اما ثابت شده است خطر ناک در نتیجه حداقل هفت آزمون مثبت در میان بازیکنان دیگر گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki; جوکوویچ را Jelena; جوکوویچ را مربی تناسب اندام; و دیمیترو مربی علاوه بر جوکوویچ.

این نمایشگاه برگزار شد و بدون زیر پایه سلامت و پروتکل های ایمنی برای محافظت در برابر انتقال ویروس بسیار مسری است که آلوده بیش از 9 میلیون کشته و بیش از 475,000 در سراسر جهان است.

جوکوویچ اعلام نتیجه مثبت در 10 بند بیانیه صبح روز سه شنبه توضیح داد که خانواده اش مورد آزمایش قرار گرفت پس از بازگشت به بلگراد پس از تور توقف در کرواسی.

“من نتیجه مثبت است فقط به عنوان Jelena را در حالی که نتایج حاصل از فرزندان ما منفی” جوکوویچ نوشت:, و اضافه کرد که او در نظر دارد به خود منزوی برای 14 روز.

در اصل برنامه ریزی شده بیش از چهار هفته در سه بالکان کشورهای آدریا تور لگد کردن با یک کنفرانس خبری در بلگراد که شامل جوکوویچ سوم-رتبه Dominic Thiem هفتم-رتبه الکساندر Zverev و 19-رتبه دیمیترو نشسته در کنار هم بدون محافظ ماسک صورت فیلدینگ پرسش از چندین ردیف از خبرنگاران با پوشیدن ماسک.

در دادگاه وجود نداشت و تلاش آشکار برای نگه داشتن بازیکنان از دست دادن و یا draping اسلحه در اطراف یکی دیگر از زیر منطبق است. و خاموش دادگاه آنها رقصید و partied shirtless در بلگراد کلوپ شبانه.

استرالیا Nick Kyrgios بود در میان بازیکنان که تصمیم به شرکت در این نمایشگاه است. او آن را به نام “boneheaded” روز دوشنبه پس از Coric شد بازیکن دوم به افشای مثبت خود را تست.

در روز سه شنبه 25 ساله Kyrgios است که صریحا انتقاد خود را برای احتراق خلق و خوی مشترک فیلم در توییتر از یک shirtless بازی جوکوویچ و دیگر آدریا تور بازیکنان رقص در باشگاه شبانه, نوشته: “نماز به تمام بازیکنان که قرارداد Covid — 19. نمی @ من برای هر چیزی من انجام شده است که “غیر مسئولانه” و یا طبقه بندی شده به عنوان ‘حماقت’ — این طول می کشد کیک.”

همچنین روز سه شنبه باقی مانده از آدریا تور بود که به اجرا را از طریق 15 ژوئیه با یک توقف نهایی در بوسنی لغو شد.

در پی متعدد بدن که حکومت تنیس بین المللی — از جمله مردان و زنان pro تورهای فدراسیون بین المللی تنیس و فدراسیون های ملی مربوطه که مرحله آمریکا و فرانسه و استرالیا باز می شود — در حال حاضر باید فکر می کنم عمیقا در مورد برنامه ای برای راه اندازی مجدد نرم افزار تور در اواسط ماه اوت است.

این خیلی روشن است برای همه ورزش آماتور و حرفه ای: Adria تور افتضاح نشان می دهد که خطر از اجازه دادن به ورزشکاران تصمیم می گیرید که آن را “امن” برای ورزش به رزومه و این بر ضرورت داشتن بهداشت عمومی مقامات را دیکته.

در یک پیام متنی سابق آمریکا جام دیویس کاپیتان پاتریک McEnroe در حال حاضر یک ESPN مفسر که به تازگی بهبود از coronavirus نوشت: “همه ما درک می کنیم که هیچ برنامه ای برای بازگشت به حالت عادی از covid-19 است محفوظ ازخطا وشکست اما بیایید نمی شود احمقانه در طول راه است.”

مردان pro تور برنامه ریزی شده است به رزومه با واشنگتن سیتی باز در اوت. 14. این دو باقی مانده گرند اسلم حوادث در سال 2020 تقویم — ایالات متحده باز و معوق باز فرانسوی — در حال برنامه ریزی برای شروع Aug. 31 و هفت. 20 بود.

در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه واشنگتن-بر اساس سرمایه داری را علامت Ein که مدیریت سیتی باز گفت: تجربه آدریا تور تایید پروتکل های دقیق خواهد شد که در جای خود برای سیتی باز و غرب و جنوب باز و آمریکا باز خواهد شد که به دنبال در نیویورک است.

“همه به رسمیت می شناسد که این موضوع نیست ‘می تواند به شما بازگشت به ورزش ؟’ اما ‘چگونه شما دوباره به ورزش؟'” Ein گفت. “آنچه ما دیدیم که در [آدریا] تور بود کتاب درسی مورد چگونه نه به عقب می آیند. آنچه که ما در حال رفتن به نشان می دهد در واشنگتن و از سوی دیگر ایالات متحده حوادث است که چگونه شما باید برگردم.”

Ein گفت: او در ادامه به زمینه تماس از عوامل از بازیکنان که می خواهند به بخشی از سیتی باز است 48-بازیکن, قرعه کشی, با وجود آدریا تور درس.

“اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای در این, من فکر می کنم آن را به بازیکنان که فقط مقدار محتاط تر” Ein گفت. “من فکر نمی کنم آن اثرات تمایل خود را به عقب بر گردیم به انجام آنچه آنها دوست دارند اما آن را روشن می سازد که آنها نیاز به انجام بخشی خود را برای انجام آن در امن ترین راه ممکن است.”

جوکوویچ که دارای 17 گرند اسلم عناوین به رافائل نادال 19 و راجر فدرر مردان-رکورد 20 اختصاص داده شده بخش عمده ای از بیانیه خود با اذعان به تشخیص خود به دفاع از منطق برای نقض پروتکل های ایمنی در برگزاری این رویداد و تأکید او خیریه قصد.

“این بود تمام دنیا را با یک بشردوستانه ایده برای هدایت همه بودجه مطرح شده و نسبت به مردم نیازمند و آن را گرم قلب من را ببینید که چگونه همه به شدت به این پاسخ” جوکوویچ در بیانیه خوانده شده است. “ما سازمان یافته این مسابقات در لحظه ای که ویروس ضعیف شده و اعتقاد داشتند که شرایط را برای میزبانی این سفر ملاقات شده است. متاسفانه این ویروس هنوز وجود دارد و این یک واقعیت جدید است که ما هنوز در حال یادگیری به مقابله و با زندگی است.”

او نوشت که او “بسیار متاسفم” برای هر مورد از ویروس و ابراز امیدواری کرد که آن را “پیچیده نیست هر کسی هیت وضعیت و که همه خوب خواهد بود.” اما او مسئولیت شخصی برای این ویروس را در میان همسالان خود و به طور بالقوه در میان هزاران نفر از تماشاگران که بسته بندی شده grandstands برای مسابقات در صربستان و کرواسی تعداد کمی از آنها با پوشیدن ماسک.

جوکوویچ انتقاد کرده است به عنوان “افراطی” گسترده پروتکل های ایمنی اعلام کرد ایالات متحده باز می شود که شامل تست بازیکنان برای coronavirus پس از ورود هفتگی و محدود کردن آنها به یک همراه و همدم در روز مسابقه (مربی, مربی فیزیکی و یا دیگر قابل توجه) و ترغیب آنها به اقامت در یکی از هتل های تعیین شده در خارج از منهتن و نزدیک این مسابقات زمینه در USTA Billie Jean King ملی تنیس مرکز در کوئینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات