نوتردام مربی Muffet McGraw بازنشسته پس از 33 سال دو قهرمانی ملی

“آن شده است من افتخار بزرگی به نمایندگی از دانشگاه نوتردام این 33 سال گذشته اما زمان آن رسیده است که برای من به عنوان سر مربی تیم بسکتبال,” McGraw در بیانیه ای گفت. “من می خواهم برای تشکر از راهب Malloy و پدر جنکینز به من این فرصت را به مربی بازی من دوست دارم در یک دانشگاه دارم. من آموخته زیادی در مورد رهبری از بسیاری از مدیران ورزشی با آنها به من خدمت کرده اند و به طور خاص, من می خواهم برای تشکر جک Swarbrick خود را برای تزلزل پشتیبانی می کند. من سپاسگزار به کار کرده با بهترین دستیار مربیان در کسب و کار من شده اند خوشا به مربی بسیاری از فوق العاده زنان است.”

McGraw بود فقط 13th زن پذیرفته به این مشاهیر از مشاهیر هنگامی که او به دست آورده نود در سال 2017, یک سال قبل از او موفق به کسب دومین قهرمانی ملی با نوتردام. این برای اولین بار در سال 2001. پنسیلوانیا بومی متصلب 936 حرفه ای برنده هفتمین همه زمان میان من بخش زنان مربیان از جمله 842 با مبارزه ایرلندی. او 67 NCAA tournament برنده رتبه چهارم در تمام دوران است.

او یکی از تنها پنج NCAA بخش مربیان با حداقل 930 برنده نه سفر به چهار نهایی و عناوین متعدد ملی — یک باشگاه است که همچنین شامل پت Summitt Mike Krzyzewski, تارا VanDerveer و مک را دیرین فویل Geno Auriemma.

در دهه گذشته نوتردام رفت و به عنوان ملی بازی شش بار بیشتر از هر برنامه دیگر در کشور است.

اما با این فصل بسکتبال کالج برش های کوتاه به دلیل رمان coronavirus همه گیر و وقت آزاد بیشتری در دست او در مارس و آوریل از او تا به حال در سال McGraw به تازگی در زمان فرصتی برای مکث سهام از زندگی حرفه ای خود را و ببینید که چه زندگی شبیه بدون بسکتبال.

“من فکر کردم آن را نگاه بسیار خوب” McGraw گفت: در یک کنفرانس خبری پخش در رسانه های اجتماعی. “من احساس خوبی در مورد تنهایی.”

در حالی که مک ساخته شده اند ممکن است او تصمیم به بازنشستگی در بیشتر روزهای اخیر نوتردام مدیر ورزشی جک Swarbrick گفت که او تا به حال شناخته شده پایان نزدیک برای حدود یک سال است. او به تماشای یک سخنرانی مک ساخته شده در سال گذشته چهار نهایی مورد نیاز برای بیشتر زنان در نقش رهبری را با McGraw حفاری میراث خود را به عنوان یک قهرمان شدید زنان است. او هدفمند شاغل یک زن مربیگری کارکنان برای هشت سال گذشته حتی یک چشم انداز است که اغلب مشرف زنان و زنان از رنگ خاص است.

در حالی که McGraw گفت که او کاملا مطمئن نیست چه او فصل بعد نگه می دارد — هر چند فرصت های آموزش در نوتردام و درگیری های زبان به نظر می رسد در آینده — او قصد دارد به تمرکز بیشتر بر روی فعالیت.

“من فکر می کنم در سال گذشته در چهار نهایی من شگفت زده شد که سخنرانی من فقط نگه داشته و در رفتن” McGraw گفت. “من واقعا نمی دانم که در آن آغاز شده که از, اما آن چیزی است که من احساس می کنم من نیاز به خارج شدن و من واقعا خوشحال با پاسخ سراسر کشور از زنان در هر حرفه ای است. من شنیده ام که از بسیاری از مردان با دختران و بسیاری از مردم که آن را واقعا چیزی که مهم است برای مردم را به شنیدن. من سعی کردم به ساخت آن کنید و سعی کنید به بحث در مورد که در تمام درگیری های صحبت کردن که من تا به حال از آن زمان به بعد فقط به بحث در مورد توانمندسازی زنان, آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کمک به زنان منجر شود.

“ما نیاز داریم تا بسیاری از رهبران زنان در کشور ما است. ما نیاز زنان به مواضع قدرت و چه بهتر از راه برای شروع است که از ورزش ؟ در حال حاضر که من در انتقال بیش از, من امیدوارم که من می تواند همچنان که در هر جنبه.”

به عنوان برای مک را جانشین آن است که جای تعجب نیست که Ivey را بیش از برنامه است. 42 ساله شد یک عضو از جنگ ایرلندی ملی قهرمانی-پیروزی تیم ملی در سال 2001 و کمک نوتردام نه رسیدن به فینال چهار دست و پا — دو به عنوان یک بازیکن و هفت به عنوان دستیار مربی — قبل از ترک برای روی لئامت دادن در NBA.

“من بسیار مفتخرم که قادر به دنبال میراث که مربی مک ساخته شده است در اینجا در نوتردام” Ivey گفت. “من عشق و قدردانی برای مربی McGraw است که فراتر از هر چیزی من می تواند بیان. او بیش از یک مربی بیشتر از یک دوست. او یکی از تاثیر گذار ترین افراد در زندگی من. من پر از قدردانی برای مربی McGraw و آنچه که او برای من انجام می شود. او برای اولین بار به من فرصت بازی برای نوتردام و مربی در اینجا به عنوان به خوبی. من برای همیشه سپاسگزار او عشق و حمایت است.”

بیشتر بخوانید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات