نوریچ مقابل لیورپول نتیجه: جایگزین Sadio یال snatches پیروزی به عنوان Reds go 25 امتیاز روشن

Sadio یال cycloned به ملک فهد تضمین نه طوفان دنیس و نه یک روحیه نوریچ سیتی می تواند در خنثی کردن لیورپول کشش سرب خود را در لیگ برتر اجلاس به 25 امتیاز.

این بازیکن در این فصل مدعی بازگشت از یک مصدومیت همسترینگ برای تولید برق cameo و قاطع لحظه از روز شنبه برخورد پس از 78 دقیقه است.

لیورپول در حال حاضر پیروزی در 34 از خود گذشته 35 بالا پرواز وسایل برنده 17 در چرخش است.

Jurgen Klopp مردان شده اند نقض در 10 از 11 بازی گذشته خود را به عنوان استثنایی جنگهای صلیبی به زمین برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ در سه دهه صفر نشان می دهد نشانه ای از فروکش وجود خود بی نظیر کوسن در بالا.

این بود که در یک بازی به مانور را از طریق به جای ارائه یک شاهکار با توجه به شرایط. “این یک بازی دشوار است برای به دلایل مختلف. باد. حریف ما. سازمان ما حریف” زیدان اذعان کرد.

لیورپول لگد کردن این باد غرق امر پس از اواسط فصل شکستن داشتن برنده به عنوان بسیاری از نقاط – 18 – در سال 2020 به عنوان نوریچ موفق شده اند تمام فصل.

که نوع آمار است که رنگی دانیل Farke را قبل از مسابقه شرح بازی به عنوان یک “رایگان شات” برای اتهامات عنوان شده علیه او که در پایان مقابل از جدول.

“ما باید واقع بینانه باشد,” او گفت:. “ما در حال بازی بهترین تیم در جهان و به طرف بالا نبوده است قادر به گرفتن امتیاز است ،

“این نور افکن ها در این بازی خانگی همه باید از آن لذت ببرید. ما را شجاع و سعی کنید به خودمان است.”

نورویچ به دنبال اسکریپت برای ارائه یک تعیین می شود نیمه اول و در حالی که آنها را تولید نمی کند یک شات در افتتاح 45 آنها محدود لیورپول فقط یک هدف و حک شده بهترین فرصت است.

Lukas Rupp پایین کشیده یک پاس بلند و در ابتدا خود را به دور Alisson. دروازه بان تیز پیش بینی و واکنش در بستن, آلمانی, پایین منجر به او را در تلاش برای بازی در Teemu Pukki به جای. لیورپول دروازه بان آرامش خود را نگه داشته به دنبال توپ و یک ضربه به آن جلوگیری از خطر است.

آن را بسیار مهم بود مداخله در مرحله مهمی در این نوع برزیل بین المللی ساخته شده است همیشگی در حالی که ایجاد خود را به عنوان بهترین در موقعیت خود در جهان است.

Sadio یال جشن به لیورپول سرب (گتی)

“من 98 درصد مطمئن نوریچ شانس بود آفساید,” زیدان گفت. “اما آن بزرگ نجات دهد. Alisson به ما کمک کرده است به طوری که اغلب, که خوب است, اما او را به ما پرداخت که در واقع! ذهنیت پسران استثنایی بود.”

همانطور که انتظار می رود Merseysiders معنادار پس از فاصله و آن Tim Krul را تبدیل به ویترین, قفسه بالا کار بین میله های.

در یک ماده از ثانیه نوریچ هیچ 1 اول نوک دور Naby کیتا را افزایش شات قبل از parrying Mohamed Salah ستمکاران به نوبه خود و ضربه زدن به سمت چپ و پایین. کیتا با عجله بر روی توپ سست اما موفق به اتصال به درستی به عنوان Krul به سرعت خفه خطر است.

زیدان معرفی یال و Fabinho بریزید برای روح بخشیدن به لیورپول در بازی در هزینه الکس اکسلاد-چمبرلین و جينی Wijnaldum. به عنوان بازدید کننده تحت فشار قرار دادند برای درب بازکن, نورویچ استعداد شانس به مقابله و الکساندر Tettey را زاویه دار تلاش cannoned کردن پست.

با ساعت در حال اجرا و بازی در نهایت تقطیر به حمله در مقابل حمله وجود دارد به یک برنده خواهد بود.

یال تزریق بیشتر شدت و فوریت به لیورپول رویکرد و reprised نقش خود را به عنوان یک gamechanger. به سنگال بین المللی اعمال فوق العاده لمسی برای کنترل Jordan Henderson, مو, توپ گردان و سپس کوبیدن یک ضربه به گوشه پایین سمت چپ.

وجود دارد VAR بررسی برای تشخیص اینکه آیا به جلو مانع Christoph زیمرمن در ساخت با دست خود بر پشت او اما با اندک.

“Sadio تازه بود و ساخته شده تفاوت که خوب بود” گفت: Klopp. “من را دیده اند هدف خود برگشت اما من کاملا مطمئنم که آن را کامل به پایان برسد.”

Alisson نجات از Pukki اواخر که لیورپول آن را ساخته 43 مسابقات لیگ برتر شکست نخورده ترک آنها فقط شش پشت رکورد آرسنال Invincibles در 2003-04.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>