در حالی که پیشرفت بالینی یک علامت مثبت در توسعه مواد مخدر را تضمین واکسن در نهایت موفق می شوند.

اجرایی جبران کارشناسان و طرفداران بیمار شد مشکل این ایده از تساوی یک پرداخت برای کوتاه مدت نقطه عطف. “شرکت های دارویی مانند Novavax در حال گرفتن میلیاردها دلار از مالیات دهندگان برای توسعه COVID-19 واکسن پس از آن قطعا مربوط به خود را به مدیران عظیم پرداخت قبل از ما می دانیم که اگر این واکسن در واقع کار می کند” الی Zupnick سخنگوی consumer watchdog بیماران بیش داروسازی و گفتگو کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعطا Novavax a $1.6 میلیارد واکسن قرارداد در اوایل این ماه به عنوان بخشی از عملیات خود را در پیچ و تاب سرعت ابتکار عمل. معامله با داد و ستد عمومی مریلند شرکت کرده است که هرگز به ارمغان آورد یک واکسن به بازار در آن 33 سال سابقه را پوشش اواخر مرحله آزمایش های بالینی و تضمین 100 میلیون دوز واکسن برای دولت است. Novavax گفته است: “انتظار دارد که به آن واکسن آماده برای توزیع اواخر سال 2020 است.

با توجه به این شرکت تشکیل پرونده با ایالات متحده بورس و اوراق بهادار کمیسیون Novavax اعطا 140,000 گزینه های سهام به جان Trizzino آن معاون ارشد مدیر ارشد کسب و کار افسر ارشد مالی و خزانه دار; 165,000 به گرگوری گلن رئیس تحقیق و توسعه; و 125,000 به جان هرمان معاون ارشد و مشاور عمومی و شرکت های بزرگ منشی. Erck مدیر عامل شرکت اعطا شد 400,000 گزینه های.

Novavax بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مانند دیگر داروسازان تقلا برای مبارزه با coronavirus Novavax است که دنبال ساخت برنامه حتی قبل از آن است که برخی از آن کانديد واکسن را به اثبات موثر و عبور از موانع نظارتی. استراتژی طراحی شده است را آینده نگر واکسن به مردم به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.

Novavax در حال توسعه واکسن آنفولانزا, ابولا, respiratory syncytial virus و سندرم تنفسی خاورمیانه, اما در عین حال هر گونه محصولات در بازار, با توجه به وب سایت خود را. در ماه مارس این شرکت گفت: آن را تا به حال دریافت $388 میلیون دلار برای coronavirus از تلاش های غیر انتفاعی ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری. Novavax به مهندسی ژنتیکی یک coronavirus سنبله پروتئین است که انتظار می رود به ماشه پاسخ آنتی بادی.

این شرکت قیمت سهم ballooned است و پس از آن اعلام کرد که توسعه یک coronavirus کانديد واکسن و افزایش یافته است به طور چشمگیری به عنوان غیر انتفاعی و بودجه دولت باید ریخت. همانطور که از روز سه شنبه بسته شدن Novavax سهام به ارزش بیش از 31 برابر مقدار آن در ابتدای سال با این شرکت در بازار سرمایه در حال حاضر در $8.3 میلیارد دلار است. در دو هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار می گیرد قابل توجه در شرط بندی شرکت, سهام باید یافت بیش از 30 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات