود سیاست به عنوان اپیدمی گسترش می یابد.

در برخی موارد “گروه های جنایی را نقش مجری با توافق کامل و حتی در درخواست از دولت” نوشت: وندا Felbab-براون از موسسه بروکینگز. “چنین معاملات است که در آن دولت برون سپاری حکومت شهری و روستایی حاشیه به گروه های جنایی طولانی قبل covid-19.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/syrians-caught-the-last-stage-of-the-civil-war-describe-life-under-siege/2020/03/24/6c324b94-b24e-4d74-9c49-961d0c2bb152_video.html

حیات تحریر الشام, گروه شبه نظامی که غالب شمالی سوریه استان ادلب این ویروس به صیقل دادن اعتبار خود را به عنوان یک حاکم مشروع بدن, صدور دستور محدود کردن تجمعات و توزیع اطلاعات سلامت به مردم است.

هیچ مورد گزارش شده در این استان است. مقامات بهداشت عمومی و کمک به کارگران می گویند که گسترش ویروس در شلوغ اردوگاه های پناهندگان از ادلب در میان جمعیت با دسترسی به مراقبت های بهداشتی می تواند خطر ناک.

“تعداد زیادی از مردم ما جمع آوری شده در یک فضای جغرافیایی و به یاد ماندنی تراکم جمعیت در اردوگاه های پیش بینی نتایج فاجعه باری اگر این بیماری گسترش می یابد” گفت: Ayman Jibis های وزیر بهداشت برای حیات تحریر al-Sham-ایجاد رستگاری دولت است.

Sieff گزارش از شهر مکزیک. جورج گزارش از لندن است. فهیم گزارش از استانبول. شریف حسن در کابل; Haq نواز خان در پیشاور پاکستان; و سارا Dadouch در بیروت کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

مکزیک کارخانه ها و افزایش تولید لوازم پزشکی برای ایالات متحده در بیمارستان در حالی که کشور با مبارزات خود را شیوع کروناویروس

کروناویروس در مرز: چرا مکزیک پس از چند مورد در مقایسه با ایالات متحده

سربازان در سراسر جهان یک ماموریت جدید: اجرای coronavirus مستندات

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات