نورو ویروس شیوع در نیروی دریایی تیم چوگان سرپهن مردان منجر به تعویق افتادن بازی در مریلند

شایع ترین علائم نورو ویروس ها, اسهال, استفراغ, تهوع و معده درد, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. شیوع بیماری های مشترک هستند و این ویروس را به راحتی و به سرعت از طریق غذاهای آلوده و سطوح.

“از فراوانی از احتیاط و به خاطر سلامت عمومی کارکنان پزشکی در هر دو نیروی دریایی آکادمی و دانشگاه مریلند تعیین کرده اند که روز شنبه مردان چوگان سرپهن بازی باید به تعویق افتاد برای جلوگیری از گسترش این بسیار عفونی و بیماری هر دو در میان این تیم و مریلند به عنوان میزبان موسسه” نیروی دریایی گفت: در یک نسخه. “آکادمی نیروی دریایی در حال کار با امکانات و آموزش های ورزشی کارکنان برای اطمینان از زمان امکانات ورزشی در حال ضد عفونی برای جلوگیری از گسترش بیشتر.”

سرمایه روزنامه گزارش می دهد که سال اول نیروی دریایی مربی جو Amplo لغو تمرین روز چهارشنبه, پنج شنبه و جمعه.

“من دیده نمی شود تیم من از اتوبوس سوار در سه شنبه شب و این طرح در این نقطه است که ما در حال رفتن به ملاقات, به عنوان یک گروه تا روز دوشنبه در ظهر” Amplo گفت: سرمایه روزنامه.

مریلند (3-1) که در حال آمدن است یک 13-12 از دست دادن در ویلانووا در روز سه شنبه باز خواهد گشت به عمل آمده است. 29 با یک بازی خانگی در برابر نوتردام. روز شنبه به تعویق افتادن به معنی نیروی دریایی (2-1) نیز تا فوریه. 29 زمانی که Midshipmen سفر به لهیق.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>