داکوتای شمالی کسب و کار تحت سلطه PPP. سلاح های مخفی خود را? یک قرن تاسیس بانک توسط رادیکال و مترقی.

کسب و کارهای کوچک وجود دارد امن تر PPP بودجه نسبت به دولت نیروی کار نسبت به رقبای خود در هر کشور دیگر — بیش از 5000 $در هر بخش خصوصی کارگر به عنوان از آوریل 8, با توجه به تحلیل واشنگتن پست.

در این برنامه مشکل دور اول در دولتی قرار دادن کسب و کار وام دهندگان در سایر نقاط کشور به شرم. داکوتای شمالی کسب و کارهای کوچک به نظر می رسد به یک مزیت قابل توجهی در مدیریت و سازمان است.

چه راز خود را? مقدار اعتبار می رود به یک قرن بانک داکوتای شمالی که — حتی قبل از PPP رسما نورد — هماهنگ و تحصیل کرده محلی بانکداران در کنفرانس هفتگی تماس و خورشید از تماس ها و ایمیل های.

با توجه اریک Hardmeyer, BND رئیس جمهور و رئیس اجرایی BND متصل به دولت کوچک بانکداران با سیاستمداران و ایالات متحده کسب و کار کوچک و مقامات دولت و حتی خرید برخی از آنها PPP وام برای کمک به گسترش هزینه و خطر است.

“آنها واقعا سریع و کارآمد گفت:” رابرت Hockett یک کرنل دانشکده حقوق استاد دانشگاه و جانباز از بانک فدرال رزرو نیویورک. “وجود دارد هیچ نشتی — مرتب کردن بر اساس مسخره هزینه شارژ که تمایل به اتفاق می افتد زمانی که شما آن را از طریق بزرگتر بانکی اشخاص.” وی افزود: بعد از آن که به دلیل BND یک نهاد عمومی “این است که واقعا طراحی شده برای به حداکثر رساندن درآمد خطوط با پیدا کردن به عنوان بسیاری از مکان ها برای ارزیابی هزینه و یا کارگزاری اتهامات به عنوان امکان پذیر است.”

عمومی بانک ها به طور معمول متعلق به دولت و دولت های محلی است که سپرده درآمد خود را وجود دارد. عمومی بانک ها با استفاده از این سپرده ها برای کمک به کسب و کارهای محلی با وام و سایر خدمات است.

اما BND ارائه می دهد چند خرده فروشی خدمات و یا مستقیم وام به استثنای وام های دانشجویی. به جای آن با شرکای محلی بانک ها, ضرب وام خود را قدرت و هدایت آنها را از طریق همیشه در حال تکامل سیستم مالی جهانی.

“آنها در حال پشت صحنه حمایت از ما” گفت: کریستی Obenauer این زن 47 ساله رئیس جمهور و مدیر عامل اتحادیه بانک دولتی در Hazen N. D. هنگامی که یک مشتری نیاز به یک وام بالاتر از او وام محدودیتی برای مثال Obenauer گفت که او می تواند پوشش کامل مقدار مورد نیاز از طریق فروش BND یک تکه از وام. اگر او همین کار را با یک عمده ای از وام دهنده خصوصی Obenauer گفت: او می خواهد که به نگرانی در مورد رقیب با استفاده از این ارتباط برای فریب دور مشتری. اما BND است که یک نهاد عمومی و نه یک رقیب. (Obenauer عضو بانک مشورتی هیئت مدیره.)

این مردسالار نقش کمک کرده است کوچک داکوتای شمالی بانک ها مانند Obenauer آب و هوا امواج تحکیم که مصرف کوچک وام دهندگان دیگر. یک پست و تحلیل داده ها از بیمه سپرده فدرال Corp. نشان می دهد داکوتای شمالی بیشتر بانک ها در هر فرد نسبت به هر کشور دیگر.

“این کار ما را به تکامل با خود ما محیط زیست است. اگر من در حال تغییر با آن, اگر من در حال تکامل در کنار جامعه ای که من در خدمت, در نهایت من تبدیل به بی ربط” Obenauer گفت. “بانک داکوتای شمالی? این چیزی است که آنها را پشت سر ما — آنها به ما اجازه می دهد این فرصت را به تکامل است.”

دولت ارتجاعی, بانک های کوچک را با آنها به ارمغان آورد عمیق نسلی جامعه اتصالات مورد نیاز برای رسیدن به کسب و کارهای کوچک با PPP وام میان بی سابقه تحول. پس خانواده اش تاسیس آن در سال 1908 Obenauer این بانک کمک کرده است لنگر 2,333 مقیم جامعه Hazen جمع زیر دریاچه Sakakawea غرب از رودخانه میسوری در این ایالت غربی استپ.

زمانی که PPP پورتال باز Obenauer و همکاران او زندگی می کردند در بانک (گاهی استعاره از خانه خود را در دفاتر) و مشغول به کار در سراسر ساعت. آنها املای یکی دیگر را برای سه ساعت چرت زدن در میان 24 ساعت یک روز سیل از تماس متون و ایمیل های از دست پاچه مشتریان به دنبال یک مسیر را از طریق بحران است.

تیم او دریافت کرده است موافقت برای 69 PPP وام با مجموع بیش از $5.2 میلیون Obenauer گفت. که یک پنجم از کل بانک های تجاری-وام — فقط در یک ماه.

“در همه از آن و حتی پس از آن من تا به حال یکی از کارکنان من شکایت در مورد خسته بودن و یا کمبود خواب” Obenauer گفت. “این بسیار شگفت انگیز به تماشای آنچه که مردم انجام خواهد داد برای یکی دیگر زمانی که شرایط با ما تماس بگیرید به گام تا بشقاب.”

بانک ها را به دلیل خوب برای تکیه به PPP حتی اگر آن را به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک سود مرکز Hardmeyer گفت.

“مشتریان خود را ارائه خود را در فعالیت های کسب و کار, و اگر آنها را شکست و سپس بانک خود را در حال رفتن به انجام این کار بسیار خوب” 35 سال بانک veteran گفت. “آنها باید منافع مقرره در کار با مشتریان خود به ارائه آنها را با این یک بار در طول عمر فرصت برای به دست آوردن یک بخشایش وام از دولت فدرال است.”

با توجه به Hardmeyer یکی از BND بزرگ مزایای آن سرعت و چابکی: “در یک کشور کوچک مانند داکوتای شمالی با یک بانک دولتی, شما قادر خواهید بود به حرکت سوزن به سرعت.”

BND در حال حاضر نورد از دو محلی جانشین برنامه های PPP در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کار راه اندازی مجدد و بازسازی است. آن را نیز ارائه deferments در آن 1.1 میلیارد دلار نمونه کارها از وام های دانشجویی.

BND به مدت طولانی پا در زمان بحران. این کمک دولت پرداخت معلمان در طول رکود بزرگ و در سال 1940 به فروش می رسد وام های کشاورزی به کشاورزان است. آن کمک کرده است دولت بهبود یافتن از تعداد بی شماری از بلایای طبیعی از جاری شدن سیل در ایالت میسوری و قرمز در رودخانه ها به آب و هوایی شدید که wreaked ویران پس از برداشت محصول سال گذشته.

پس از راکی rollout از PPP BND را Hardmeyer گفت: “دولت فدرال نمیفهمد چه چیزی ما می دانستیم که برای سال ها: بهترین راه برای ارائه این فاجعه برنامه های است که جامعه از طریق بانک ها.”

جف استین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>