مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

استفاده-از-نیروی سیاست در ادارات پلیس در 20 از بزرگترین شهرستانها در ایالات متحده موفق به دیدار با حتی “حداقل استانداردهای” تحت قوانین بین المللی حقوق بشر دستورالعمل با توجه به یک گزارش از دانشگاه شیکاگو مدرسه قانون است.

گزارش از مدرسه قانون بین المللی حقوق بشر درمانگاه برجسته آمریکایی پلیس مشکل ایجاد توازن قدرت با حفظ حقوق اساسی بشر و شکاف بین اجرای قانون در ایالات متحده و جاهای دیگر.

افسران هستند بیش از حد گسترده تشخیص داده برای نیروی کشنده به طور موثر اجازه “دولت-تحریم خشونت” و “اعمال خودسرانه brute force یک ابزار رایج از استبدادی و استبداد دولت” این گزارش می گوید.

این گزارش انتشار ذیل گسترده اعتراضات و مطالبات به صورت چشمگیر پلیس اصلاحات در پی پلیس به قتل Breonna تیلور جورج فلوید Rayshared بروکس و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.

محققان مدرج 20 ادارات پلیس در برابر استانداردهای بین المللی حقوق بشری از جمله اعلامیه جهانی حقوق بشر و میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی “دو اساسی در اسناد بین المللی حفاظت از حقوق بشر ایجاد حقوق برای زندگی, برابری, آزادی و امنیت شخصی و آزادی از شکنجه های بی رحمانه ، غیرانسانی یا اهانت آمیز درمان و آزادی از تبعیض” این گزارش می گوید.

اجرای قانون متکی در سازمان ملل متحد منشور اخلاقی برای اجرای قانون مقامات اصول اساسی استفاده از زور و سلاح گرم توسط مقامات اجرای قانون و یک گزارشگر ویژه در فراقضایی خلاصه یا خودسرانه اعدام در حمایت از حق زندگی در طول اجرای قانون با توجه به گزارش.

اما در یک بررسی از بخش سیاست از 20 شهرهای آمریکا, دانشگاه بررسی نشان داد که هیچ یک به یک استفاده-از-نیروی سیاست است که مطابق با این استاندارد ها.

“ادارات پلیس اعطای افسران خود را کشنده تشخیص, امکان استفاده از نیروی مرگبار برای گرفتن یک فرار مشکوک و یا برای جلوگیری از ارتکاب جرم و صرف نظر از اینکه مشکوک و تهدید از هر نوع” کلینیک مدیر کلودیا فلورس گفت: دانشگاه. “حذف محدودیت در اختیار پلیس حیاتی برای حفاظت از حقوق بشر همه مردم — به خصوص اعضای حاشیه رانده شده و یا disempowered جوامع است.”

پاسخگویی اقدامات نیز تا حد زیادی وجود ندارد این گزارش کشف شده است.

تمام 20 ادارات در این گزارش تا به حال سیستم های داخلی به گزارش نیروی کشنده اما تنها در لس آنجلس و شیکاگو ادارات پلیس نیز مورد نیاز خارجی و تحقیقات است.

این دو شهرستانها رتبه بالاترین در میان لیست بین المللی انطباق اقدامات است. در پایین Indianapolis, که اجازه می دهد تا پلیس به استفاده از نیروی مرگبار در این رویداد از یک جنایت “بدون محدود کردن و یا تعیین مربوطه جنایات و یا این نوع از زور یا تهدید به زور و اجبار در ارتکاب این جنایت” این گزارش می گوید.

بدن-نصب دوربین های فیلم و ویروسی شاهد تصاویر نشان پلیس کشتار مردم در زندان “ارائه ترسناک تصاویر از قدرت مأموران اجرای قانون باید بیش از مردم آنها قسم خورده به خدمت و حفاظت و عواقب مرگبار زمانی که آنها سوء استفاده از قدرت است که” او گفت:. “پلیس کشنده استفاده-از-نیروی سیاست های ارائه منبع اصلی راهنمایی و پاسخگویی برای افسر اختیار به استفاده از زور در هر وضعیت داده شده و پلیس در این کشور را یک معامله بزرگ از اختیار است.”

این گزارش توصیه می کند فدرال و ایالتی و محلی نمایندگان مجلس و همچنین به عنوان بخش خود را اتخاذ فوری و اقدامات بتن به زور انطباق با قوانین بین المللی است.

محققان توصیه می کنند که وزارت دادگستری جمع آوری, ذخیره, تجزیه و تحلیل و عمومی تمام داده ها در اقدامات پلیس و از بین بردن واجد شرایط ایمنی که سپر اجرای قانون از قانون اساسی تخطی از جمله استفاده از نیروی کشنده.

اجرای قانون نیز باید ملزم به د-تشدید صحنه ها و از بین بردن تمام “تکنیک تاکتیک و فن آوری است که در برخواهد داشت خطر مرگ یا جدی آسیب جسمی مانند chokeholds گردن بسته گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی” این گزارش می گوید.

آن را نیز نشان می دهد بخش داد که آیا افسران مسلح لازم است در رویدادهای عمومی.

“True پلیس اصلاحات باید در سیاست ها و شیوه های ادارات پلیس خود” گزارش co-نویسنده برایان Citro گفت: دانشگاه. “در اخیر پلیس قتل جورج فلوید Breonna تیلور مانوئل الیس و دیگران شکست سیاست های پلیس به اندازه کافی محدود استفاده از نیروی کشنده و اطمینان از پاسخگویی واقعی باید زنگ هر یک از ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات