Norv ترنر پدر استفانی دارای یک ویژگی جدید فیلم در Netflix بکشد

“این هیجان انگیز برای دیدن” گفت: استفانی نوشت که, کارگردانی, تولید و شخصیت سرب در “جاستین” است که در حال توزیع توسط Ava DuVernay شرکت آرایه در یک مصاحبه تلفنی. “من شخصی پاسخ در مورد فیلم از دوستان و خانواده از مردم من رفت به مدرسه ابتدایی در دالاس مردم من را به صحبت نکرده در سال است.”

استفانی 10 بود که خانواده او به سمت چپ دالاس برای ویرجینیای شمالی در سال 1994 پس از ردسکینز استخدام پدرش Norv به جای ریچی Petitbon به عنوان سر مربی. Norv ترنر در حال صرف سه سال گذشته به عنوان کابوی ها’ هماهنگ کننده توهین آمیز و برنده سوپر باول حلقه پس از سال 1993 فصل است. موفقیت شد سخت تر است در واشنگتن ردسکینز صاحب دانیل اسنایدر اخراج ترنر در دسامبر سال 2000 با سه بازی باقی مانده خود را در فصل هفتم. اسکات و استفانی در اواسط ارشد خود و تاریخ و سال بود در هرندون ،

“این سخت بود برای من برای تغییر مدارس قبل از سال آخر من اما همه چیز بدست کرده بود خیلی بد در سی با طرفداران نیست بزرگ بودن به پدرم من نوع آماده به ترک” ترنر گفت. “من فکر می کنم ما همه آماده را ترک کنند.”

ترنر در حال حاضر تصمیم گرفت او می خواست به دنبال یک حرفه ای در بازیگری و حرکت به لس آنجلس پس از فارغ التحصیلی و پدر او را در کار بعدی به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز با, San Diego Chargers, کمک سهولت انتقال. پس از اتمام دبیرستان در سن دیگو او مورد مطالعه قرار بازیگری در بارون قهوه ای در استودیو سانتا مونیکا و امضا با اولین عامل. بیش از چند سال آینده او نقش در فیلم “Monster-in-Law” و چند مجموعه تلویزیونی از جمله “7th Heaven” “خاک” و “CSI: NY.”

برای ادامه ایجاد در طول خشک جادوها در حرفه بازیگری خود را Turner گرفت تا فیلمنامه. او خواندن کتاب در موضوع و زمان کلاس در UCLA. اولین اسکریپت او نوشت: یک داستان در مورد یک خانواده فوتبال شبیه به خود او.

“خیلی از زندگی من به عنوان یک بچه کاملا حول فوتبال” ترنر گفت. “آن تعیین می شود که در آن ما زندگی می کردند. آن چگونه تعیین می شود مبارک همه در خانه ما. پدر من کار می کرد واقعا ساعت های طولانی و هنگامی که شما حرکت در اطراف و بخشی از یک تیم از بازیکنان و مربیان کسانی هستند که تنها مردم شما می دانید.”

در حالی که ترنر اول اسکریپت بود مسلما “بسیار خوب” آن را درمانی بود و با الهام او به دنبال ایده های دیگر. در پاییز سال 2013 او شروع به نوشتن “جاستین” که به بررسی ارتباط بین یک دختر جوان با یک ناتوانی جسمی و یک زن سرپرست خانوار که در حالی که خرید و فروش با خود غم و اندوه حاضر به نوازش کردن او و یا قرار دادن محدودیت بر او مانند هر کس دیگری.

ترنر مشخص شد به بازی نقش سرب لیزا وید که شوهرش بود دریایی و کشته شدن در حین انجام وظیفه. به جای فروش اسکریپت برای تولید ترنر و او شوهر خود را آغاز تولید شرکت های فوتبال, بچه بداخلاق و لوس محصولات. در تشویق دوستان در صنعت او تصمیم گرفت به طور مستقیم این فیلم هم که در ادراک شده اند که قابل کنترل تر اگر شخصیت او نیست در حدود 80 درصد از صحنه های.

“من می خواستم برای نوشتن چیزی است که من می دانستم که می تواند ساخته شده به صورت یک منطقی بودجه کم بود و یک شخصیت که من می خواستم به بازی” ترنر گفت. “قصد من این بود که به بازی این شخصیت, بنابراین من واقعا برگزار شد به که. … زمانی که من در واقع شکست تیراندازی برنامه و دیدم که چگونه بسیاری از صحنه های من بود که برای من تعجب آور بود. گفتم چه کسی نوشت ؟ “

“جاستین” که همچنین ستاره دیزی پرسکات, Darby Stanchfield و Glynn Turman کشته شد بیش از 20 روز از دو سال پیش و برای اولین بار در نیوپورت بیچ جشنواره فیلم گذشته ممکن است. به عنوان ترنر به کار کرده و برای دریافت پروژه به پایان رسید و در مقابل مردم به عنوان بسیاری که ممکن است Turman که نقش لیزا وید پدر در این فیلم وعده داده شده به آن را نشان می دهد به DuVernay که شرکت توزیع فیلم های زنان و مردم از رنگ. Turman و DuVernay کار کرده بود هم در مجموعه تلویزیونی “ملکه قند” در اپرا وینفری شبکه و دومی تصمیم گرفت “جاستین” را علاوه بر خوش آمدید به آرایه کاتالوگ.

“او شروع به در فیلم مستقل است و کسی که من را تحسین و نگاه کردن به” ترنر گفت: از DuVernay.

زمانی که ترنر نوشت: “جاستین” وجود دارد هیچ راهی برای دانستن آن خواهد بود منتشر شد که در میان همه گیر جهانی است, اما این پیام در این فیلم در مورد نژاد پرستی و پذیرش بی انتها هستند. (برای ثبت این فیلم آماتور مؤلف یافت “جاستین” لذت بخش و در حال حرکت است.)

“این یک فیلم است که نوع درونگرا و من بود که قصد” ترنر گفت. “حتی اگر آن را به هیچ وجه من داستان وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در این فیلم که درست هستند. … من از خودم پرسیدم ” آیا من مفروضات در مورد کسی به دلیل راه آنها عمل?’ این چیزی است که قطعا در ذهن من به عنوان من در حال نوشتن آن و تمایل مردم به نوع نگاه در داخل و یا بررسی خود و قضاوت خود را از افراد دیگر است. در حال حاضر مردم به خانه هستند و لازم نیست که هر چیز دیگری به غیر از تظاهر به کار از خانه شاید آنها بیشتر به دنبال به آن موضوعات است.”

ترنر گفت او داده نشده است تا در ایده نوشتن یکی دیگر از فوتبال مربوط به اسکریپت. در عین حال او همچنان به دنبال ورزش به عنوان یک فن او بیعت مثل همیشه تعیین می شود که در آن اعضای خانواده او در حال مربیگری است.

“زمانی که برادر من استخدام کردم ما بودند مانند” من حدس می زنم ما باید به ریشه برای ردسکینز دوباره’ ” ترنر گفت. “من بسیاری از دوستان هستند که هنوز هم در سی منطقه و وجود دارد مقدار زیادی از جان سخت پوسته طرفداران بنابراین این یک بازی سرگرم کننده تیم به وابسته. حتی با فراز و نشیب در حال رشد تا زمانی که پدر من بود و مربیگری تیم آن را واقعا خوب بود منطقه به رشد و سرگرم کننده تیم به بخشی از. من بسیاری از خاطرات.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im